Профиль

sarah gellar

sarah gellar

Украина, Винница

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Чути себе.

 • 22.03.17, 22:07

Чому багато людей не чує себе? Того, що хоче їх душа..Адже так було б набагато простіше жити. Кожному, розкриваючи свою суть, свої здібності ,наповнюватись зсередини і ділитись .Всі занурились у проблеми і думки про те, що було і що буде, не дозволяючи собі "хапати" повітря "сьогодення" , що вже казати про насолоду ним. Невже ми такі безумці, щоб щохвилини турбуватись з-за того, що вже минуло, або за те, що ще не прийшло. А все важливе, і власне кажучи , саме життя тільки тут і зараз. Думавши про це , все таки розумієш що у кожного свій вибір і вже мало чому дивуєшся, але ці "чомучки " повертаються, коли бачиш, що в певної частини людей таки відбуваються внутрішні зміни , і вони діють..

Звісно причин "чому " є безліч, та все ж..Якби кожен задумався, може щось би і змінилось. Адже в кожній людині є стільки всього коштовного,що можна відкрити..

#простодумки


Летіти..

 • 18.03.17, 11:31
Летіти 
не думати, простором дихати, вільно, завжди 
Хотіти 
пізнати смак чистої з роду тієї води 
Рушати 
крізь ризик вперед, невідомо куди 
І знати 
Що серце підскаже рух вірний ,сліди- 
Стирати 
З минулого ,зараз -важливе . Лети.. 

Чому я пишу тільки про хороше..

 • 14.03.17, 11:07
І кілька років тому були зміни, В моїй душі..масштабні, золоті, Тоді я розбивала всі ті стіни, З печалі, болю, злості, на меті - я мала - віднайти свій спокій, Себе, свій мир і здібності розкрить, Та пташкою злетіти в вирій, Подалі від минулого - забуть! Знесилена опісля всіх дощів, Я більше не питала, впавши вниз.. І холодно так було, від снігів, Печаль пронизувала тіло скрізь. Ця криза слугувала тим уроком, Коли ти сам себе рятуєш..все. Будуєш силу волі, крок за кроком, І підіймаєшся з колін, бо це.. ..чогось тебе навчити має, І тільки так повіриш у хороше, Що є щось краще цього, знала! Тож скинула свою важкую ношу. І надихали люди, що творили, Та знали радість від життя того, Навіть якщо всього не мали, Був спокій від віднайдення "свого". Обрати щастя - мій найбільший скарб.. Змінити звички - принести врожай Своїй душі, бо ти в житті не раб! А управляючий всім, знай! РуйнІвні втрати були, не одна, Після яких ти думаєш : "Навіщо?.. Чи все, за що ??" Далекий вже від сна, Та далі..-ясність, розуміння, що.. ..отримуєш в дарунок дещо інше, Можливо погляд зміниться на все, Та ощасливить теж це, знавши, Тут все є правильним, УСЕ. Чому не вистачає всім любові? Я мала це питання теж колись, Любов до себе, світу, це щось нове?? Тоді ти спробуй полюбити, а не злись.. Все починається із нас, із вас. Там де немає Его і гордині, Де відчуття лиш єдності, в цей час Бажання було віддавати лиш, однині. ..без всіх очікувань, за рамки виглядати, Зустріти тишу, не назовні, а в собі.. І довго, радісно все споглядати, Прийняти невід'ємне - це не бій.. Це все -життя, яке оберігає, На поміч завжди хтось прийде, Або ти сам.. і з Богом не програєш, А віднайдеш любов, яка вже не піде. Акцент на світлому я маю назавжди, Та бачу все, що відбувається навколо, Щось ми міняєм, щось не можем - Йти .. Із світлом у душі - це спокійніше, сміло. Все починається із нас.. із вас.. Ваш вибір побудує далі шлях..


По причинам простым..

 • 12.03.17, 22:18

По причинам простым улыбаться,
Может странной кому-то казаться,
И влюбиться в тот лиственный шум,
Что никак не тревожит мой ум.

