Сумчатый флэш-моб
- 03.06.17, 21:58
Вялотекущая шизофрения косит порохоботов. Шефа уже госпитализировали. За кума отдувается госпожа генеральная прокурорша, добазарилась намедни уже до того, что из-за злочинных газовых угод Тимошенко война началась.
Что ни говорите, а я удивляюсь на генерального прокурора: мужчина имеет все законные основания избавиться от своей зеленой мамбы, отправить супружницу на больничку, от греха подальше, и провести лето в компании очаровательных голых заместительниц, типа Деевой.
Однако, на самом деле, меня интересует не отдельно взятая гембельная баба, хоть она у нас не только генеральная прокурорша , но еще и представитель президента в ВР, что озадачивает еще больше.
Меня интересует причина столь злобной реакции информационных войск президента на решение Стокгольмского суда в пользу Украины.
Казалось бы, должен камень с души свалиться, а тут все выглядит совсем наоборот, впечатление такое, что те миллиарды не у Газпрома отняли, а лично у Петра Алексеича прямо уже из желудка вытащили.
Сперва растерянный минстець до обеда молчал, как рыба об лед, потом одновременно с первыми робкими комментариями появилось сообщение, что министр Стець подал в отставку и госпитализировался.
Если честно, решение суда меня удивило, у наших юристов явная установка так составлять иски, чтобы проиграть. Достаточно Гаагу вспомнить, где по иску Украины присудили Раше организовать в Крымнаше меджлис и открыть крымскотатарские школы, как будто в Гаагу крымские татары подавали.
Судя по предсудебной информационной подготовке, нас осторожно и нудно готовили именно к проигрышу и контрибуции по 700 долларов с носа, как заявил с вечера накануне суда Артурчик Герасимов в эфире Ньюсван с Юлией Тимошенко.
А с утра вышел облом, проиграть суд не удалось. Снять с нас черт-те скоко миллиардов и полюбовно разделить с Газпромом пропала всякая надежда. Виновные должны быть наказаны, вот и министр юстиции Петренко сразу об отставке заговорил, Как думаете, с чего бы это?
На виновницу победы разума накинулась стая дрессированых собачек заинтересованных лиц.
Да, да, это все она, она укралавсьо, а теперь еще и откат в десятки миллиардов. Контракт ведь, в отличие от исков шоколадоимбецилов, составлялся с умом и с расчетом на выигрыш.
И как здесь не сойти с ума?
Петр, Алексеич, довольно страдать и дурью маяться, ловите темник от самого Александра Сергеевича Грибоедова, который, если помните, тоже был дипломат:
"Бегу, не оглянусь, пойду искать по свету,
Где оскорбленному есть чувству уголок...
Карету мне, карету!"
Про Стокгольмський суд.
Щоб не повторювати журналістам одне й те саме напишу тут свою думку про рішення Стокгольмського арбітражного суду стосовно позову "Газпром" vs "Нафтогаз".
1. Здивувався, коли побачив коментарі і заяви, що рішення доводить винуватість Юлії Тимошенко. Це технологічна помилка тих, хто вирішив знову підняти тему газової угоди 2009 року.
2. Навпаки, це рішення доводить, що Тимошенко була права, коли на всі звинувачення пояснювала, що був підписаний типовий договір з "Газпромом." Звичайно, що договір був вигідний Росії.
Читайте також: Газовий контракт Тимошенко передбачав перегляд угоди кожного року, але владі було вигідно платити - політик
3. Формула "бери та плати" була у договорах з іншими європейськими газовими компаніями. Якщо не помиляюсь, то німці, поляки, можливо ще хтось, виграли суди у Стокгольмі набагато раніше.
4. Чому Україна не подавала до суду? Я вже якось про це говорив і писав, чим більше Україна брала і більше платила, тим більше заробляли всі, хто мав причетність до газу.
Читайте також: Стокгольмська перемога: левову частку фінансових вимог "Газпрому" відхилено
5. При правильно побудованій технологічно інформаційній кампанії, Тимошенко, після такого рішення у Стокгольмі, зможе непросто закрити "газове питання", але й отримати додаткові політичні бонуси.
Кампанія „Контрабанда — стоп“, та виведення з тіні „олігархічного бізнесу“. У цей час Громадська рада при Державній митній службi України (згодом переформатована у Громадську колегію) була сформована здебільшого з представників малого та середнього бізнесу. Прибутки митниці збільшилися на 73%,надходження податку на додану вартість зросли удвічі.
У квітні-травні 2005 — пройшли так звані „бензинова, цукрова, м'ясна кризи“ — коли ціни (на цукор і бензин) за 2-3 тижні піднімалися на 30%50%. Ці „кризи“ мали ознаки „картельної змови“ — уряд Тимошенко повернув ціни на колишні рівні через місяць-півтора (діючи, в основному, ринковими методами — „товарними інтервенціями“):
— „М'ясна криза“ була викликана тим, що Тимошенко в перші місяці свого прем'єрства — підвищила зарплати та пенсії в півтора рази. Це викликало зростання попиту на м'ясо; Уряд зняв мито на ввезення м'яса, спекулятивні ціни впали, але політичні опоненти Тимошенко (перш за все президент Ющенко) продовжували критикувати Тимошенко — мовляв, „в Україну завозять переморожене м'ясо, обрізки“. Водночас, Уряд Тимошенко прийняв рішення про значне збільшення виробництва м'яса птиці; внаслідок реалізації цієї програми — через кілька років Україна перетворилася з імпортера в експортера „курячого м'яса“. — „Цукрова та бензинова кризи“ мали ознаки „картельної змови, яка призвела до стрибка цін на 30% — 50%“. Уряд організував завезення партії тростинного цукру; та відмінив мита на ввіз нафтопродуктів в Україну. І за місяць-два ціни повернулися на минулий рівень. Окрім того, „цукрову кризу“ розслідував Антимонопольний комітет, який (аж через рік, в квітні 2006 року, за уряду Єханурова) прийняв рішення, що „цукрова криза“ була „змовою монополістів“ (серед яких був і секретар РНБО Петро Порошенко); і нарахував на винуватців штрафи понад 20 млрн.
Підсумовуючи результати роботи всього за 7 місяців: Новоспечені матері з військовослужбовцями у захваті, надходження в бюджет колосальні, шалена боротьба по поверненню і ре-приватизації держпідприємств, котрі були викуплені за копійки. Результатом її досягнень журнал Forbs називає Тимошенко "третьою за впливовістю жінкою планети", а „Економічний форум у Криниці Гурській“ видає нагороду „Людина року Центрально-Східної Європи“. Також Однотуровий вже показує своє брехливе обличчя після помаранчевої революції, яскравий представник сімейства паразитів, корупціонерів, монополістів та олігархів.
У суботу, 13 травня 2017 року, Ната Жижченко зі своїм проектом ONUKA виступила на сцені Євробачення в якості запрошеного гостя. Megamix Нати Жижченко і оркестру Наона був одним з найбільш пам'ятних моментів вечора. Утім, виступ не побачили українці, які дивилися трансляцію на "Першому національному" – у цей момент раптово почалася реклама.
При цьому меш-ап ONUKA зі своїх пісень іноземні глядачі оцінили по достоїнству. Про це свідчать коментарі до YouTube-трансляції.
Великий британський музичний журнал NME написав: "Після дупи (йдеться про витівку пранкера під час виступу Джамали – 5.UA) і до оголошення переможця, виступав електро-фольк гурт ONUKA. Вони перетягнули ковдру на себе своїм убивчим міксом традиційного фольку, горнів і серйозних техно-вайб. 12 очок від нас".