хочу сюда!
 

Yana

38 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Табачник ворог України

 • 21.02.11, 19:43
ВО «Свобода».

У зверненні йдеться:

«Освітня галузь – це фундамент у розвиткові держави і кожного громадянина. Безсумнівним є не лише адекватне часові змістовне наповнення освіти, але і її ідеологічна складова. У цьому контексті псевдоновації міністра освіти, молоді та спорту Д. Табачника промовисто засвідчують цілком протилежні тенденції: повернення у типово радянську антиукраїнську систему освіти і фінансове відчуження її від можливостей більшості українців.

Перший вектор нищення освіти спрямований на демонстративне усунення української гуманітарної складової з навчального процесу. Це виявляється у низці резонансних рішень, що підривають духовні основи незалежності нашої держави та порушують основне право титульної нації на утвердження власної самобутності. Йдеться про зменшення прохідного балу з української мови під час вступу до вишів, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату та під час вступу до аспірантури та можливість тестуватися мовами національних меншин, переведення на навчання іноземців з державної української мови на російську.

Особливе несприйняття викликає проект «Концепції мовної освіти в Україні», основна засада якого – «вільний вибір мови навчання», що виразно асоціюється з добровільно-примусовим правом відмовлятися від вивчення української мови. Документ Табачника подібний до радянської постанови 1958 року. Зазначена Концепція має демонстративне антиукраїнське спрямування з хибним констатуванням багатонаціональності нашої держави, де насправді проживає абсолютна більшість українців – 77.8%, що через голодомор, репресії та терор були позбавлені елементарного права здобувати освіту рідною українською мовою. Концепцією намагаються впровадити в освітній простір абсолютно невідповідні терміни: «людиноцентризм», «природовідповідність» тощо, за якими криється єдина мета: усунути українську національну складову освіти.

Елементом знищення цієї складової є перетворення шкільного курсу зарубіжної літератури у курс російської літератури, що сповна має переорієнтувати українських школярів на російські духовні цінності та моделі поведінки. Виняткову роль у цьому відведено переписуванню підручників з історії України, звідки брутально вилучають історичні факти протиборчого змагання нашої нації за право мати незалежну державу. Зокрема, з підручника історії для 5 класу вилучено «помаранчеві» події, факт союзництва СРСР з нацистською Німеччиною, боротьбу УПА з нацистами та портрет Героя України Романа Шухевича, Голодомор як геноцид нації, організований Москвою, масштабну повоєнну русифікацію українських шкіл у 50-х роках, масові репресії українців у 30-80-і роки, вбивчу більшовицьку колективізацію та атеїстичну чуму ХХ століття. Отже, знищення української гуманітарної складової освіти – добре продуманий план міністра-українофоба.

Другим напрямом нищення української освіти є повернення її у відверте корупційне русло, що пов’язано з руйнуванням системи ЗНО. Міністерство змінило умови вступу до вишів, запровадивши разом із результатами ЗНО бали шкільного атестата, бали із підготовчих курсів вибраного абітурієнтом вишу, бали вищого навчального закладу та незаконно звільнило досвідченого керівника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, призначивши на цю посаду п. Зайцеву – заступницю Табачника, уродженицю Мурманської області, одного з керівників «Луганського обласного російського центру», російського філолога, відому своїми українофобськими та непрофесійними висловлюваннями про українську та російську мови.

Третій напрям нищення української освіти, відповідно до проекту закону «Про вищу освіту», – безглузда прив’язаність класифікації вишів до кількості студентів, намагання обмежити права студентів через відсутність фінансування на студентське самоврядування, запровадження індексування плати за навчання та його перегляд в односторонньому порядку керівництвом вишу, зменшення бюджетних місць навчання удвічі – і загалом централізація керівництва вишів з метою повного усунення їхньої самостійності.

З огляду на зазначене, вимагаємо відставки Д. Табачника і призначення на цю посаду людини з адекватною стратегією розвитку української освіти та науки».
8

Комментарии

Гость: ГарбуЗЕК

121.02.11, 19:48

что хотели ,то и получили . а теперь ноем,

  Гость: Андрій Вітрів

  222.02.11, 09:11

  Там всіх треба гнати в шию!!!!

   Гость: Лютый Гриня

   322.02.11, 09:14Ответ на 1 от Гость: ГарбуЗЕК

   что хотели ,то и получили . а теперь ноем,Це хто тут що хотів?????????? Особисто я цього не хотіла, то чому маю терпіти знущання цього горе-міністра?

    Гость: ГарбуЗЕК

    422.02.11, 09:17Ответ на 2 от Гость: Андрій Вітрів

    покажи как?

     Гость: Андрій Вітрів

     522.02.11, 09:43Ответ на 4 от Гость: ГарбуЗЕК

     А це тяжко, але треба починати. Щоб їх зігнати - тростим громадянам треба змінитися (дотримуватися законів, цінувати і любити Державу і ін.). Якщо Ми це почнем, то з кожним разом Ми будемо морально готові до того щоб: - Кожну непорядну людину (депутат, президент, міністр, мер і ін.) гнати в шию? Іншого шляху, Я не бачу.

      Гость: modus vivendi

      622.02.11, 12:12Ответ на 1 от Гость: ГарбуЗЕК

      надо перестать ныть, и выкинуть их всех..и на политиков ненадеяться..Кроме нас этого никто не сделает..Перед египтом не стыдно? Или послать на курсы, повышения достоинства национального?

       Гость: ГарбуЗЕК

       722.02.11, 18:51Ответ на 6 от Гость: modus vivendi

       переставай,нет проблем.

        Гость: ГарбуЗЕК

        822.02.11, 18:51Ответ на 5 от Гость: Андрій Вітрів

        кто тебя поддержит стадо баранов,которое хочет опять все поделить.

         922.02.11, 19:04Ответ на 8 от Гость: ГарбуЗЕК

         Це ви кого, пане, отарою називаєте?
         І кого вони хотять поділити?

          Гость: ГарбуЗЕК

          1022.02.11, 19:08Ответ на 9 от Мольфар1

          тех .кто голосует за юльку и за янека,нормальных людей 5 процентов и они голосовали за Ющенко.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая