Профіль

Мир о Люб

Мир о Люб

Україна, Корюківка

Рейтинг в розділі:

Важливі замітки

Останні статті

зореслава

  • 08.10.23, 21:32
Якщо в вас Лозkо: посол, суддя, представник з прав людини, доктор, професор з права звертається до маріонетки то зрозуміло чому овечки і барани продаються за гречку (галасують). Виборів нема. Так званий закон про вибори є макулатура бо суперечить 4 ст. КОНституції: 8 - К.У. є основний закон, закон прямої дії інші закони приймаються на основі К.У., 22 - не дозволяє приймати закони що звужують права, 38 - виборець має право ВІЛЬНО обирати та ОБИРАТИСЬ, 71 - гарантує це право. Посада президента антиКОНституційна бо згідно ст.6 влада поділяється на: законодавчу - В.Р., виконавчу - кабмін, судову. Розділом V бариги замаскували генсека з обкомами, райкомами. 

Ніна

  • 08.10.23, 13:17
Пішла від нас за межу Ніна Матвієнkо 

обЯВА

  • 13.02.22, 14:04
                    Гой і Гей в барі "Ржавый гвоздь"
Ну шо Гой, налівай. 
Будьмо, Гей.
 Випили, закурили.
 Вот пачєму ви, "хохли", такіє тупиє? Ми вас склоняєм по всєм падєжам, а ви хуже бидла.
 Ну чому гірше, ми організували майдан, революцію гідності.
 А воспользовалісь ім ми. Ми со всєво імєєм бабло. Вмєсто бариги Януковіча стал барига (однопартієць) Порошенко, а сєйчас Зєлєнскій. На майданє засвєтілісь актівісти, которих вивозілі в лєсополоси, а потом попросілі помощі в орди і майданутих унічтожілі в котлах. Платой за ето бил Крим. І ето нє впервиє. В 988 году "князь"Вася отдал Крим за віно і Анну. Сєйчас ми організовалі на Донбасє сафарі под названіями: "АТО", "ООС". Так что проявляйтесь свідомі.
 Що, ви зовсім втратили страх?
 Нєт. Ми боімся что ви создадітє мобільниє групи (2-3) хохла. Но больше всєго ми боімся молоковоза.
 А чому молоковоза?
 Заплаті за пойло, а в слєдующий раз я раскажу.
 Бармен, давай на колеса і рахунок, я плачу.
P.S. Йдучи додому Гой потрапив під молоковоз.

  
                  
                   

обЯВА

  • 28.01.22, 12:36
                          Лікбез
"Вибори" в Україні (УРСР). Пахан комуністичної банди призначав "депутатів". Потім розпочиналось шоу "вибори".Парторг наказував трудовому колективу підтримати призначену кандидатуру (одноголосно). На виборчій дільниці кандидатура (без опонентів) "обиралась". Цю масу розбавляли свинаркою і пастухом. Депутати жили і працювали за місцем проживання та приїздили до В.Р. для голосування за закони.
"Вибори" в "незалежній", "самостійній" Україні. "Карабас-барабас", власник території україна, забиває стрілку паханам (багатопартійність). Пахани погоджують з власником список банд (партії), бариг (кандитати). Потім розпочиналось шоу "вибори", перепрошую, лото-забава. Наперсточники розводили лохів як котенят, "виборці" були масовкою, галасували. Насєлєніє, з запропонованого лайна, за гречку (ідеологію), вибирало ярмо на свою шию. Бо фінансує кубло глистів:В.Р.,кабінет міністрів, офіс президента, банди (партії)... 
Вибори, це коли виборець сам впише в бюлетень дані кандидата.      

обЯВА

  • 26.01.22, 16:31
                                    Лікбез
Ввесь час глисти лякають загинулих овечок дому ізраїлевого: пеклом, снідом, курячим грипом, короновірусом, окупацією. В худоби вже виробився імунітет і вона не боїться, а лише чекає того часу коли її принесуть в жертву чибурашці (єгова), щоб потрапити в рай. Окупації не бояться, бо вже тисячоліття як територія України (і Р.Ф.) окупована глистами. Недавно я зрозумів слова мами (яка не померла від голодоморів в 32, 47 р.) - Я вперше наїлась під час німецької "окупації ". "Окупанти" забирали десятину (10%), а решта залишалась окупованим. Прийшли освободитєлі і ,щоб не померла з голоду, маму родичі перевезли на Донбас. Зараз в "самостійній" і "незалежній" я отримую від 3 до 10%. Скільки ще потрібно жертв (війни, голодомори, песахи, пуріми), щоб зрозуміти і вирішити ПРОБЛЕМУ.   

