хочу сюда!
 

Анна

30 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 27-35 лет

Продовження "педофільної" теми... ОНОВЛЕНО (3)

 • 09.01.17, 19:00
оновлено (3)
з'явились явно прибічники міс марпл, котрі готові на кіберзлочини - втручання в роботу телекомунікаційних мережа тут він ще видає себе за Адміна http://photo.i.ua/user/473944/405656/11965937/


ОНОВЛЕНО 
з кінця: ця замітка таки дала результати - риторика "головної героїні" кардинально змінилась lol
що можна прослідкувати на скрінах (як змінювався текст її замітки) коменти, що порушують Правила (про бажання крові) - затерті :)))))))))угода користувача ВКОНТАКТЕ https://vk.com/terms

                                                                             угода користувача I.UA http://help.i.ua/agreement/

у топі з'явилась цікава замітка від сумнозвісної славнозвісної Міс Марпл

текст замітки принаймні кілька разів коригували

було і ось так

 

відповідні коменти "з вихмеленною фантазією" видалялись.. потім і прибрали саму "вихмелену фантазію"але ще залишався комент авторки замітки


саме цей комент і став приводом до написання цієї замітки..
і тема ця значно ширша ніж задекларована т.з. педофільна...

розпочну з того, що ВКОНТАКТЕ заборонено правилами цієї соцмережі користування мережею особам, котрим не виповнилось 14 років..

тобто, вікові обмеження діють вже на етапі реєстрації - рік народження більший від 2003 НЕ ВКАЖЕШ..

тобто, "доня" Міс Марпл чи сама мамочка ПОРУШИЛИ правила користування ВКОНТАКТЕ, вказавши для реального малолітнього користувача віком 12 років, вік БІЛЬШИЙ ніж 12 років..

тобто, таку сторінку ВКОНТАКТЕ має повне право заблокувати або навіть видалити..

це на i.ua можна вказувати чи не нульовий вік :)

далі.. ВКОНТАКТЕ є можливість не просто заблокувати конкретного користувача по ID, а це також АВТОМАТИЧНО ОБМЕЖУЄ перегляд твоєї сторінки небажаними користувачами..

і якщо такий користувач буде наполегливо домагатись спілкування, використовуючи інші сторінки - можна безпосередньо поскаржитись на конкретні домагання..

і результат не заставить себе чекати - хто користується ВКОНТАКТЕ, той помічав що досить багато сторінок заблоковано чи видалено - можливість бачити це ймовірно залишають, як не двозначне попередження можливим порушникам..

а далі ВКОНТАКТЕ може передати відповідну інформацію правоохоронним органам - це також вказано в Правилах.

тобто, захистити себе чи своє чадо ВКОНТАКТЕ можливо у цілком правовий і законний спосіб, нічого не порушуючи і не провокуючи третіх осіб на неадекватні, неправомірні чи злочинні дії..

зміст вказаної замітки ставить під сумнів не лише здатність Міс Марпл адекватно виховувати власних дітей та грамотно користуватись соц. мережами, а і провокує користувачів не лише нашого порталу до непродуманих дій та вчинків з непередбаченими наслідками..

такі замітки, на моє переконання, повинні бути об'єктом уваги правоохоронних органів..

прошу поширити....
29

Комментарии

19.01.17, 19:25

а правила користування технікою читають вже після поломки техніки
хоча вона ж жінка

  29.01.17, 21:03

  что за хрень ты постишь? никогда к Марпл тёплых чувств не питал, но в данном случае понимаю её как мать! какая тебе разница кто как зарегистрировался? тут доцентки пишут что им 17 а матерят как шалавы из подворотни, а за них ещё авторитету горой встают...это тема а то что ты тут лепишь пахнет возвратом тов. Сталина! за шо там прыгали? за свободу слова, совести, мысли, мнения итд... или только против яныка и коммунистов и шо б опять все в одинаковых кедах одинаково пели? хватит листовок в транспорте что если кто то кое где у нас с тобой, то звоните ТУДА...за это мёрзли?не знание Правил (на этом портале также есть Правила) - не освобождает от последствий

   39.01.17, 21:15

   не - тем кто пишет детям похабные письма - только кастрация
   без всяких там правил и прочего

    49.01.17, 21:15

    С ментами педофил завсегда договориться сможет. Так что Марпл правильно путь прокладывает.

     59.01.17, 21:17

     Да еще и автор этого поста будет всячески защищать педофила, т.к. Марпл и ее доня нарушили правила)))

      69.01.17, 21:26Ответ на 5 от VLeo

      Да еще и автор этого поста будет всячески защищать педофила, т.к. Марпл и ее доня нарушили правила)))"Адміністрація Сайту надає Вам доступ до використання Сайту ВКонтакті і його функціоналу на умовах, які є предметом цих Правил користування Сайтом ВКонтакті. У цьому зв'язку, Вам необхідно уважно ознайомитися з умовами цих Правил, які розглядаються Адміністрацією Сайту як публічна оферта відповідно до ст. 437 Цивільного кодексу Російської Федерації. " https://vk.com/terms

       –10079.01.17, 21:27Ответ на 5 от VLeo

       Да еще и автор этого поста будет всячески защищать педофила, т.к. Марпл и ее доня нарушили правила)))якщо ти довбойоб - то це назовсім..

        89.01.17, 21:28

        З тими соц мережами..
        Тому педофілу може бути 10 років і доця Міс з її 12-а роками може бути старша за нього. Соціальні мережі більш ніж, на половину суцільна брехня. А ще вони використовуються для політичних та інших маніпуляцій.
        Педофілів тре каструвати, а от чи варто в соцмережах дітям сидіти з їх несформованою психікою це питання.

         99.01.17, 21:33Ответ на 3 от Поговорим

         не - тем кто пишет детям похабные письма - только кастрация без всяких там правил и прочегомова йде про ПРИХОВУВАННЯ реального віку - нижнього вікового цензу.. наслідок цього - видання себе за іншу особу - що і провокує подібні інциденти.. а що РЕАЛЬНО мало місце у КОНКРЕТНОМУ випадку - ВКОНТАКТЕ мають ВСІ механізми для блокування НЕБАЖАНОЇ поведінки стосовно дітей і не тільки.. але потрібно дотримуватись Правил.

          109.01.17, 21:36Ответ на 8 от _R

          З тими соц мережами.. Тому педофілу може бути 10 років і доця Міс з її 12-а роками може бути старша за нього. Соціальні мережі більш ніж, на половину суцільна брехня. А ще вони використовуються для політичних та інших маніпуляцій. Педофілів тре каструвати, а от чи варто в соцмережах дітям сидіти з їх несформованою психікою це питання.цілком згоден.. і якщо "потерпілий" не буде дотримуватись Правил - реальна ситуація може повернутись проти..

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           36
           предыдущая
           следующая