В Україні проведуть Міжнародний конкурс наукових і творчих робіт

В Україні проведуть Міжнародний конкурс наукових і творчих робіт, присвячених темі Голодомору


Учнів закладів загальної середньої освіти, студентів, аспірантів, викладачів та науковців віком до 35 років запрошують взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових і творчих робіт, присвячених темі Голодомору.

Роботи прийматимуть до 28 жовтня 2024 року. Підсумки та оголошення переможців заплановано на останній тиждень листопада. Про це повідомили на сайті Міносвіти.

Спеціальна тема конкурсу 2024 року: «Я, моя родина, моя країна: пам'ять про Голодомор і погляд на сучасну війну Росії проти України крізь призму особистого досвіду».

Конкурс вшановує пам'ять подружжя українських літераторів — Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Які присвятили себе збиранню усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932–1933 років.

Переможці отримають дипломи, запрошення на урочисту церемонію нагородження до Києва та грошові премії для подальшого поглиблення досліджень із проблематики Голодомору.

Контактна особа – Наталія Богданова, виконавча директорка громадської організації «HREC in Ukraine».

Телефон: +38 (050) 512 21 15, скринька [email protected].

Деталі про умови конкурсу можна прочитати тут.

НАТО скликає військовий комітет, серед тем - Україна


Північноатлантичний Альянс 16 травня проведе засідання найвищого військового органу - Військовий комітет. В межах засідання також відбудеться зустріч Ради Україна-НАТО.

Про це повідомляє прес-служба НАТО.

Як розповіли у відомстві, на засіданні Військового комітету НАТО буде головувати його очільник адмірал Роб Бауер. Окрім того, там запланована присутність інших командувачів військ країн-членів Альянсу й верховного головнокомандувача сил НАТО в Європі генерала Крістофера Каволі.

Також на засіданні має бути присутнім і генсек НАТО Єнс Столтенберг, який має обговорити ключові пріоритети і виклики Альянсу.

Варто зауважити, що одна з частин засідання буде присвячена Україні.

"На першому засіданні головнокомандувачі зберуться у форматі Ради Україна-НАТО для обговорення агресивної війни Росії проти України, ситуації на місцях і подальшої підтримки України з боку НАТО і країн-членів Альянсу", - сказано у повідомленні.

З цього слідує, що на засіданні НАТО може з'явитись головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський або ж інший уповноважений представник України.

Україна та НАТО

Україна подала заявку на вступ до НАТО ще з початку повномасштабного вторгнення Росії. Тоді президент Володимир Зеленський наполягав на прискореному вступі України до НАТО,

А вже у 2024 році Зеленський заявив, що Україна очікує від липневого саміту НАТО пропозицію щодо вступу в Альянс.

А сьогодні генсек НАТО Єнс Столтенберг під час свого візиту в Київ заявив, що союзники навряд дійдуть до консенсусу щодо запрошення України в Альянс. У своїй промові він також заявив, що розуміє, що країни НАТО не дотримались обіцянок щодо постачання зброї Україні.

Собачнику винесли вирок за погрози пістолетом на зауваження

У Львові собачник був засуджений за те шо агресивно реагував на зауваження відвідувача парку щодо вигулу собаки.


Собачник направив на львів’янина пневматичний пістолет та заявляв, що пристрелить його.

Шевченківський районний суд Львова виніс вирок солдату Ігорю К., який погрожував вбивством львів’янину через зауваження щодо вигулу собаки у Замарстинівському парку. Ігор К. направив на чоловіка пневматичний пістолет та заявляв, що пристрелить його.

Суд визнав військового винним у хуліганстві та призначив покарання – тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців два роки.

Як вказано у вироку суду, який винесли у жовтні 2023 року, випадок трапився 23 липня у Замарстинівському парку. Військовий Ігор К. почав агресивно реагувати на зауваження відвідувача парку щодо вигулу собаки, нецензурно висловлювався та вдарив чоловіка у обличчя.

Потерпілий був в парку зі своєю мамою, нападник пішов слідом за ними, дістав з рюкзака пістолет, скерував його у бік львів’янина та сказав: «Я тебе пристрелю». Після погроз матір потерпілого зателефонувала у поліцію.

