хочу сюди!
 

Елена

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 47-57 років

Сонячні перспективи

Вартість сонячних батарей впаде на 25% за три роки
Изображение
Падіння витрат на сонячні батареї протягом останніх п'яти років допомагає заново визначити майбутнє виробництва енергії по всьому світу. Canadian Solar, один з трьох найбільших світових виробників сонячних фотоелектричних панелей, прогнозує, що вартість сонячних батарей знизиться на 25% вже за три роки, передає Reneweconomy.
В основному це буде досягнуто за рахунок поліпшення ефективності сонячних модулів.Canadian Solar каже, що вдалося підвищити ефективність клітин на рівні 0,5% в рік протягом останніх п'яти років, очікується, що цей процес лише прискорюватиметься з часом. 

Изображение
Розумний акумулятор Orison – це спосіб знизити споживання енергії та ефективно використовувати альтернативні джерела енергії. Фактично, це перший подібний пристрій, якому не потрібні фахівці з встановлення та обслуговування.
На Kickstarter винахідник Ерік Кліфтон пропонує нову енергосистему для домашнього використання. Це акумулятор, який може накопичувати електроенергію від сонячних панелей, вітряків, побутової електромережі, а потім віддавати електрику при необхідності. Головна особливість акумулятора Orison складається тому, що пристрій не вимагає установки, як інші аналогічні системи. Не потрібно підбирати спеціальне місце, тягнути дроти, проводити розрахунки і запрошувати фахівців. Досить підключити компоненти Orison до електромережі, і система почне роботу.
На Kickstarter проект Orison зібрав $ 349 474 від 415 користувачів при необхідній сумі в $ 50 000. В даний час за попереднім замовленням можна купити Orison Panel за ціною $ 1400. Orison Tower коштує дорожче: $ 1550. Перші поставки заплановані на серпень 2016 р.
7381АК
0

Коментарі