Звичайна Київська відьма Аліса...
- 18.06.13, 19:44
Київська відьма Аліса про характерників. Щоденник однієї відьми
Казаки-характерники
Український народ створив багату магічну культуру, особливе місце в якій відводиться бойовій магії. Адептами таємних бойових мистецтв були запорізькі казаки-характерники. Слово "козак" тюркського походження і означає воно - "вільна людина". В Україні козаки - воїни, національні герої, вільні, яскраві, неординарні і відчайдухи. Існує декілька версій виникнення козацтва, за однією із яких, козаки - це спадкоємці волхвів, що втекли на Хортицю від переслідувань князя Володимира. Дійсно, в багатьох історичних довідках можна знайти підтвердження тому, що козаки мали таємні магічні знання, які використовували в бою. Цілком можливо, що знання ці - спадщина українських волхвів. Козаки створили особливу техніку бою, яка дістала назву "Козачий СПАС" або «Бойовий Спас». Це вид бойової магії, заснований на замовляннях, молитвах, цілительстві і потужній психологічній дії на ворога. Козаки ті, що досконало володіють козачим Спасом називалися характерниками.
"Характерництво" пішло від сильного характеру, непохитної волі і надзвичайної даності від природи. Усі гетьмани і отамани були характерниками: Дмитро (Байда) Вишневецкий, Северин Наливайко, Петро Сагайдачний, Іван Богун, Іван Сірко, Максим Кривоніс, Самійло Кішка, Іван Підкова і інші. Характерники славилися своєю мужністю. Вони уміли зупиняти кулі, наводити на ворогів морок, перетворюватися на диких тварин, управляти стихіями і воскрешати мертвих. Вважалося, що характерники на полі бою безпосередньо спілкуються з самим Господом Богом. З самого дитинства козака готували до військового життя. З пелюшок над ними проводилися магічні ритуали. Після народження їх прагнули швидше похрестити. До настання однорічного віку мати щодня купала дитину в травах, заздалегідь намовляючи на воду вроки на здоров'я, удачу, міць; ставила обереги від хвороб, від ворогів видимих і невидимих, від куль, меча і стріл. Коли прорізався перший зуб, мати і батько несли дитину в храм і замовляли молебень Іоанну-воїнові. Потім, повернувшись додому, батько саджав сина на коня і відпускав його. Якщо дитина вхопиться за гриву і утримається в сідлі - це означало, що хлопчик стане характерником, його навчання тривало. Якщо лякався, починав плакати і падав - вважалося, що він буде убитий на полі бою.
Після довгого і важкого навчання степові лицарі проходили обов'язковий обряд посвячення. Характерники дивним чином поєднували в собі щиру богобоязливість з таким же щирим богохульством. Вони могли сьогодні молитися, стоячи на колінах перед іконою, завтра ж - лихословити, поминаючи усіх святих і бісів.
У козака-характерника завжди при собі була люлька і підкова. За допомогою підкови тренували і розслабляли м'язи. У люльці ж розкурювали цілющі трави. Наприклад, полин, який заспокоював нерви і покращував зір. Вони варили в окропі іржаві підкови, а потім пили цю воду від анемії. Настоювали трави на каменях. Рани обробляли горілкою розмішаною з порохом. Кров зупиняли землею, обмотаною в павутину.
Характерники практикували особливий вид медитації що носив назву мана. Вона була особливим ритуалом, під час якого характерники встромлювали списи в землю, сідали, утворюючи круг, і входили в особливий трансцендентний стан. Потужний егрегор, створений силою волі і духу діяв на ворогів на підсвідомому рівні. Не раз в польських і турецьких літописах згадується, що війська, які збираються напасти на українські землі, з незрозумілих причин розбігалися і йшли геть.
Атамани-характерники могли бачити результат бою, а також що відбувається в стані ворога за допомогою спеціальних дзеркал, які носили назву, - верцала. Особливістю характерників було те, що вони присягали не закохуватися в жінок, оскільки від справжньої любові характерник втрачав пильність, енергію і силу, необхідні в бою, а це призводило до неминучої загибелі. У Січі не було місця жінкам. Єдиною дружиною казака-характерника була свобода.
Автор: Alisa – звичайна Київська відьма яка має мітлу і рижого кота
Коментарі
uraha
118.06.13, 19:56
Характерник+
218.06.13, 19:57Відповідь на 1 від uraha
Дякую друже!
Характерник+
318.06.13, 19:59Відповідь на 1 від uraha
Друзі! Уклінно перепрошую, кота мабуть таки правильно було б назвати не рижим а рудим...
Але чи варто сперечатися з відьмою, та ще й Київською
Гість: Dalia
418.06.13, 20:02
Все дуже таємниче і цікаве.
Але ж , як вони могли жити без ЛЮБОВІ?
uraha
518.06.13, 20:04Відповідь на 3 від Характерник+
Україні бракує характерників.
Характерник+
618.06.13, 20:07Відповідь на 4 від Гість: Dalia
А що, хтось може жити без любові ???
Характерник+
718.06.13, 20:08Відповідь на 4 від Гість: Dalia
Можу пояснити, але тільки на вушко
Гість: Dalia
818.06.13, 20:21Відповідь на 6 від Характерник+
Отож і я подумала , і уявити не змогла.Ні один козак не буде козаком, щоб не закохатись.
анонім
918.06.13, 20:40Відповідь на 3 від Характерник+
Сперечатися є про що. Не може Відунка Алісою називатися. Ну не може!
анонім
1018.06.13, 20:45Відповідь на 4 від Гість: Dalia
Усе було у Характерників, і любов була. Зараз багато спекуляцій навколо. Іноді просто дивних. Наприклад -- Характерника, після народження, мали в певний термін охрестити. Звідки хто знав, що немовля буде Характерником? А ще більше -- попи взагалі-то забороняли Характерникам до церкви заходити. Хоча варто сказати, Характрників туди і не тянуло.Була і любов у Характерників, і сімї, і діти.