Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ирина

51 рік, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-58 років

Українців закликають повідомляти про порушення у військкоматах

У ДРБ розповіли, як повідомити про порушення і що допоможе пришвидшити розслідування

Радниця з комунікації Державного бюро розслідувань Тетяна Сап'ян закликала українців повідомляти про порушення у військкоматах. У ДБР зазначили, що повідомлення, до яких будуть прикріплені докази правопорушень значно пришвидшать розслідування.

Деталі

У ДБР зауважили що повідомлення щодо можливих порушень повинні бути доповнені інформацією про реальні факти, а не бути звичайними голослівними заявами. Сап'ян сказала:

Щодо громадян, які знають, що в тому чи іншому ТЦК є порушення, я постійно наголошую, що є доступ до світової павутини. Відкрийте сайт ДБР, знайдіть можливість анонімно повідомити в ДБР, що є такі порушення

У Бюро розслідувань зазначили, що повідомлення, до яких будуть прикріплені докази правопорушень, значно пришвидшать процес викриття винних осіб.

Надіслати звернення, запит на публічну інформацію або повідомити про кримінальне правопорушення можна на сайті ДБР заповнивши одну із форм. Також можна скористатися формою – «анонімне повідомлення про кримінальне правопорушення», якщо інформація стосується конкретної особи або містить фактичні дані про вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, які можуть бути перевірені.

0

Коментарі