***

  • 24.09.19, 21:26
До того як, з'їдає час - про нас. Як марно все проходить - шанс. "Я не терпітиму !" - казала раз на раз, І клятий час минав повз нас. Бо справжнім у коханні є Лише прощення, все моє, Все що ти коїш, що не те, Я розумію, я є ти.

***

  • 13.02.19, 14:29
Я дерево з корінням під льодами І сивим небом в молодих гілках, Закохана і так кохана Вами, В таких буденних справах і словах. Гoйдаю думки листями овиті, Про те, що світ єдин, як все живе. І кожній так щаслива новій миті, Любов відроджує у краще і нове

Выяснилось! Как всё было на самом деле:

  • 28.11.18, 11:34
“Украинские захватчики таранили мирные российские корабли, опасно маневрировали вокруг российских самолетов, высаживали десант и пытались обрушить керченский мост, с силой кидая в него спасательный плотик. Месяц назад нацистское поисково-спасательное судно «Донбасс» и карательный буксир «Корец» вышли из так называемой Одессы во Внутреннее море России (т. н. «Черное») и, пройдя Русский пролив (т. н. «Керченский») и Территориальное море России (т. н. «Азовское»), благополучно прибыли в Бердянск...

Читать дальше...

***

  • 13.11.18, 19:12
Хто наче бог у владній своїй силі,Хто не вагаючись вирішує життя,В єдину мить своїх законів хвилей. Втрачає все - минуле й майбуття.Як відчуваєш, що цей світ підвладен,Будь обережний рушити його,Бо він так само тебе знищить ладен,Як і підносив легко до того.

сором

  • 11.11.17, 12:32
Ми втратили сором і тугу за ним,Ми стратили безліч дрібних передбачень,Це рай остаточно і бог його з ним,В сукупній постійній можливих пробачень.З людей несвободи нас рушив Сізіф,Свідомість, як м'яч переходила колом.З останніх людей полубогів - то Скіф,З найперших людських почуттів, то є сором.

***

  • 30.09.17, 14:07
Читаю між строк,Розумію крізь думку,Ходжу поміж люди,Знаходжу в собіЩасливий урок,Стрімку злітную смугу,Прекрасне, що буде,У серці своїм.

погодка

  • 28.09.17, 07:57
Прогноз погоды на сегодня: - '"ФИГ ПОЙМЁШЬ , ЧТО НАДЕТЬ!" Между теплом и отопительным сезоном, нам ещё материться и материться...

Аргімпаса

  • 29.08.17, 20:17
Як що до темної матерії Та колективних симуляцій?Жадоба розпалила Землю Та безперервнії фрустрації.Я кожен день з балкону бачу - З'їдає місто вічний ліс,І кожен день із лісом плачем,І пробачаєм людям хист.

крихти

  • 28.08.17, 18:26
Піднімаються в темні часи, хто зберіг своє світло,В повний зріст, в повний зміст, в повний хист,І як хвилі ідуть від Тарасового заповіту,Бо Пророк є Пророк, його доля - долоні над нами і з небом зв'язуючий міст.Піднімаються легко, як птахи і сильно, як море,І стіною стають між дурною негодой й дитям.Кожен має в душі щось, щоб світлом затьмарити горе,Кожен бачить ту душу, як Богом осяяний храм.

Бодхісаттва

  • 17.08.17, 19:41
Нам цікаво, як все це за вітром пливе,Нам цікаво, як вітер утворює тишу,І як подихи думки ворушать живе, І як справи у долі автографи пишуть.Нам цікаво, що кожен всередині єВибухово заряджений мірою щастя,І як довго чи скоро життя промайне,Я лишуся, щоб лагодить вічності снасті.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
70
предыдущая
следующая