Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Рольова гра "WarCraftII"-портал відкрито!


Хто такі рольовікі знають майже всі, або щось чули. Рольовікі-це зовні звичайні люди,працюють, вчаться, майже не виділяються з проміж інших, проте в певний час і в потрібному місьці, вони перетворюються на фей, лицарів, демонів, ельфів та інших казкових та не дуже казкових персонажів.Настє час ГРИ, під час якої всі життєві негаразди та світові проблеми зникають. Існує лише світ, в якому добро бореться зі злом, працюють магічні заклинання, відкриваються портали в інші вимири та оживають стародавні воїни.Казка стає реальністю.
Рольовікі - дуже цікаві люди.Можливо, під час таких ось перевтілень, вони щось забирають з гри з собою у нашу реальність, щось таке надзвичайне,що допомагає їм спокійно долати перешкоди і зустрічати з усмішкою буденність нашого життя. Для них гра - це не просто чергова постанова. Для них гра-це частина їхнього життя.
Нещодавно, моя знайома зі Львова, Шейніра(нік), повернулася з гри «WarCraft II» і розповіла мені про свої враження. Шейніра-ролевік зі стажем,майстер, тобто не остання людина в середовищі ролевіків.
"Я зі своїм хлопцем виїжджаємо на гру зазвичай двічі на рік. Перший – на травневі свята. Другий в середині липня або в кінці серпня. Інколи ми можемо виїхати ще і третій раз, а інколи не маємо змоги і другий раз поїхати.
На щастя, цього року ми мали змогу виїхати двічі.
Другою нашою грою цього року була Рольова Гра (далі РГ) «WarCraft II», що проводила Майстерська Група (далі МГ) "Шервуд" по однойменній онлайн комп’ютерній грі. На цю гру нас з Олегом (ім’я мого хлопця) покликали майстрами. Мене – майстром по магії, Олега – майстром сюжету. Зібравши невеличку команду, ми виїхали зі Львова 21 серпня. "МГ Шервуд" проводить всі свої ігри на Ірдинському полігоні в Черкасській області, недалеко від міста Городище, поряд із селом Млієво. Гра мала початись 24 серпня, та ми виїхали швидше, щоб закінчити майстерську підготовку: прив’язати до ігрової реальності квести, доробити ігрові артефакти і дописати ігрову інформацію. 
Ірдинський полігон – зелене і мальовниче місце. 70% полігону вкриті дубовим лісом. Сам полігон компактний, і, не зважаючи на, подекуди різкі, перепади рельєфу, дуже зручний. Єдиний мінус цього полігону – це болото поряд. Через це там досить таки багато комарів. А цього року вони просто озвіріли – прокушували навіть цупкий камуфляж, в якому зазвичай ходять майстри. На щастя, за допомогою репеленту і густого диму від багать, їх   все-таки вдавалось відганяти.
Гравців, на жаль, приїхало зовсім небагато – всього близько 80 чоловік. Розкид міст був дуже широким – були гравці як зі Львова, так і з Києва, і з Харкова, і з Дніпропетровська. Не зважаючи на маленький заїзд – всім, хто хотів пограти, це вдалося. Майстри запустили велику кількість квестів, працювали дві ігротехнічні локації – Чорний Храм і гоблінська чайна Буті Бей.
На грі було представлено п’ять доступних для гри локацій – Огрімар, місто орків і тролів, Ретчет, місто гоблінів, Штормград, місто людей і ельфів, Стратхольм, місто не-живих і демонів і Аутленд – велика локація, що включала в себе пандаренів (людей-панд) і дренеїв.
По задуму майстрів, мала бути ще шоста локація – Темна Орда, в якій мали жити темні орки, що служать демонам, але, на жаль, вони заїхати не змогли. Через це, ігровий баланс на початку гри сильно похитнувся. Орки, об’єднавшись з людьми, раз за разом брали штурмом Стратхольм. В середині другого ігрового дня, люди перейшли на сторону демонів і баланс трошки вирівнявся, але все одно орки, яких було набагато більше, кожного ранку стальним катком проходилися по полігону палячи все, що під руки потрапляло.
В той же час на магічному фронті все було зовсім навпаки.  Оркські маги, на відміну від простих воїнів, були пасивними і майже нічого не робили. А маги не-живих активно проводили ритуали, бігали, виконуючи квести і зі всіх сил намагались «крутити політику» зі всіма, до кого могли дійти. Як майстер по магії, що відслідковувала більшість ритуалів, можу з впевненістю сказати, що перші три місця по красі ритуалів займали тролі, які на ритуалах намагались співати і танцювати капуейру, не-живі, у яких завжди хтось кричав і помирав у муках від тортур і дренеї, ритуали яких були спокійними і незмінно супроводжувались медитаціями, барабаном і бенгальськими вогнями. Решта локацій особливою красою не відрізнились.
На кінець гри, вийшло так, що одночасно свої глобальні квести закінчили і світлий і темний блок. Тому долю світу мало вирішити демократичне голосування. Кожна сторона провела свій ритуал виклику «даху» =) Світла сторона викликала титана Фрею (себто мене), а темна сторона – демона Кіл’Джедена (себто Олега). Не зважаючи на те, що ритуал не-живих був набагато кращий, я до кінця думала, що переможе світлий блок (їх було більше). Але я помилилась.
Шляхом демократичного голосування, закінчилася гра перемогою темного блоку.
Не зважаючи на це, більшість гравців залишилась задоволеними. З цього я роблю висновок, що гра, в принципі, вдалась і якщо майстри десь і наробили помилок, то не дуже суттєвих і в цілому гра гравцям сподобалась."

Деякі речі мені були не зрозуміли, бо сам я на жодну гру так і не попав - цей світ переміг таки-тому я вияснив, що:
"
Сюжет повністю залежить від гравців. Майстри звичайно пишуть сюжетні лінії і дають гравцям квести, але до кінця гри невідомо що конкретно станеться. Гравці люди непередбачувані))"

"Коли персонажа вбивають по грі, він одягає білий хайратник і йде в Долину Мертвих або просто мертвятник. Там гравець зобов'язаний відсидіти певний час. Скоротити час відсидки можна працюючи на благо Долини Мертвих (принести воду, нарубати дров) або виконуючи завдання Хазяїна Мертвих. Середній час відсидки - 4 години. За весь цей час гравці не мають права спілкуватися з живими."

"Основний раціон рольовика - макарони або гречка з тушонкою. Ці продукти беруть всі. А далі кожен бере те, що подобається: ковбаса, згущонка, цукерки, горіхи, кукурудза, горошок, шпроти, сардини... і т.д."

"Алкоголь також беруть всі. Але п'ють зазвичай ввечері, коли ігровий час закінчується. Тоді всі збираються біля багаття, варять такі напої як "Молоко скаженої корови" (інші назви "Сльози Галадріель", "Соплі Саурона". склад - вода, кава, горілка/спирт, згущене молоко), "Астральний Лис" (склад: вино+згущик) і, звичайно, глінтвейн."

"Барди співали все як завжди. Найпопулярніші автори - Сауронич, Філігон, Тем."

"Артефактів була купа) Я робила їх сама з термопластику. А можуть бути і з дерева, і з глини, і з металу. Форми - найрізніші."
Інтригує чи не так? Спробувати цих "Сопель Саурона" та послухати ввечері бардів. А можливо і зіграти самому?
Не знаю як ви, а я обов'язково побуваю колись на грі. Бо краще один раз побачити, чім сто разів почути.11

Коментарі

11.09.11, 13:46

Извините, я веду небольшой блог по World of Warcraft. Можно ли использовать ваши фото для написания обзора этого мероприятия в своем блоге?

  21.09.11, 13:50Відповідь на 1 від cepik2

  Извините, я веду небольшой блог по World of Warcraft. Можно ли использовать ваши фото для написания обзора этого мероприятия в своем блоге?лично я не против) если это не срочно прямо сейчас, то я хотел бы спросить у Шейниры - она имеет права распоряжаться информацией. Если вы подождете, то в течении суток я дам ответ. О.К?

   31.09.11, 13:52Відповідь на 2 від Пробіотик

   Ок, мне спешить то некуда )

   Просто я и сам-то ничего не знаю про настоящих ролевиков, думаю читателям будет интересно.

    41.09.11, 13:52

    жэстяк

     51.09.11, 13:56Відповідь на 3 від cepik2

     Ок, мне спешить то некуда )

     Просто я и сам-то ничего не знаю про настоящих ролевиков, думаю читателям будет интересно.
     ну, я имел удовольствие с ними общаться на фестивалях, а также есть знакомые по соц.сетям. в принципе они есть в любом городе

      61.09.11, 13:57Відповідь на 4 від Хан Геварыч

       71.09.11, 13:58Відповідь на 5 від Пробіотик

       Кривой Рог - суровый город. Гонки в разных видах, люди, регулярно собирающиеся и устраивающие бои на пневматике (достаточно мощной чтобы сделать проникающее) есть, ролевиков не встречал.

        81.09.11, 14:08Відповідь на 7 від cepik2

        Ну чтож, если "таможня даст добро" на публикацию, может они и отзовутся. В Запорожье есть все: ролевики, реконструкторы, байкеры, пейнтбольщики, гонщики и так далее. Из неофициальных источников: собачьи бои и слухи о боях без правил "человечьих". О последних утверждать не буду. Не видел.

         91.09.11, 14:09

         Грав тільки по Толкіну - однак обстановочка мені знайома))) Особливо - фірменні напої

          101.09.11, 14:12Відповідь на 9 від nolofinve

          Грав тільки по Толкіну - однак обстановочка мені знайома))) Особливо - фірменні напої а де в Запоріжжі полігон? На Хортиці? Раніше я там зустрічав "толкенотів". Сучасни рольовики вважають таку назву образливою до речі

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна