хочу сюда!
 

Юлия

44 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Партія регіонів на Житомирщині провела фестиваль для наркоманів?

 • 04.09.12, 19:51
В самом начале прошу прошения если этот материал уже был выложен на ленте.
Так вот, попалась на глаза статья которая мягко говоря шокировала меня. Может быть это и "утка" решайте сами, но не хотелось бы подозревать в этом такое авторитетное издание как "Украинская правда".  Хотя в свете последних дней у регионалов "крыша едет" основательно! Их действия не поддаются никакой логике, они потеряли страх и считают что их действия будут безнаказанны.


Колектив авіаційно-спортивного центру на Житомирщині заявляє про незаконне проведення Партією Регіонів у ніч з 23 на 24 серпня фестивалю важких наркотиків "Угар Ангара".

Про це йдеться в заяві колективу.

"Організатори цього заходу за підтримки співробітників міліції без нашого відома завезли на аеродром кілька сотень наркоманів та влаштували шабаш, який супроводжувався масовим публічним вживанням наркотиків і актами вандалізму", - йдеться в заяві представників спортцентру.

За словами колективу, "ця антисоціальна акція була влаштована на підтримку кандидата в народні депутати по виборчому округу №62 Рижука С.М., який є головою Житомирської обласної державної адміністрації".


Учасники фестивалю 

"...обласна й міська влада та місцевий осередок Партії Регіонів, які ані копійки не виділили для підтримки парашутного спорту, знайшли гроші для проведення фестивалю наркоманів.

Причому – на місці, що було підготовлено спортсменами власним коштом для проведення чемпіонату з парашутного багатоборства", - йдеться в заяві.

За словами колективу, всю ніч на аеродромі тривав продаж наркотиків і спиртних напоїв під прапорами Партії Регіонів, виборці Рижука у стані наркотичного сп’яніння колективно відправляли природні потреби на тренажерах навчально-тренувальної бази, крушили авіаційну техніку.

"Внаслідок погрому, вчиненого на аеродромі, навчально-тренувальна база наразі перебуває в непридатному стані через велику кількість екскрементів, пошкоджено кафе, потрощені два літаки Ан-2", - йдеться в заяві.

Крім того, за словами колективу, організатори "нарко-фестивалю 23 серпня 2012 року завезли потужне освітлювальне та звукопідсилювальне устаткування, підключились до нашого енергорозподільчого щита й всю ніч споживали електроенергію за рахунок Авіаспортцентру ім. В.Закорецької, який є громадською організацією й існує виключно на особисті кошти спортсменів-парашутистів".

У зв’язку з цим, був направлений лист до Житомирської обласної організації Партії Регіонів з вимогою прибрати з аеродрому продукти своєї діяльності та відшкодувати завдані збитки.

"Відповіді ми не одержали, через що будемо звертатись до суду, а також до Центральної виборчої комісії з вимогою зняти з реєстрації кандидата в народні депутати Рижука С.М., який, користуючись своїми адміністративними повноваженнями, займається пропагандою наркоманії, проводить антисоціальні заходи, примушує спортсменів-парашутистів оплачувати витрати на свою передвиборну кампанію", - йдеться в заяві.

Фото Олександр Корнійчук, Геометрія

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2012/09/4/6972041/

12

Комментарии

14.09.12, 21:01

Дурні дурнів веселять та ще не довго ім скакать та всім отпетим мошенникам бо вже скоро БОГ цю всю КУМедію буде навіки вічні припинять ЩАСЛИВО http://blog.i.ua/user/4400999/4 вересня 1985 року БОГОМ прокляті КГБіси та КПССи замучили в ІМПЕРСОВІТСЬКИХ ТАБОРАХ на смерть ГЕРОЯ Украіни і геніального ПОЕТА Василя СТУСА до засуду якого причетний МЕДВЕДЧУК та інша ПРиБЮТсволота )))) Памятаймо +НЕ зрадьмо ! СТУС написав як заповіт ...МИ ЩЕ ПОВЕРНЕМОСЬ .....АЛЕ НЕ МЕРТВІ ..А НЕПЕРЕМОЖНІ І БЕЗМЕРТНІ .....Слава ВЕЛИКОМУ Герою і всім хто загинув так як він або мріє вмерти в священнім проти комуносатанистів бою ....Готуймося й гуртуймося ..бо вже скоро БІЙ явно буде з безбожною МОСКОВСЬКОЮ ПУТІНкитайжидоМАСОН ОРДОЮ ! Слава УКРАІНІ

  24.09.12, 21:02

  Ну с ПР и с её членами всё понятно,не понятен только их рейтинг.

   34.09.12, 21:28

   сам шокований.

    44.09.12, 21:48Ответ на 2 от инеподерётесь

    Ну с ПР и с её членами всё понятно,не понятен только их рейтинг.Ясно, что рейтинг нулевой, только по телевизору и вообще вслух это произносить запрещено

     54.09.12, 22:01Ответ на 4 от lyo Dnepr

     Ну с ПР и с её членами всё понятно,не понятен только их рейтинг.Ясно, что рейтинг нулевой, только по телевизору и вообще вслух это произносить запрещеноДа не совсем он нулевой,хотя явно преувеличенный.

      64.09.12, 22:04Ответ на 5 от инеподерётесь

      а вы знакомы хотя ьы с одним человеком, который хочет за них проголосовать

       74.09.12, 22:18Ответ на 6 от lyo Dnepr

       а вы знакомы хотя ьы с одним человеком, который хочет за них проголосоватьесть.запугивание великая сила!хотя они явно это скрывают

        84.09.12, 22:41

        Бред сивой кобылы!

         94.09.12, 22:42Ответ на 7 от инеподерётесь

         запугивать и покупать будут членов избиркомов.
         вот кому будет стыдно до конца дней в глаза людям смотреть

          104.09.12, 22:43Ответ на 8 от Наска

          Бред сивой кобылы!Содом и Гоморра

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая