хочу сюда!
 

Елена

39 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 30-50 лет

Ми були студентами.

 • 19.02.11, 13:24
Ми були студентами. Двічі на рік їздили у обласний центр здавати екзаменаційну сесію. На проживання влаштовувались у готель. Чергові 4-го поверху вже знали нас як облуплених. Для прикладу, розмова з нами однієї з них, літньої: -
- Хлопці а ким ви будете?
– Інженерами.
– А ким працюєте зараз?
– Іженером, - нормувальником, - начальником дільниці.
– Так для чого ви вчитесь, якщо вже займаєте такі посади?
– Не будемо навчатись виженуть з посади.
А взагалі вони нас любили, підгодовували картоплею звареною у електрочайнику, з олією принесеною з дому, особливо Тоня, середня за віком. Ми з нетерпінням чекали її чергування. Третя, наймолодша, але заміжня Галя завжди посміхалась нам і любила жартувати і підначувати
– Усе вчите! Краще сходіть на танці!
– Почекай, ось здамо сесію і загуляємо.
– Так можна усе життя прочекати.
І ось одного разу мої товариші зранку пішли до ВУЗу на консультацію, а я, оскільки цей залік вже отримав, залишився готуватися до наступного. У двері постукали, і зайшла горнична Галя.
– Студент, позич мило – бо я йду у душ.
– Бери будь ласка. А помічника тобі не треба? (жартома) Прийду спинку потерти. – Приходь!
І ми посміялись. А я продовжив читати. Та наука щось не йшла у голову. Вона сказала «Приходь»…? Але ж вона жартівниця. Так, та для чого їй просити мило, якщо вони розкладають його у номерах. Вона контролює ситуацію на поверху. Мабуть постояльці розійшлись по службових справах і на поверсі нікого немає. Так, у мене є певний час прийняти рішення – чи я іду до душу. Вона ж чекає, якщо не так, зведу на жарт. Я вийшов, зачинив ключем двері свого номера і пішов в кінець коридору. Торкнув ручку душової – вона не зачинена.
- Галя, ти тут?
- Заходь, зачиняй двері, не впускай холоду! Роздягайсь.
Я так і зробив і пішов до кабінок. Галя вийшла назустріч, обхопила мою шию і підтяглася на руках. Я допоміг їй, підхопивши руками під сідниці. Наші губи зєднались у поцілунку, а тіла у повному контакті. Я стрибав коником і танцював летку-єньку. Врешті Галя сповзла по мені, як по водостічній трубі. Ми стали під різкі струмені води. Через хвилину вона озвалась.
- Так ти ж маєш потерти мені спину.
Я прийшов до неї, милив її спину, а вона сідницями діставала моїх ніг. З пятого торкання я присів і спіймав її на «шампур». Зрозуміло, що тепер я переключив увагу з тертя спини на інше тертя. Там довелось терти довше, але й результативніше. По тому ми знову розійшлися по різних кабінках.
Я обмився і пішов у передбанник витиратися. Коли я присів на стілець щоб одягати штани, вийшла Галя, сіла мені на коліна, почала мене цілувати, потім уткнула моє обличчя у свої цицьки. На це я відреагував остаточно, підняв її за сідниці і всадовив її верхи на «коника», надавши їй ініціативу. Вона з дрібної рисі перейшла на галоп і загнала мене до змилення. Коли ми вгамувалися, довелося іще йти під душ. Я одягався першим і звернув увагу на свою мильницю, що лежала на стільці. Галя перехопила мій погляд і сказала:
- Візьми своє мило, дуже дякую. Іди, я приберу, бо після обід заїзд нових поселенців.
Я вийшов, тримаючи своє сухе мило, і дякуючи власній логіці, яка так вчасно проявилась, несучи її світлу до власних конспектів.
6

Комментарии

119.02.11, 13:46

А як би читав конспект, прогагвив би таке діло))))
Іноді чоловікам краще не міркувати взагалі)
Як і жінкам)

  Гость: бесконечность

  221.02.11, 10:06

  Я всегда говорила,что логика,полезна во всех отношениях!

   Гость: Investigate

   39.09.13, 20:52

   Фантазия бьет даже не ключем - гейзером))) Аффтору надо писать женские ромаааны...

    49.09.13, 21:08Ответ на 3 от Гость: Investigate

    Дякую. Читайте далі, іще є.

     512.09.13, 15:03