хочу сюда!
 

Арина

41 год, весы, познакомится с парнем в возрасте 30-50 лет

коли всьо ніадназначьна

 • 08.10.17, 22:27
.
Фото Сергій Стерненко.
Сергій Стерненко 

Щодо фейкового приїзду Ільї Варламова в Одесу. Останнє, закриваючи тему та підбиваючи підсумки.

В обід сьогодні, 8 жовтня, він зробив публікацію в Твіттері, що за годину буде в Одесі. Його товариш, що перебував у Молдові разом з ним, виклав за 2 години фото, де нібито Варламов збирається виходити з ресторану «Компот» на вул. Дерибасівській. Буквально за 5 хв після цього поста я і група однодумців виїхали туди, оскільки йому заборонено вівідувати Україну. 
Там особу не була виявлено, а персонал сказав, що бачили когось схожого і не можуть сказати точно.

Слід зазначити, що "Миротворець" розкусив провокацію Варламова у зародку і після його твіту "Пропустили", написав у себе на сторінці, про те, що все ок, що провокатор заїхав до України попри заборону, оскільки пішов на співпрацю з правоохоронними органами.

Поки ми переривали місто в пошуках, спілкувались із компетентними посадовцями і з‘ясовували всі обставини, інформаційний маятник похитнувся в іншу сторону — явно не на користь героя публікації. 
Інфу, що він працює на СБУ, негайно підхопили практично всі рашистські ЗМІ, і Варламов опинився в незручному становищі та став заручником власної інформаційної диверсії. Його план провокації, яку він ретельно підготував, був повністю зруйнований. Почалися дзвінки та питання у приватні повідомлення в соцмережах. Йому довелось виправдовуватись.

В той же час в ДПСУ повідомили, що офіційного факту перетину держкордону вказаною особою не було. Чоловік, що є знайомим Варламова та перебував разом із ним в Молодові, опублікував, що нібито Ілью затримало СБУ, виклавши пару фото, де той у вільній позі, без людей поряд та в іншому одязі сидить в синьому мікроавтобусі VW T5, і ця інформація також не знайшла жодних підтверджень.

Зрештою, ми повторно відвідали «Компот», і при порівнянні елементів інтер‘єру та ряду бесід з працівниками закладу, було остаточно встановлено, що фото з ресторану має давність більше року. Таким чином стало зрозуміло, що публікації Варламова, котрому заборонено в‘їзд в Україну — інформаційна провокація-фейк, що не має реальних підтверджень.

У підсумку:

- Ситуація показала, що не лише компетентні органи, а і звичайні громадяни в разі потреби готові оперативно та злагоджено діяти. 
- Російський блогер опинився в інформаційно програшній ситуації, потрапивши у пастку, що виставив сам. 
- Дано чіткий сигнал, що у випадку приїзду до нас інших небажаних гостей, наслідки та реакція не змусять себе чекати. 
- Доведено, що в конкретно цій ситуації інформдиверсія не спрацювала та фейк отримав спростування.

Дякую всім небайдужим та пильним!

9

Комментарии

18.10.17, 22:57

Ммм , припустимо Стерненко зловив Варламова в ресторані... і що він далі робити збирався? Такий як Варламов, ржав би як кінь

У нас такі приписи не революційна "тройка" виносить
Юридично той факт до він перетнув кордон у встановленому порядку , зводить нанівець всі заборони

  28.10.17, 23:09Ответ на 1 от NoTaRь

  панов не ржав. да і варламов гадаю теж, коли про співпрацю повідомли. досі какашкам плюєцця у своєму твіттері

   38.10.17, 23:20Ответ на 2 от Гала

   У них репутація "ліберастів", що втім абсолютно не робить їх проукраїнцями, але вибішує наших ватників так само як і російських

   Працівники ФСБ-ГРУ, військові, вільно перетинають наш кордон і Європи. Характерна виправка є давно буденністю на авіакасах чи не всього світу

    48.10.17, 23:39Ответ на 3 от NoTaRь

    мені вони всі байдужі. аби оце не лізли століттями, таргани паскудні.

     59.10.17, 03:23

     Та хай він всереться, той ВарламоФФФ

      69.10.17, 04:22

       79.10.17, 06:09