хочу сюда!
 

Александра

35 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-43 лет

SOKILDNISTER

предыдущая
следующая

МИ козакиУПА є за святкові заходи 24серпня від ЛІНИ КОСТЕНКО

 • 19.08.11, 23:36
 І все-таки парад потрібен. Державне свято, 20-ліття Незалежності, як же без параду? Це ж фактично перша така урочиста дата — повноліття молодої держави. Люди повинні побачити її честь і славу, її оборонну міць, її провідників і достойників, відчути ритм карбованих кроків у самому серці столиці. Досі ж так і було, а на ювілей не буде?!

Отже, треба споруджувати трибуну. Там, де й завжди, під величавим монументом Незалежності. На трибуні мають стояти всі чотири президенти нашої держави і приймати парад.

Не хочуть військовий, на військовий немає коштів, — то в нас же є ціла армія державотворців. 20 років працювали, здійснювали реформи, творили демократичну правову державу, яка посіла гідне місце у світі.

Стрункими рядами мають пройти депутати всіх скликань на чолі зі спікерами, помічниками й заступниками, зі всім штатом й апаратом Верховної Ради, фракціями й комітетами, тушками й перебіжчиками. Секретаріати й Адміністрації всіх президентів із відділами й колегіями, нацрадами й консультантами, речниками, радниками й референтами. Міністри всіх урядів на чолі з прем’єр-міністрами, судимими й несудимими, тут сущими й деінде. Усі розлогі гілки влади, на яких рясно повсідалися керівники й управлінці всіх рангів і спеціалізацій. Словом, усе те воїнство, завдяки якому Україна тріумфально здобулася на четверте місце серед найгірших економік світу й за різними показниками доганяє як не Гвінею, то Гондурас. Щоб народ міг побачити, кого він годував й утримував 20 років, чиї засідання, пільги й закордонні вояжі, державні дачі й курорти так щедро оплачував. І замислився, урешті, чи варто годувати таку армію ще й наступні 20 років.

Має продемонструвати свої досягнення судова гілка влади, генеральні прокурори й заступники, судді, слідчі, а також міліція, Служба безпеки, усі розділи й підрозділи державної охорони, — теж ціла армія, що стоїть на сторожі законів і покликана вбегти суспільство від внутрішніх і зовнішніх небезпек. Високо над собою вони мають пронести портрети Ґонґадзе й Александрова, Чорновола й Гетьмана, усіх убитих і закатованих у відділах міліції, померлих і зниклих за нез’ясованих обставин. Та й самовбитого двома пострілами в голову Кравченка, і Кирпу, і Кушнарьова, чиї загадкові загибелі багато чого б прояснили в чорних кросвордах нашого правосуддя.

Конституційний Суд у червоних мантіях мав би нести перекинуту догори дриґом Конституцію, інтерпретовану в різний спосіб залежно від поточних потреб влади.

Мають пройти судді-колядники з торбами грошей на плечах, спіймані й не спіймані на гарячому функціонери й корупціонери, кожен із тавром свого злочину, тримаючи рівняння на президентів своєї країни, які теж стоять на трибуні з вивісками на шиях, — хто що здав за ці 20 років. Хто флот і ядерну зброю, хто промисловість і стратегічні об’єкти, хто помаранчеву революцію, хто взагалі Україну.

Так що, мабуть, це було слушне рішення — скасувати військовий парад, бо то ж було хоч приїде президент якої із сусідніх держав, привітає султан Брунею. Все ж таки міжнародний рівень. А тепер навіть президент Росії навряд чи приїхав би. Бо ж як не здавай Україну, все одно братній державі хочеться, щоб її просто не було. І в Європі тепер ми — ізгої, пристойні політики із тутейшими на трибуну не стануть.

Та й народ у нас несвідомий. Ще прихопить із собою помідори чи яйця й закидає трибуну, незважаючи на зростаючу дорожнечу, або змиє кого потужним струменем із бранспойта. А так стоїть мовчки обабіч Хрещатика аж до Майдану, спостерігає цей парад, який давно вже на часі, і робить свої висновки.

Окремою колоною мають пройти заслужені люди України, у всьому блиску орденів і медалей, мабуть, похнюпивши голови, бо дехто ж таки совісно працював, а результату не видно, перемололо в пащі системи. Інкорпоровані в цю колону, мають пройти Герої України, бажано — пронумеровані, бо якщо Україна має стількох Героїв, то ця кількість повинна ж колись перейти в якість і представити переконливі приклади героїзму.

Мають пройти рейдери в чорних масках, озброєні ломами й пістолетами.

Директори шахт із тисячами трун загиблих за ці роки шахтарів.

Банкіри, угинаючись під вагою грошей ошуканих вкладників.

Промчати мажори, давлячи всіх на своєму шляху.

Має пройти маршем п’ята колона з транспарантами «Руки прочь от русского языка!» Слідом — кликуші й попи з кадилами і прокльонами на всіх, хто не вони. Мав би вивести на парад свій «Всеукраинский союз воинских сил» тезко автомата Калашникова, що надало б парадові особливого військового шарму. А також мали б продефілювати всі видимі й невидимі блоки «русского единства», шовіністи і ксенофоби всіх мастей і на повен голос нарешті відверто озвучити своє кредо: «Украина для русских!»

У всьому розмаїтті знамен мають пройти повз трибуну всі принаявні в Україні партії, скільки їх є, щось до двохсот, великих і малих, і зовсім мізерних, з авторитетними лідерами на чолі, навіть якщо якийсь лідер очолює сам себе.