Щодо військового Ігоря К. зі Львова порушили кримінальну справу за фактом вчинення ним хуліганства. Слідчі встановили, що пістолет був пневматичним.

Під час досудового розслідування солдат визнав свою провину. Потерпілий на судове засідання не з’явився, але не заперечував проти застосування до Ігоря К. покарання, «нижчого від нижчої межі».

Додамо, що у вересні 2023 року Ігоря К. судили у Одеській області через відмову виконати наказ командира щодо наступу на одному з напрямків. Тоді йому призначили покарання – тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців протягом року.

Справу щодо хуліганства військового розглянув суддя Юрій Донченко, який дослідив усі матеріали справи та призначив Ігорю К. покарання – тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців два роки, врахувавши вирок суду з Одещини. На вирок ще може бути подана апеляція.

Українців закликають повідомляти про порушення у військкоматах

У ДРБ розповіли, як повідомити про порушення і що допоможе пришвидшити розслідування

Радниця з комунікації Державного бюро розслідувань Тетяна Сап'ян закликала українців повідомляти про порушення у військкоматах. У ДБР зазначили, що повідомлення, до яких будуть прикріплені докази правопорушень значно пришвидшать розслідування.

Деталі

У ДБР зауважили що повідомлення щодо можливих порушень повинні бути доповнені інформацією про реальні факти, а не бути звичайними голослівними заявами. Сап'ян сказала:

Щодо громадян, які знають, що в тому чи іншому ТЦК є порушення, я постійно наголошую, що є доступ до світової павутини. Відкрийте сайт ДБР, знайдіть можливість анонімно повідомити в ДБР, що є такі порушення

У Бюро розслідувань зазначили, що повідомлення, до яких будуть прикріплені докази правопорушень, значно пришвидшать процес викриття винних осіб.

Надіслати звернення, запит на публічну інформацію або повідомити про кримінальне правопорушення можна на сайті ДБР заповнивши одну із форм. Також можна скористатися формою – «анонімне повідомлення про кримінальне правопорушення», якщо інформація стосується конкретної особи або містить фактичні дані про вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, які можуть бути перевірені.

Чому москалів не можна називати словом "русня"


Чому кацапів та москалів не можна називати словом "русня" - Ірина Фаріон
Руси, руськіє - це українці.

Чому москалів не можна називати словами "русня, русняві"



Чому кацапів небезпечно називати нав'язуваними московською агентурою словами "русня, русаки, русняві, руслики"? 

Українські науковці не рекомендують використовувати ці слово, як і інші подібні, а прямо називати росіян традиційними назвами москалі, кацапи, московити, москвини, російці, тощо - без евфемізмів, щоб не створювати враження ніби всі москалі, за деякими виключеннями, хороші та не знімати з них відповідальність за злочини проти українців. 

Тому важливо називати москалів своїми іменами, а не тими, які нам підсовують московські агенти! Історично правильною назвою росіян є "московити". 

Втім, росіяни та їх агентура в Україні підсовують українцям "ласкаві" неологізми для свого позначення - так звані "евфемізми". Евфемізми - це пом'якшувальні, ласкаві назви, якими московити намагаються замінити свої традиційні в Україні назви, котрі для них є небажаними та образливими. Евфемізми допомогають звільнити московитів від відповідальності за геноцид українців.

Ізмаїльці хочуть вдосконалити огорожу пам'ятника Суворову

Ізмаїльці пропонують написати на огорожі пам'ятнику Суворову слово "КАТ" в сучасному дизайні

ика

Ізмаїльці та гості міста продовжують вимагати прибрати пам’ятник російському окупанту Суворову. Обурення українців вилилося в акти вандалізму – пам’ятник неодноразово обливали червоною фарбою, писали на постаменті слово «КАТ», зносили до нього унітази та залишали послання: «Російський військовий корабель, йди на х...».

Про це повідомляє Ізмаїл-онлайн.

Щоб захистити пам’ятник місцева влада закрила його спеціальною огорожею, яка по суті являє собою велику чорну коробку. Втім, ізмаїльці пропонують варіанти покращення цієї захисної огорожі в сучасному дизайні і висвітити на коробці слово «КАТ». 

До речі, міністр культури "слуга" Ткаченко, напевно за домовленістю з ізмаїльською владою, чотири місяці не дає дозвіл на знесення потворного пам'ятника кату Суворову.

80-річний директор вінницького театру стравлює акторів

80-річний директор вінницького театру стравлює акторів і примушує вакцинованих цькувати невакцинованих


Директор вінницького театру ляльок натравлює вакцинованих колег на невакциновану акторку Людмилу Ганську.

"Розстрільна трійка". Створена для того щоб нацьковувати українців один на одного, щоб вилізла вся брудна і мерзенна сутність людини!

Директору цього театру ляльок 80 років!! Людина ще 20 років тому мала піти на пенсію і звільнити дорогу молодим! Навіть 30 років тому - бо ще тоді отримувала військову пенсію!

Михайло Байдюк народився у 1942 р.! В 1966 р. закінчив вище військове училище. Проходячи службу в Радянській армії, довгі роки працював начальником відділу культури ракетної армії. По закінченні служби, у 1993 р. М.Д. Байдюк був призначений директором Вінницького обласного театру ляльок.


І цей совок, цей маразматик, цей динозавр відстороняє молоду акторку, зовсім дитину, яка не має тепер засобів для існування!



Природно набутий імунітет сильніший імунітету від вакцинації

Вчені: Природно набутий імунітет набагато сильніший і триваліший порівняно з імунітетом від вакцинації

На Росії термін дії сертифікатів про статус перехворілого на COVID встановлено на термін один рік з моменту одужання, а в Україні цей термін чомусь становить лише три місяці. У Німеччині, якщо ви вилікувалися від COVID, а потім отримаєте негативний результат тесту, ви вважатиметеся несприйнятливим до інфекції щонайменше протягом шести місяців, згідно з постановою уряду Німеччини. Загалом в Євросоюзі цей термін складає 180 днів, у Швейцарії – 1 рік.

Повторне зараження COVID-19 зустрічається дуже рідко. Якщо ви не вакциновані та перехворіли на COVID, шанси заразитися їм знову невеликі. Попередній звіт ізраїльських вчених показує, що із 149 735 осіб в Ізраїлі з підтвердженими випадками COVID-19 (задокументованими за допомогою позитивних тестів ПЛР) лише 154 особи мали докази повторного зараження, що становить приблизно 1 із 1000.

Ще одне дослідження, однак, показує, що ймовірність повторного зараження навіть нижче, ніж 1 з 1000. Вчені клініки в Клівленді, які обстежили групу людей з 52 238 співробітників, не виявили випадків повторного зараження серед нещеплених людей, які одужали від інфекції SARS-CoV-2.

Американці Noah Kojima та Jeffrey D Klausner у статті «Захисний імунітет після одужання від інфекції SARS-CoV-2» для видання the Lancet наводять результати дослідження, проведеного в Австрії: повторна госпіталізація серед тих, хто вже перехворів на ковід, складає 0,03 % (5 осіб на 14840), а частота смертей через повторне інфікування – 0,01% (1 особа на 14840).

Ми переконалися, що у разі інших інфекційних захворювань, що спричиняються вірусами, природна інфекція забезпечує більш тривалий захист, ніж імунітет від вакцини....

Тимошенко передала до Нацполіції заяву про злочин

Тимошенко передала до Нацполіції заяву про злочин який призвів до масової загибелі людей від ковіду



24 листопада 2021 р. лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зустрілась з міністром внутрішніх справ і передала до Національної поліції Заяву про про вчинення злочину, який полягає у бездіяльності державної влади при лікуванні хворих на ковід, що призвело до масової загибелі людей.

"По-перше, влада не забезпечила в достатній кількості лікарні киснем, по-друге, не закупила противірусний препарат «Ремдесивір» який передбачений протоколом лікування МОЗ. І ми вважаємо що це - злочинний намір який призвів до масових смертей людей від ковіду. Ми хочемо знати поіменно всіх конкретних винних у цьому злочині - тих хто персонально несе відповідальність за те що країна не забезпечена киснем і противірусним препаратом, тих хто персонально несе відповідальність за тисячі смертей які наступили не внаслідок того, що неможна вилікувати ковід, а внаслідок того що не було кисню і противірусного препарату «Ремдесивір»", - зазначила Юлія Тимошенко.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
17
попередня
наступна