обЯВА

  • 25.01.22, 12:04
                         

    В Шахтарі грають тільки місцеві вихованці-гірники.  

обЯВА

  • 24.01.22, 22:53
                                    Звернення
до народу (джерела влади). Користуючись Правом, виконати свій Обов'язок, впорядкувати КОНституцію.
Виконати закон про декомунізацію, повернути історичну назву державі - Русь, грецьку назву м. Севастополь змінити на м. Корсунь.                                                                                    Розділ І. ст.20. Прапор - жовто-синій, Герб - Трисуття. Змінити слова Гімна. Співати "Душу, тіло ми положим" не можна.                                                                                                   Розділ IV. ст.76. Склад В.Р.України - 25 депутатів (по депутату з обл.,а не 450). Вилучити вікове обмеження (21р.) бо це суперечить розділу II.ст. 21,22,38 - виборець має право ВІЛЬНО обирати і ОБИРАТИСЬ.
Вилучити розділ V.Президент України. Згідно розділу І. ст.6 влада поділяється на законодавчу - В.Р., виконавчу: в державі - кабмін, в містах, громадах - виконкоми; судову. А яким боком президент?  Цим розділом бариги замаскували генсека з обкомами, райкомами. Звідси двовладдя, зайві роти.
Україна унітарна держава тому вилучити розділ Х. Автономна республіка Крим. Дописати в розділі ІХ.ст.133. Таврійська обл. вилучивши - Автономна республіка Крим.
  

обЯВА

  • 19.01.22, 16:09
                                      Лікбез

                            


       Україна виконала умови. Гаранти, виконайте свої. А ви вигадуєте: мінські угоди, нормандський формат, формулу штайнмаєра... 

обЯВА

  • 18.01.22, 12:49
                                                Лікбез

Ісус - з грецької означає рятівник (спасителя в українській мові нема). В супер-книзі з книг (біблії) ідеологи залишили це слово без перекладу, щоб юродиві не зрозуміли що це не ім'я, а титул. І він, міфічна істота, в біблії був не один.
Володимир-вася. Цю, теж міфічну, істоту ідеологи підсовують як сина Святослава. Але руси (ці варвари, язичники, дикуни, майже звірі) знаючи підступність глистів(підкладати своїх жінок під фараонів, князів,царів...), о жах, сказали - чемодан, вокзал, залісся і вигнали самозванців з града Кия. Тоді ми підем іншим шляхом(ленін) - сказали жиди("сама доброта") і вбивши Святослава та синів-спадкоємців посадили на княжий стіл васю(це ім'я він отримав при хрещенні).
Київ - град Кия,столиця Русі (Україна). Назва не від імені, а від кия, символ влади.
Рус с Кия - рус з Києва. Інші,ті що називать себе, рускіє, самозванці.       
                                                                         

обЯВА

  • 12.01.22, 16:20
                       Лікбез
Сьогодні актуальна тема празників. Що празнують загинулі овечки дому ізраїлевого (християни). 25 грудня народження міфічної істоти буратіно*, 1 січня обрізання, 6 січня хрещення. 7 січня народження, 14 січня обрізання, 19 січня хрещення. Цю дурість проповіді вони пояснюють що відзначають спочатку за григоріанським, а потім за юліанським календарем. Питання - Чому обрізається тільки 1,14 січня, а   "воскресає" тільки в неділю але в різні числа і навіть місяці робить юродивих агресивними. Слово обрізання вони не чують і не бачать бо замаскували новим-старим роком. Пурім - замаскували днем захисника(за григоріанським), жіночий день(за юліанським). Пасха - великдень. День захисника перенесли на 14 жовтня. Тоді ж день кизяків**, покрова. Що нам розкаже вікіпедія. В цей день руси зазнали поразки в Туреччині. 
Отже загинулі овечки празнують: свої поразки, дні коли їх приносять в жертву міфічній істоті чибурашка***.
*Яшуа(яша) перекладається зрозумілою мовою як буратіно.
**кизяки це не косаки (воїни), а глисти в шароварах.
***чибурашка - єгова, яхве. 
Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна