А я і не знав....

  • 18.06.20, 08:02
Виявляється! Зеленський подав до суду на Пояркова за те, що той заявив: "Зеленський - маленьке зелене чмо". Але я, нажаль, не зміг знайти першоджерела, де Поярков сказав саме слова "Зеленський - маленьке зелене чмо" дослівно.  (Якщо хтось має посилання на відео - ласкаво прошу в каменти)
Тому мені важко оцінити аргументацію Пояркова та визначитись, погоджуюсь я з ним чи не погоджуюсь.

І причини позову до суду я не зовсім зрозумів. Це ж не держтаємниця якась, але то таке...

Краще напиши ти - читачу цих слів, наскільки для тебе особисто фраза "Зеленський - маленьке зелене чмо" є образливою? І чому саме  МОЖНА або НЕ НЕМОЖНА в публічному просторі вимовляти або писати речення "Зеленський - маленьке зелене чмо"?
І ще: На ВАШУ ДУМКУ, що би порадила Зеленському стосовно цих подій Барбара Стрейзанд?

P.S. Ми ж з вами не клоуни якісь, і не можемо вважати найвеличнішого політика сучасності™ "маленьким зеленим чмом", чи не так?

25%, 1 голос

75%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Павстанці дамбаса (с)зє в Лівії

  • 15.06.20, 22:18
А у вас хто командує армією і країною?
В чиїх очах він бачить мир, а з ким воює?Форбс

  • 03.06.20, 01:24

Московський журналіст Владімір Фєдорін вирішив відродити часопис Форбс Україна в найменш сприятливий для цього час: економіка країни летить в прірву семимильними кроками, реклама тютюну та алкоголю заборонена, великого бізнесу та лакшері-сегменту немає, а єдиним варіантом виживання для ЗМІ в країні є джинса, заказуха та "зовнішнє фінансування", якщо ви розумієте про що я.

Відродження Форбсу московит Фєдорін розпочав з "сенсаційного" матеріалу про статки п'ятого президента України Петра Порошенка, що миттю стало темою номер один у Фейсбуці та поза його межами. Матеріал Форбсу продовжив плетеницю подій, яка вміло маніпулює увагою суспільства: відео з сином Порошенка, справи дебеенерівців проти Порошенка, плівки Байдена-Порошенка, скандал з картинами, тепер ось статки — болюча для серця вкраїнчика тема, яка вражає у самісіньке яблучко, та підтверджує тезу про "баригу", озвучену колись прислугою слуг Карлсоном Саакашвілі, чиїм палким прихильником є і сам Федорин.

Така тактика виконує подвійну ціль, адже не лише відвертає увагу від голого короля, який за рік спромігся хіба розвалити побудоване клятими папіредниками. На довгому брехливому носі — місцеві вибори, а рейтинги поки невтішні, і дуже треба, щоб саша дубінський з 25 квартирами переміг на виборах мера Києва.

Кремлівським силам варто віддати належне: вони добре освоїли уроки 2013-2015 та зрозуміли, що з українцями краще воювати на психологічному, ніж на фізичному фронті. Дешево, легко, просто, ефективно — і жодних тобі гробиків та хрестів на кладовищах Пскова.

Минув рік, хліба немає, проїдаються залишки накопиченого про мародері, тож доводиться видавати подвійну чи навіть потрійну дозу видовищ. Спрацьовує пречудово.

#читаємо_вголос Автор: Олег Карпюк

Наближається новий виток війни

  • 31.05.20, 23:52
Схоже, зе дивився зовсім не в очі хуйлу, коли побачив там бажання миру


ДАП

  • 27.05.20, 15:01
6 років тому, 26 травня 2014 р. український армійський спецназ і десантники перемогли російських найманців у Донецькому аеропорті.

Особливим цей бій робить те, що українські сили швидкого реагування, будучи у меншості (100-120 військових) вибили чисельного (150-200 бійців) і досвідченого ворога (всі найманці російської групи "Іскра" мали досвід бойових дій) з зайнятих ним позицій. Відбулося це після виставленого ультиматуму - покинути будівлю. Тож ворог чекав нападу. В результаті ворогу завдали величезних втрат і змусили панічно тікати.Окрім того, армійський спецназ і десантники показали, що в чесному бою без можливості для росіян сховатися за спінамі женщін і дєтєй, одурити зеленими коридорами, або мати 10-кратну перевагу, у росіян є шанс лише втекти живим або лягти у землю.

В результаті цього бою чудобогатирі із росії перетворилися на 2 камази трупів. З нашої сторони - двоє легко поранених.

До речі, з цим боєм всі ці роки була зв'язана одна загадка - розстріл двох камазів бойовиків своїми ж. Бородай перекладав відповідальність на Ходаковського, Ходаковський на Бородая, "лнр" оголошувала керівництву "днр" смертні вироки, висловлювалося багато версій, та насправді вантажівку бойовиків розстріляв офіцер ЗСУ Олег Кузьміних. Олег Кузьміних встиг зреагувати на раптовий відступ бойовиків. З дистанції 100 метрів він висадив короб патронів прямо у кузов, де сиділи воїни новоросії. Найманці почали відстрілюватися по ньому і так перелякалися, що по дорозі стріляли у все живе. А їхні друзі з банди "Восток" подумали, що "укро*и наступают на Донецк", і з переляку розстріляли своїх із засідки.

Більш детально про цей епізод бою тут:Так історія.

Ось це потрібно розуміти. Доблесть російських героїв можлива лише, коли у них перевага над ворогом в 10 разів. Якщо перевага лише в 9 - всьо, доблесть закончілась.

Джон Смит