хочу сюда!
 

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

День гончара та коваля та презентація Полтавщини мистецької.


 У Національному  музеї народної архітектури та побуту України склалася традиція проводити народні свята, ярмарки, дні ремесел, обряди, презентації регіонів України на які ми запрошуємо  найкращих аматорів та артистів, майстрів з різних регіонів України.

         15-16 червня 2013 року в музеї проводиться День гончара та коваля та презентація Полтавщини мистецької.

          У святі візьмуть участь концертний ансамбль «Чураївна» - лауреат Всеросійського конкурсу народного мистецтва та УІ Міжнародного конкурсу виконавців на багатострунних інструментах ім. Віри Городовської, народні аматорські колективи «Берегиня», «Приудайські козаки», «Горлиця», «Молодички».

         До участі у святі запрошено найкращих майстрів народної творчості, які познайомлять Вас з технологією  давніх народних промислів Полтавщини. У сиву давнину сягають джерела народних промислів Полтавщини. Найвідоміший – опішнянська кераміка. Здавна Полтавщина славилась решетилівськими килимами та вишивкою. Ще в 1912 році на виставці в Петербурзі художні вироби з Решетилівки були визнані найкращими та отримали золоту медаль. Сучасні майстри зберігають славні традиції, їхні килими, скатертини, блузи, вишиванки і нині мають великий попит.   

        На майстер-класах відвідувачі зможуть виготовити   та придбати для себе чудові сувеніри.

 

Свято триватиме з 11:00 до 18:00 години.

5

Комментарии

114.06.13, 22:02

    Гость: чечако

    214.06.13, 22:35

    жаль, не попаду.