Профіль

Мольфар1

Мольфар1

Україна, Севастополь

Рейтинг в розділі:

Останні статті

А що ви запитали ви?

  • 25.02.11, 07:51

Шановні користувачі інету, мої друзі-патріоти і україноненависники!

Сьогодні рік як український загал зробив велику помилку, відав владу в руки рецидивіста, просто тупої скотини,яка свою тупість демонструвала незчисленну кількість разів. Це бидло збирається сьогодні давати відповіді на запитання громадян України. Телеканал тівіай уже показува, як муштрують тих, хто начебто має експромтом ставити питання Межигірському козлові. У це шоу вірить мало хто навіть іх голубого лохторату. Однак, хотілося б почути дійсні запитання які сьогодні ми з вами, звичайні громадяни України хочемо поставити Хаму Бандюковичу.Тому пропоную усім вам поставити те питання яке не буде відрихтоване Ганною Гебельс і іншими скоморохами голубого проффесора.

Особисто я запитав, через інет, у цього холуя москальського таке:" Куди ви пане, тікатимете після того як українці встануть із колін?"

Про нас - збоку

  • 23.02.11, 20:00
The Washington Post: Украина покидает демократический лагерь Обозреватель, 23.02.2011 "К сведению Египта и всех, кого это волнует: демократические революции даже в случае их успеха следует отстаивать еще много лет после того, как ликующие толпы покидают улицы", - пишет "The Washington Post" в редакционной статье. "Авторитарные силы могут перегруппироваться и даже воспользоваться демократическими институтами для возвращения к власти. Свободы могут подвергнуться эрозии после возрождения старых привычек. Могут вмешаться злокозненные соседи", - утверждает издание. Газета ссылается на пример Украины: "Пока внимание Запада приковано к воодушевляющим восстаниям на Ближнем Востоке, европейская страна с 50-миллионным населением, занимающая стратегическое положение, может крадучись покинуть демократический лагерь". По мнению издания, отступлением Украины командует Президент Янукович. Украина стремится к экономическим реформам, но она пошла на крупные уступки Путину. Правительство также перешло в наступление на лидеров оранжевой революции, говорится в статье. "Журналисты говорят, что свободные СМИ подвергаются нажиму властей", - пишет издание.

Администрация Обамы не игнорирует эти проблемы. И все же США должны действовать энергичнее, считает газета. "Один из способов - четкая увязка дальнейшего прогресса экономических отношений с Украиной и улучшения ситуации с правами человека. К тому же самому следует призвать правительства стран ЕС", - рекомендует издание.

ГОДІ ТЕРПІТИ СВАВІЛЛЯ ПАРТІЇ РЕЦИДИВІСТІВ !!!

Зверніть увагу!

  • 23.02.11, 07:39

Усі політологи, журналісти тощо коментуючи рік правління Межигірського козла не беруть до уваги тієї обставини, що йдеться про особу із зеківською, кримінальною ментальністю. Для такої людини не існує такого мотиву поведінки як закон.

Конституція забороняє існування іноземних баз на території Україи, але Хам захотів похерити Конституцію і зробив це. Верховний Суд заборонив утворювати коаліції окремим особам, але Хама це не влаштовує і він ламає цей суд,  примусив прийняти полярне рішення.  Я не коментую стан психічного здоров"я суддів і їх раціональність. Мова йде про ціннісні орієнтації людини що є найвищим посадовцем у державі. Коли хтось із учасників однієї із нарад насмілився сказати про власну позиціюто почув у відповідь:"Зайдеш потім до мене я тобі поясню!" Тобто було сказано, мені байдуже наскільки розум  Єдиним чинником що визначає поведінку цієї особини є її бажання досягнути чогось, та усвідомлення своїх силових можливостей.

ЯКЩО БАНДИТ СИЛЬНІШИЙ ВІН ЧИНИТЬ БАНДИТСЬКИЙ ВЧИНОК!

САМЕ ТАК ПОВОДИТЬ СЕБЕ МЕЖИГІРСЬКИЙ КОЗЕЛ.

