хочу сюда!
 

Svitlana

41 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Є на Україні правдиві мужчини – чи нам їхати в Італію ???

Історія з мажором і депутатом луганської міськради від ПР Романом Ландиком, - який по звірячому катує  дівчину Марію Коршунову в ресторані «Баккара», є класичним прикладом феодальному характеру нашого українського суспільства.

Мені важко сказати, навчить дана історія чомусь очільників Партії регіонів чи ні ... навряд чи! Але це вже  не перша історія  … і далеко не остання !!!

 До слова,  … - це проблема навіть не Ландиків …  і Партії регіонів. Це проблема українського суспільства, його патерналізму,  … проблема феодального характеру нашого суспільства – і це ФАКТ !!! 

Статусні персонажі з ПР хочуть забезпечити статус і своїм дітям теж! ...

Не дбаючи про виховання ... і в першу чергу виховання моральних фундаментальних понять життя в суспільстві !!! Відповідно,  … оскільки такого виховання немає зовсім, … то й виникають час від часу «мажорні» форми  поведінки синків  «сильних світу цього».


P.S.: ...??? ... Старший Ландик підписав мирову угоду з "жертвою" свого сина! Абсолютно ясно, чому дівчина забрала заяву! Я  її можна зрозуміти. ... А як їй далі жити в Луганській області???

Як же може кріпосна подати в суд на свого поміщика??? Ось в чому питання. І цей урок - для всього нашого українського суспільства. ... Як тепер змінити архаїчну, феодальну природу суспільних відносин ??????????

 Пересічний українець в Україні немає ніяких прав, … бо відсутня як основний фактор співіснування - моральність,  а тому й відсутня справедлива система судочинства !!!

42

Комментарии

12.11.11, 17:51

ще невідомо чим ця історія закінчиться ???

  22.11.11, 17:58Ответ на 1 от Олигарх**

  і шо він розуміє про судочинство?

   32.11.11, 18:03

   знищення моральності приводили цілі імперії до занепаду моральність повинна бути головним критерієм суспільства

    42.11.11, 18:04

    Nepravulna samoocinka svoei osobustosti-pruchuna takoi povedinku.

     Гость: honeyeater

     52.11.11, 22:00

      Гость: honeyeater

      62.11.11, 22:00

       74.11.11, 02:28

       ...То что история эта не будет иметь продолжения тут и так ясно, а то что такое поведение, это отличительный стиль ПР и иже с ними, так по другому и быть не может...ведь бита и кулак это их излюбленные методы "общения". Они янучары и этим все сказано. И общаться с ними нужно на их языке, только так можно противостоять этой клике. К сожалению другого выхода у нас, решить вопрос с этими "слугами народа"...нет. Нужно хорошенько перечитать Старый завет и в путь! Око за око...как говорится!

        85.11.11, 08:37

        история будет иметь продолжение, девушку "затюкают", ей еще покажут кто в доме хозяин

         95.11.11, 12:40Ответ на 8 от ТНЕ*

         ось тому ми й тримаємо і повинні і надалі тримати цю історію постійно на контролі

          105.11.11, 14:44Ответ на 9 от Smit*

          ага

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая