Профіль

Rusyavochka28

Rusyavochka28

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Питання: Чому жінкам властиво багато думати і придумувати зайве?

  • 07.07.13, 17:54
Всі завжди мені говорили про те, що я казкарка і «великий драмматург». Ну я думаю ви розумієте з чим це пов'язано)) Да, я можу роздути з мухи величезного птеродактеля ... Просто деяким людям дано стримувати свої еммоцій і люди, дивовижно як на мене, добре користуються цими здібностями, як і я. І звичайно ж самокритика у мене на дуууже високому рівні, тому з точною впевненістю можу сказати що я псих самий самий з усіх психів) О_оо мені вже весело) 

Забула попередити! Такий монолог веду вперше) Просто треба викласти кудись це все ...

Ось так плавно я переходжу до істиної темі і самому хвилюючому мене питання в даний момент! Чому жінкам властиво багато думати і придумувати зайве?


Івана Купала

  • 06.07.13, 13:51
Івана Купала (Купайла) — традиційне свято, яке відзначають в УкраїніБілорусіРосії в ніч на 7 липня, тобто на ніч з 23 на 24 червня за старим стилем. Свято має дохристиянські корені.

Як народне свято, день Івана Купала відбувається з багатьма своєрідними обрядами та піснями. З далекої давнини збереглися в українського народу ці купальські звичаї.

Цей день збігається з датою літнього сонцестояння (зазвичай 21-22 червня) — найдовшого дня року, і саме свято має яскраво виражену сонячну символіку. Саме в цей час день має найбільшу протяжність, а ніч найкоротша, тому в купальській пісні співають «на Купала нічка мала», «Малая нічка на Купалочка». Відставання церковного календаря відсунуло свято аж на півмісяця від дня літнього сонцестояння – на 6-7 липня.Найбільш ймовірно, що назва свята походить  від слова «купатися», адже під час проведення купальських забав обов'язковим є обряд купання. На західноукраїнських землях свято має назву «собітка», а пісні називаються «собітковими». Ця назва походить від слова «собити», тобто добувати тертям вогонь для обрядового вогнища.

Купальські забави відбуваються ввечері, вночі (в Купальску ніч, або, як кажуть, нічку-купалочку) і в самий день Купала. Тож ми зібралися з вечора, накупили зілля для підсилення енергетики, це не Ред Булл, а спражній зелений змій. Всього десять відьом різного віку і кольору волосся, і комплекції, та п'ять відьмаків, незрозуміло як вони прилетіли на шабаш, адже обряди в цю ніч переважно носять жіночий характер.. Але в нашу еру сексуального постмодернізму і поширеного гомосексуалізму, ніжно вже не здивувався.. Тож хлопці заквітчані вінками в пошуках папороті (що в сучасному світі означає щедрого спонсора) ворожили на інших хлопців і трішки на дівчат...

У колі річних свят Купало є одним із найголовніших, і відзначається урочисто і пишно. Цьому сприяє пора його проведення: Сонце в цю пору найсильніше, трави і квіти найбільш цілющі. За повір’ями, опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть, віщуючи тому, хто здобуде його, скарби, багатство, статок і здоров'я.

Ніч напередодні Івана Купала — це перш за все свято молоді, свято взаємного кохання. Чоловіки й жінки теж сходяться на це видовище, але в співах вони участи не беруть. Молодиці приносять із собою вареники чи інший почастунок; тут же, біля вогнища, всі частуються, а потім починають танцювати.

Центром купальського свята стає місце на горі, або у лісі на березі річки, озера чи ставка. Там буде стояти обрядове дерево, довкола якого розгорнуться основні ритуальні дії. Це деревце називають Мареною, купайлицею чи гільцем. Місце, де буде відбуватись дійство, старанно прибирають, прикрашають гірляндами з квітів, застеляють травами та всілякою зеленню.

Буває, підготовка до свята починається ще вранці. Ще до сходу сонця, дівчата беруть довгу тичку, насаджують на неї мітлу, вибігають на вулицю, розмахують тою мітлою й співають насмішливих пісень на адресу хлопців.

Сон.

  • 06.07.13, 13:14
Сон — періодичний функціональний стан організму людини, який характеризується вимкненням свідомостій зниженням здатності нервової системи відповідати на зовнішні подразники.

Ось так...

  • 02.07.13, 10:41
Эдуард Асадов

Люблю я собаку за верный нрав,
За то, что, всю душу тебе отдав,
В голоде, в холоде или разлуке
Не лижет собака чужие руки.

У кошки-дуры характер иной.
Кошку погладить может любой.
Погладил - и кошка в то же мгновенье,
Мурлыча, прыгает на колени.

Выгнет спину, трется о руку,
Щурясь кокетливо и близоруко.
Кошке дешевая ласка не стыдна,
Глупое сердце не дальновидно.

От ласки кошачьей душа не согрета.
За крохи немного дают взамен:
Едва лишь наскучит мурлыканье это -
Встанут и сбросят ее с колен.

Собаки умеют верно дружить,
Не то что кошки - лентяйки и дуры.
Так стоит ли, право, кошек любить
И тех, в ком живут кошачьи натуры?!

Фото: мої)

Правда

  • 01.07.13, 23:56
Асадов ЭдуардКак много тех, с кем можно лечь в постель

Как много тех, с кем можно лечь в постель, 
Как мало тех, с кем хочется проснуться 
И утром, расставаясь улыбнуться, 
И помахать рукой, и улыбнуться, 
И целый день, волнуясь, ждать вестей.
Как много тех, с кем можно просто жить, 
Пить утром кофе, говорить и спорить 
С кем можно ездить отдыхать на море, 
И, как положено - и в радости, и в горе 
Быть рядом... Но при этом не любить
Как мало тех, с кем хочется мечтать! 
Смотреть, как облака роятся в небе, 
Писать слова любви на первом снеге, 
И думать лишь об этом человеке 
И счастья большего не знать и не желать.
Как мало тех, с кем можно помолчать, 
Кто понимает с полуслова, с полу взгляда, 
Кому не жалко год за годом отдавать, 
И за кого ты сможешь, как награду, 
Любую боль, любую казнь принять...
Вот так и вьётся эта канитель - 
Легко встречаются, без боли расстаются 
Все потому, что много тех, с кем можно лечь в постель.

Все потому, что мало тех, с кем хочется проснуться.......

Фото: Українські Карпати

По настрою

  • 01.07.13, 10:59

Камчатка

Там круглі камні біля моря
І зорі там морські лежать.
Нема ні смутку там, ні горя,
Там "Родіною"дорожать.

Там гнуться, як струни берези
Гриби під ногами ростуть.
І навіть в великі морози
На вікнах ромашки цвітуть.

Фото: Камчатка.Бухта Сероглазка.