хочу сюда!
 

Ирина

29 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Цели. Мечты.

 • 17.07.17, 11:32
Как много людей бросают свои мечты в пропасть...
Мне просто хочеться не то что говорить, а говорить очень громко(!) о том что не нужно предавать самого себя..
О том что нужно бороться до конца, раз Вы действительно чего то очень сильно хотите. Да, препятствия будут всегда, да сомнения тем более. И что, сбегать при первой преграде? 
А как же доверие Вселенной и сила, которая Вас ведет. А как же Ваша самореализация и открытия Вашей личности ? Предназначение, что есть у каждого человека, подаренное Богом .Неужели это все не стоит риска? Очень даже!
Почему люди боятся? Жизнь ежеминутна! Ломайте рамки в своих мыслях! 
Риск предполагает собой шаги, постоянные действия несмотря ни на что (!) , действия ради достижения, действия ради внутреннего роста, ради развития, ради любви к себе, и самоуважения, ради исполнений мечты, ради людей, жизни!
Раздумия ничего не осуществят.. Они только нарисуют панораму всего. Считаю что большинству людей нужно больше упорства(!) и веры в себя. Это не сложно , это выбор, делать или нет. Сейчас или никогда. Меньшее не подействует.. Так что вперед! Вы того стоите.. И за жизнь стоит рискнуть.


9

Последние статьи

Комментарии

117.07.17, 20:00

Молодець. Колись я думав, що основне реалізовувати всі свої задуми, але реалізація задумів завжди буде мати дві сторони медалі. Те, що ти реалізовуєш - реалізовуєш не тільки для себе, а й для інших. Тобто реалізація тягне за собою відповідальність за все, що зроблять інші з твоєю реалізацією.

Зараз в світі все зміщено в сторону економічної доцільності. Економічна доцільність витісняє людину з виробництва, з управління процесами та й взагалі практично із всіх сфер. нам би зупинитися трохи з реалізацією і задуматися над сенсом нашого існування.

Не читали новини Про Ілона Маска і його думки про основні загрози для людства?

  217.07.17, 21:29Ответ на 1 от _R

  Реалізація для себе та інших і є сенс. Для мене. Будь ласка не вчіть мене жити...Бачу це в багатьох останніх листах. Щиро дякую. Я поважаю Вашу думку, але кожному своє.

   317.07.17, 22:23Ответ на 2 от sarah gellar

   Та ніхто Вас не вчить
   Фільтрувати все треба. От навіть Ви мені кажете, щоб я фільтрував свій текст і в ньому не було повчань. Забираєте право сказати, що треба фільтрувати слова, думки, задуми, мрії, фантазії.

   От гітлер, путін і інші ідіоти реалізовують чи реалізовували свої ідіотські мрії і боролися та боряться до кінця багато хто таки дочекався передчасного кінця завдяки їм. Ваш текст і путіну з гітлером підходить?

    418.07.17, 08:59

    дякую за нагадування
    тверезію від текучки після таких постів

     518.07.17, 11:10Ответ на 3 от _R

     слово "треба" вже має на увазі навчання) я сама знаю що мені треба )) всього доброго). Я нічого не писала про фільтрування) я писала що б ви мене не повчали. а це прохання. пишіть що Вам хочеться) це ж вільна мережа)Але повчати мене не треба.Самі додумуєте-самі фантазуєте. розчарована чесно..але ладно.

      618.07.17, 11:11Ответ на 4 от Tenzo Test

      ))

       718.07.17, 11:12Ответ на 3 от _R

       ніхто у Вас ніяких прав не забирає ))) не додумуйте зайвого)

        818.07.17, 21:48Ответ на 5 от sarah gellar

        Добре. Вам не треба нічого бо слово "треба" для Вас якесь страшне. Майже кожна Ваша замітка повчальна. Порахуйте скільки разів Ви використали слово "нужно". Самі повчаєте, а іншим не даєте
        Хоча я не повчаю, а доповнюю і на Ваше "треба" висловлюю свою думку з іншими "треба".
        Дивне у Вас сприйняття слів інших людей.
        Щодо подальшого писання, то в мене нема бажання з Вами сперечатися.

         918.07.17, 21:56Ответ на 8 от _R

         це не я повчаю )
         Всього Вам доброго) Натхнення -головне)

          1018.07.17, 21:57Ответ на 8 от _R

          я взагалі дивна )))

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая