Надєдность електродинаміки двигун і генератор постійного струму
- 15.10.24, 12:23
Ніхто не стане заперечувати існування легенд про мотор-генераторні перетворювачі 19-20 століть з ефектом оверюніті (мотор-динамо Ніколи Тесли, перетворювач з Німеччини 1945 року, відомий як пристрій Локріджа, двигун Роберта Александера та багато інших фактів публікацій про диво. прилади, про які залишилися легенди). Займаючись дослідженнями подібних пристроїв генерації електроенергії, я завжди дивувався, як можна було в кінці 19-го і 20-го століть створювати пристрої, що працюють з порушенням закону збереження енергії. Сучасна офіційна наука категорично відкидає можливість існування двигуна-генератора на обертанні без зовнішньої сили або додаткового джерела енергії. Я зіткнувся з багатьма протиріччями між фізикою та технікою при конструюванні синхронних генераторів і поясненні принципу їх роботи. Сьогодні жоден фізик не може точно сказати, що таке електрика і магнетизм. Усе, що вони нам говорять, — це концепції, взяті за основу. Про протиріччя вам не говорять. Я вирішив логічно дослідити, що таке електричний струм у колі та як це явище викликає роботу. При цьому електронна версія відпала як непридатна. Ви здивовані? Я сам був здивований, але саме чітке розташування явищ призвело до вирішення низки проектних проблем. У цій книзі є теорія таких понять, як генератор струму і генератор напруги. Для чого ці речі? Але якщо ви хочете сконструювати ідеальні електромагнітні машини, як ви це зробите, не розуміючи принципу дії такої машини. Як розрахувати генератор? Як розрахувати двигун? Я роблю це на простому прикладі простої машини постійного струму. Більш потужні машини ви можете спробувати розрахувати самостійно. Одним зі своїх головних досягнень вважаю опис простого двигуна і генератора поцоянового струму в режимі автономного живлення з можливістю підключення сторонніх навантажень. Всі розрахунки та обґрунтування зроблені згідно з класичними правилами електродинаміки та електромагнетизму.
Безперечно, що це положення найпростішого двигуна постійного струму і генератора на самообертанні, слід розглянути в першу чергу. Для вас не секрет, що після винаходу електромагнітного генератора в 1832 році в цьому ж році були розроблені електродвигуни і генератори постійного струму (dynamos). Це був період великого промислового прориву.
У цей же період з'явилася легенда про мотор-динамо Ніколи Тесли (конструкцію якого маестро представив на з'їзді електриків в кінці XIX століття). Пізніше, у другій половині 20-го століття, винахідник Роберт Александер демонструє самохідний електромобіль, серцем якого є двигун-динамо на самообертанні. Раніше з німетчини війсьвим був вивезен пристрій якій на самообертані живив освітлення для кімнати або деколькіх кімнат відомий як пристрій Локріджа. Навіть якщо є опис конструкції Тесли і патент на винахід Алесандра, такі пристрої не мають повторів і відносяться до категорії псевдонаукової інформації.
Якщо вам цікаво, що в сучасній електродинаміці не так, хочете дізнатися як до цього можна підійти логічно і як працювали всі ці чудові пристрої, я можу вам побажати насолодитися читанням матеріалу. Приготуйтеся, що доведеться працювати мозком і вникати в розрахунки.
eBook, 2024, PDF, 46 сторінок, мова Українська, Безкоштовно