Босиком по дороге столь ровной,
По счастливой, столь радостной, вольной,
Пробегусь до конца своих дней,
Мир в душе, что же греет теплей..

( октябрь, 2013 )


Думки

 • 12.03.17, 20:25
  Пройдуть печалі на віки, Як зміниш ти свої думки! Із сірих, темних і сумних, На світлі, радісні.. - ВСЕ в них.. .. Розбудиш серце - лиш прости, І сумніви всі відпусти! Ти маєш Все, щоб жити тут, То розфарбуй же свій маршрут..!

  (2017)

Свобода душі

 • 12.03.17, 09:41

Натхнення до нового.. Світлий старт. Упевнено вдихни свою свободу! Це - дар, що маєш вже - не жарт, Повір і дій, цінуючи цю вроду.. ..вона прекрасна! тиха, золота.. Тож відкидай всі сумніви подалі, Тому що чудо-істина - проста, Ні, не навчали цьому в школі.. ..що вірно - чути, слухати себе, І все робити з чистою душею, Знайти "своє" і погасити біль - Добром, любов'ю, думкою, красою.. ..що йде зсередини, при вірному акценті, І при бажанні - кожен змінить світ..

Повірте..

 • 04.03.17, 10:30

Повірте. .

Повірте..тихо..просто лиш повірте,
Відкинувши турботи, зайві речі,
Помрійте, хоч хвилину, так, помрійте..
Повірте в чудо, мов задувши свічі..

Не відганяйте, що в душі гукає,
Що б'ється в світ, на волю, на свободу,
Це "Щось" у деяких життя чекає..
..До старості..до сивини..мов воду..

..Що замерзала, льодяною стала,
І в холоді простояла так довго..
Та раптом, через мить..вона вже тала,
Але чомусь вже зовсім не до того..

В момент, під вечір, зранку..
Неважливо...Це неважливо де, коли..
Повірте... .
(2014)


Новое.

 • 28.02.17, 00:28

И старые раны уже не болят,
Я счастлива жить и идти по пути,
Мгновенья приятные точно не спят,
Ведь скоро весна.. -время что то найти..

..что новое. Быть благодарной за все.
Иначе взглянуть на ошибки (в уме),
Предсказывать лучшее - то и придет!
Себе и другим, прикоснутся к луне..

..и к солнцу, пусть светит сегодня, всегда!
Вокруг, изнутри, наполняет меня..
Как птицы летят - улетают года,
Так нужно прожить эту радость храня.
(февраль, 2017)


Время

 • 27.02.17, 21:43
Время показывает, что все, то ты потерял и было дорого твоей душе - возвращается в другой форме. Мудрость подсказывает, что нужно уметь прощать. Сердце показывает, что нужно слушать его и следовать по его пути. Разум приносит светлые мысли, если ты вибираешь их. Все просто и прекрасно.Не бойтесь темноты, ведь за ней всегда следует свет .. И все сбывается - если верить...

Змініть звички

 • 26.02.17, 12:39

Насправді звички - це велика сила) Річ ,звісно, не про щоденні звички вставати рано чи не їсти шкідливих продуктів , а про дещо більше..) Хоча і це важливе теж) Можна звикнути думати про хороше, бути щасливим та успішним, помічати хороше, а можна звикнути страждати чи жалітись на життя. Зміна звичок веде до глобальних змін, відповідно вибір за Вами..) А ви контролюєте ці процеси ?)Всім прекрасного дня!)

***
Змініть погані звички на хороші,
Це дуже просто, головне - бажання,
Це, ніби новий лист від листоноші,
Де все є навпаки, прийміть вітання.

І день за днем продовжуйте міняти,
Все, що засмучує моментом вас,
Дізнайтесь що це, намагайтесь взнати,
І проженіть - зникає все в свій час.

Прощайте, очищайтеся від того,
Важкого грузу, що несете досі,
В дарунок є свобода - вище всього,
Почніть іти до неї, так, Ви в змозі!
(2014)


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
23
предыдущая
следующая