В США успішно запустили ракету Antares

Повідомляється, що українські фахівці брали участь у підготовці та проведенні пуску.
За інформацією агентства, головним розробником ракети-носія є американська компанія Orbital АТК.
«Основну конструкцію першого ступеня створюють вітчизняні державні підприємства космічної галузі КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» (обидва Дніпро) в кооперації з підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та інші», - відзначили в прес-службі.
Джерело: UNIAN

У супротивника горять склади БК. Це ж прекрасно

Є таке поняття – "треба", і воно вище за вказівки і накази. Потім, коли все скінчиться, хтось напише рапорт і проведе розслідування, до ладу приведуть журнали бойових дій і підпишуть нагородні листи. Ті, хто переміг, піднесуть на пантеон своїх героїв, забудуть чужих і напишуть свою історію.

Справедливість та чесність цієї розповіді цілком залежить від порядності і обізнаності тих, хто її напише. Бо переможців не судять.

Часом дуже складно пояснити, чим займаються на передовій люди, у військовому квитку яких написано "радіотелефоніст" чи "регулювальник". Дуже складно пояснити, що роблять на передовій деякі цивільні. Дуже складно пояснити, навіщо їм стільки сучасних електронних приладів, а іноді і зброя...
Але у супротивника палають склади з боєкомплектом.

Самозаймання, паління в недозволеному місці, ігри з сірниками чи гнів олімпійських богів – обирайте версію на свій смак. А нашим артилеристам глибоко до лампочки, хто провів розвідку цілей: крутий розвідник, загадковий підпільник чи обвішаний гаджетами "волонтер"...

Снаряди летять у ціль, обслуга гармати досилає нові. І ніхто не думає, скільки людей різних професій працювали над тим, щоб виявити, перевірити і переперевірити цілі.

У супротивника горять склади БК. Це ж прекрасно :)
Долучайтеся до феєрверку тут: Фонд "Повернись живим"

Rudenko Yury

У Французькій Гвіані відбувся успішний пуск ракети-носія Vega

  • 09.11.17, 14:04
З космодрому Куру у Французькій Гвіані відбувся успішний пуск ракети-носія Vega з маршовим двигуном 4-го ступеня українського виробництва. Про це повідомляє Державне космічне агентство України.

"8 листопада 2017 року о 03:42:31 за київським часом з космодрому Куру у Французькій Гвіані відбувся успішний пуск європейської ракети-носія легкого класу Vega. Маршовий двигун РД-843 4-го ступеня ракети-носія розроблений Державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля та виготовлений Державним підприємством "Виробниче об’єднання "Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова", - сказано у повідомленні.

Джерело: http://www.unn.com.ua


В Україні призначили нового командувача сил АТО

В Україні призначили нового командувача сил антитерористичної операції, ним став генерал-лейтенант, командувач десантно-штурмових військ  Збройних сил Михайло Забродський. Про це в четвер, 9 листопада, повідомив спікер Міноборони Андрій Лисенко.

Джерело: http://tyzhden.ua

Львівською Оперою можна прогулятися віртуально - у 3D-форматі

  • 08.11.17, 10:21
У дні, коли Національна опера України відзначає 150-річний ювілей, "Google Україна" у партнерстві з Міністерством культури України оцифрували п'ять театрів в різних містах України та створили спеціальний сайт “Оперні театри України”, передає УНН з посиланням на блог компанії. 

Джерело: http://expres.ua