НАСТАВ ЧАС ПОСТАВИТИ КОЗЛА НА ЙОГО КОЗЛЯЧЕ МІСЦЕ!

Чим насправді є 23 лютого?

  • 22.02.11, 19:42

Прошу друзів висловити своє бачення того чим для вас є день 23 лютого.

Це свято захисників Вітчизни?

Це день окупаційної армії?

Одразу висловлю своє бачення. Це день тієї армії яка у 1919р. розстріляла тисячі киян тільки за те що вони розмовляли українською. Це день тієї армії яка у 1941-1945 рр. нищила сили національного визволення України.

Відтак, ставлю собі і усім вам запитання: Чи може патріот України відзначати цей день як святковий?

Табачник ворог України

  • 21.02.11, 19:43
ВО «Свобода».

У зверненні йдеться:

«Освітня галузь – це фундамент у розвиткові держави і кожного громадянина. Безсумнівним є не лише адекватне часові змістовне наповнення освіти, але і її ідеологічна складова. У цьому контексті псевдоновації міністра освіти, молоді та спорту Д. Табачника промовисто засвідчують цілком протилежні тенденції: повернення у типово радянську антиукраїнську систему освіти і фінансове відчуження її від можливостей більшості українців.

Перший вектор нищення освіти спрямований на демонстративне усунення української гуманітарної складової з навчального процесу. Це виявляється у низці резонансних рішень, що підривають духовні основи незалежності нашої держави та порушують основне право титульної нації на утвердження власної самобутності. Йдеться про зменшення прохідного балу з української мови під час вступу до вишів, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату та під час вступу до аспірантури та можливість тестуватися мовами національних меншин, переведення на навчання іноземців з державної української мови на російську.

Особливе несприйняття викликає проект «Концепції мовної освіти в Україні», основна засада якого – «вільний вибір мови навчання», що виразно асоціюється з добровільно-примусовим правом відмовлятися від вивчення української мови. Документ Табачника подібний до радянської постанови 1958 року. Зазначена Концепція має демонстративне антиукраїнське спрямування з хибним констатуванням багатонаціональності нашої держави, де насправді проживає абсолютна більшість українців – 77.8%, що через голодомор, репресії та терор були позбавлені елементарного права здобувати освіту рідною українською мовою. Концепцією намагаються впровадити в освітній простір абсолютно невідповідні терміни: «людиноцентризм», «природовідповідність» тощо, за якими криється єдина мета: усунути українську національну складову освіти.

Елементом знищення цієї складової є перетворення шкільного курсу зарубіжної літератури у курс російської літератури, що сповна має переорієнтувати українських школярів на російські духовні цінності та моделі поведінки. Виняткову роль у цьому відведено переписуванню підручників з історії України, звідки брутально вилучають історичні факти протиборчого змагання нашої нації за право мати незалежну державу. Зокрема, з підручника історії для 5 класу вилучено «помаранчеві» події, факт союзництва СРСР з нацистською Німеччиною, боротьбу УПА з нацистами та портрет Героя України Романа Шухевича, Голодомор як геноцид нації, організований Москвою, масштабну повоєнну русифікацію українських шкіл у 50-х роках, масові репресії українців у 30-80-і роки, вбивчу більшовицьку колективізацію та атеїстичну чуму ХХ століття. Отже, знищення української гуманітарної складової освіти – добре продуманий план міністра-українофоба.

Другим напрямом нищення української освіти є повернення її у відверте корупційне русло, що пов’язано з руйнуванням системи ЗНО. Міністерство змінило умови вступу до вишів, запровадивши разом із результатами ЗНО бали шкільного атестата, бали із підготовчих курсів вибраного абітурієнтом вишу, бали вищого навчального закладу та незаконно звільнило досвідченого керівника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, призначивши на цю посаду п. Зайцеву – заступницю Табачника, уродженицю Мурманської області, одного з керівників «Луганського обласного російського центру», російського філолога, відому своїми українофобськими та непрофесійними висловлюваннями про українську та російську мови.

Третій напрям нищення української освіти, відповідно до проекту закону «Про вищу освіту», – безглузда прив’язаність класифікації вишів до кількості студентів, намагання обмежити права студентів через відсутність фінансування на студентське самоврядування, запровадження індексування плати за навчання та його перегляд в односторонньому порядку керівництвом вишу, зменшення бюджетних місць навчання удвічі – і загалом централізація керівництва вишів з метою повного усунення їхньої самостійності.

З огляду на зазначене, вимагаємо відставки Д. Табачника і призначення на цю посаду людини з адекватною стратегією розвитку української освіти та науки».

25 лютого 140 років від дня народження ЛЕСІ УКРАЇНКИ

  • 20.02.11, 18:43

Скрізь плач, і стогін,

і ридання,

Несмілі поклики, слабі,

На долю марні нарікання

І чола схилені в журбі.

Над давнім лихом України

Жалкуєм-тужим

в кожний час,

З плачем ждемо тії години,

Коли спадуть кайдани

з нас.

Ті сльози розтроюдять

рани,

Загоїтись їм не дадуть.

Заржавіють від сліз

кайдани,

Самі ж ніколи не спадуть!

Нащо даремнії скорботи?

Назад нема нам вороття!

Берімось краще до роботи,

Змагаймось за нове

життя! 

Герої Крут досі лякають воріженьків!

  • 19.02.11, 18:39
Палій Олександр
03.02.2011 12:01
Герої Крут досі лякають ”воріженьків”

Однією з перших ”реформ” теперішньої влади в освіті стало видалення з підручників з історії для шкіл згадки про бій під Крутами 29 січня 1918-го. Що ж такого небезпечного виявив режим в епізоді під Крутами?

Відбити напад близько 6 тис. більшовиків полковника Михайла Муравйова з Києва тоді вирушили добровольчий Студентський курінь і вихованці Української військової школи. Не більше шести сотень бійців. Коли скінчилися набої, лише 35 потрапили в полон. Як свідчили селяни — очевидці страти, учень сьомого класу гімназії Григорій Пипський заспівав гімн ”Ще не вмерла Україна”, який підхопили й інші полонені. А після відступу українських військ у Києві почався червоний терор. Менше ніж за місяць загинули від 10 до 30 тис. киян. Тобто кожен десятий житель столиці.

Бій під Крутами часто порівнюють із битвою греків біля Фермопіл 480 року до н. е. Тоді спартанський цар Леонід на чолі 300 спартанців добровільно захищав прохід у горах, доки решта 6 тис. війська рятувалися від персів.

Справжньою причиною поразки під Крутами стала зрада. Політики, діючи за соціалістичними гаслами, перешкоджали спробам Симона Петлюри й Павла Скоропадського створити українську армію. У Центральній Раді за оборону відповідали, як потім з’ясували, агенти ще царської охранки. Усі спроби самоорганізації українського війська гасили згори. Свідомо обмежили зростання Вільного козацтва, яке об’єднувало десятки тисяч боєздатних козаків у регіонах. Українізованим частинам російської армії, готовим воювати і з білими, і з червоними, просто наказали розійтися по домівках.

Зміст російської політики щодо України голова Центральної Ради Михайло Грушевський почав розуміти лише після того, як під час артилерійського обстрілу Києва більшовики зруйнували його власний будинок. Теперішня влада атакує ледь відкриту історичну правду про героїв Крут з однієї причини — вони, герої, ”неправильні”. Їх не схвалив Кремль. Тепер із молодих українців за старими імперськими лекалами намагатимуться зробити покручів, які зневажатимуть власну країну та її шлях до свободи. Бо кожен кривий цвях думає, що кривими мають бути всі цвяхи.

Німецький філософ Геґель якось сказав: ”Жодна людина не може бути героєм для лакея. Не тому, що вона — не герой. А тому, що лакей — тільки лакей”. Героїзм — це зразки, які формують майбутнє. Кожна спроба, навіть неуспішна, задає стандарт, на який рівняються цілі покоління. Люди, виховані на героїчному, становлять природну загрозу клептоманському режиму. Саме тому з українських підручників і забирають героїв Крут.

Новочасний манкурт — це не одеський старший сержант, який зневажає ”телячу мову”. Це людина, в якої імперія забрала серце й мізки, а залишила шлунок.

Похвально!

  • 18.02.11, 09:33
Тимошенко: В случае смены власти, соглашения о ЧФ будут отменены Тимошенко обещает отменить соглашения по ЧФ. Фото: union.makeevka.com Тимошенко обещает отменить соглашения по ЧФ. Фото: union.makeevka.com Экс премьер считает, что украинцев должно оскорблять "осуществление ставок на украинского политика" со стороны российского государства. — 18.02.2011 67 Лидер Всеукраинского объединения "Батьківщина", экс-премьер-министр Украины Юлия Тимошенко считает, что после смены нынешней власти соглашения о продлении сроков пребывания Черноморского флота РФ в Крыму могут быть денонсированы (отменены в одностороннем порядке), передает interfax. "Они все будут денонсированы, эти соглашения, если украинцы вернуться к власти", - сказала Тимошенко. Она напомнила, что Конституция Украины исключает пребывание каких-либо военных баз иностранных государств на территории страны и поэтому продление сроков пребывания российского флота является незаконным решением. Он также подчеркнула, что для украинцев должно быть оскорблением "осуществление ставок на украинского политика" со стороны российского государства.

"Я думаю, что я, и все мы с вами при нашей жизни доживем, что в соседних странах не будут делать ставки на политиков, как на скаковых кобыл…Очень правильно, что в некоторых соседних государствах ко мне чувствуют недоверие, потому что через меня провести какую либо политику, кроме украинской, невозможно", - подчеркнула экс-премьер.

Єдине з чим не можна погодитися, із слів пані Тимошенко, то це із тим що москалі роблять в Україні ставку на скакову кобилу. Я б сказав москалами ставку зроблено на "Межигірського козла."

Ось тобі й раз!

  • 18.02.11, 06:26
Избиения народных депутатов в ВР Украины 16 декабря 2010 г. оценено как несчастный случай на предприятии, не связанный с производством РБК-Украина, 17.02.2011, Киев, 13:02 Избиения народных депутатов в Верховной Раде (ВР) Украины 16 декабря 2010 г. оценено как несчастный случай на предприятии, не связанный с производством. Об этом на брифинге в ВР Украина заявил народный депутат от фракции "БЮТ-Батькивщина" Михаил Волынец, передает корреспондент РБК-Украина. "В ВР Украине, 16 декабря, меня избил народный депутат от Партии регионов Петр Цюрко Мне сегодня на руки выдали акт расследования этого несчастного случая и в этом акте написано, что лица, избившие меня не установлены и свидетелей избиения нет. То есть, расследование проводилось без моего участия и кроме того в акте сказано, что в первую очередь работа велась над уголовным делом, которое возбуждено против меня в Генпрокуратуре в связи с препятствованием деятельности государственных деятелей ... акт носит название "О несчастном случае на предприятии не связанным с производством", - отметил М.Волынец.

При этом он сообщил, что сегодня официально обратится к спикеру ВР Украины Владимиру Литвину. В связи с выяснением обстоятельств, указанных в этом акте, я также буду настаивать на выявлении почему вместо больничных, которые должны были быть выплачены ему в связи с месячным пребыванием в больнице, ему начислили зарплату: "Мне начислили зарплату, однако меня не было на рабочем месте в течение месяца и согласно закону, я должен был получить начисленные больничные".

Ну і у кого тепер розкриється рот сказати що в Україні ІСНУЄ ПРАВОСУДДЯ??? Долю 45 мільйонів людей визначають рецидивісти поведінку яких мотивують тільки "понятія", українофобство та та прагнення украсти побільше!!! 

Світла пам"ять

  • 25.01.11, 07:39
Наближається День Пам"яті ГЕРОЇВ КРУТ. Юнаки навіфки вписали свої імена до пантеону ГЕРОЇВ УКРАЇНИ. Слава Україні! Героям Слава!