Гордо й піднесено повинні пройти «противсіхи» з осатанілою натхненницею «противсіхства» на мітлі.

І над усім цим у київському небі пролітають яскраві повітряні кулі — оранжеві, біло-сині, біло-червоні, синьо-жовті й зовсім червоні. Із них приязно виглядають олігархи і з батьківською усмішкою махають народові рукою.

Насамкінець із космосу спуститься київський мер, обвішаний амортизуючими пакунками з китайською гречкою, приземлиться на сходах мерії і поспіває улюбленому електорату в мікрофон. Це буде художня частина параду. Дехто з журналістів виконає заячий зиѓзаѓ по пеньочках президентської резиденції. Прес-секретарка Гаранта станцює граціозний пірует із тортом, а Генпрокуратура дасть лиха закаблукам під «Мурку». Підписанти вірнопідданських листів зроблять акробатичний номер — собачу стойку сервілізму. Депутати-кнопкодави програватимуть віртуозні етюди голосування за відсутніх колег. Депутати-костоломи демонструватимуть мистецтво бойових прийомів. Міністр освіти жонглюватиме підручниками з української історії. Каріатида гуманітарної політики підпиратиме плечем падаючу стелю нашої духовності. Зірка української естради, народна артистка України проспіває новий популярний хіт «Я дєвочка твоя в шикарном авто». Парламентський диригент однією рукою здиригує ораторію «Україна для людей», і нинішній наш прем’єр зіграє соло на газовій трубі.

Завершує всю цю святкову феєрію сірий автозак, обклеєний портретами Юлії Тимошенко, який пропихають крізь протестуючий натовп «Беркути» і «Грифони», обліпивши його, як чорною ікрою, своїми касками, кому ламаючи ребра, кого збиваючи з ніг, кого волочачи по асфальту.

За цим автозаком, як у Росії колись Пугачова, везуть заґратовану клітку із членом попереднього уряду, екс-міністром внутрішніх справ. З інших кліток виглядають ще кілька фігурантів сюрреальних судових процесів.

Молодий перспективний суддя Родіон Кирєєв підморгує народові бровою.

Вєрка Сердючка співає свій інваріант державного гімну: «Ще не вмерла Україна, єслі ми гуляєм так!»

Чотири президенти на трибуні прикладають руки до серць.

Країною проходить всеукраїнська акція «Україна — 20». Це, очевидно, якийсь новий тип відзначення державних свят. Судячи з рекомендацій радіо, це виглядає так: люди збираються у містах і селах біля пошт, у святкових національних строях, намалювавши на обличчях, руках чи й просто на папері цифру 20. Співають, танцюють і обмінюються побажаннями.

Неважко здогадатися, якими.Інші матеріали цієї шпальти:
Важка хода східнослов’янського авторитаризму
Формула «ідентичність і модернізація» — в дії http://www.day.kiev.ua/214296 ПРОТЕ як в НІЧ на ПЯТНИЦЮ 19серпня засвітились і боліли Христові рани на долонях явного Провідника УНРуху а перед тим близько 15 ГОДИНИ дня з"явилась на шкірі лівоі руки ЧУДОІКОНА МАТЕРІ Божоі неустанноі помочі що преображається на ФАТІМСЬКУ Й Єрусалимську і Зарванецьку ...читайте тут  http://www.facebook.com/note.php?saved&&note_id=178484438890790ЩИРО ДЯКУЄМО НАШІЙ геніальній поетесі  і всім хто за це все ! СПАСИ І БЕРЕЖИ ВАС БОЖЕ в здоров"і й щасті на все святе й гоже ! МИ ПЕРЕМОЖЕМ ! СЛАВА УКРАІНІ !)))  СТАВАЙТЕ ДРУЗЯМИ нашоі інтернетпятірки козаків УПА http://narod.i.ua/user/2689697/ НА І ЮА http://vk.com/id132218192 В КОНТАКТІ http://www.facebook.com/profile.php?id=100001877061893 НА ФЕЙСІ+ УОЛ+http://sokildnister.uol.ua/   ЮТУБІ http://www.youtube.com/user/SOKILDNISTER
Привіт і кращі побажання ВАМ друзі від нас козаків УПА Бандери+ ГОЛОДЮКА ! МИ всі ідем у бою життевому всебільш святі й незламні як ГРАНІТ бо плач не дав свободи ще нікому лиш хто борець той здобуває світ ! Не треба нам руіни і незгоди ! НЕсміє брат на брата йти у бій ! ПІД СИНЕЖОВТИЙ ПРАПОР УКРАІНИ єднаєм ми великий НАРІД СВІЙ ! СЛАВА УКРАІНІ http://www.youtube.com/watch?v=19bhO1BPgpU  

74%, 32 голоса

26%, 11 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
29

Комментарии

120.08.11, 00:20

згоден

  Гость: Suliman_back

  220.08.11, 08:33

   320.08.11, 09:54

   Так!

    420.08.11, 10:24

    Может это прозвучит пафосно, но Лина Костенко - это совесть нации. К сожалению, сегодня мало кто прислушивается к совести.

     520.08.11, 15:21

     Підтримую.

      Гость: Друга

      620.08.11, 19:20

       721.08.11, 15:24Ответ на 3 от Ternopol

       Шановні друзі у нас козаків УПА БАНДЕРИ+ ГОЛОДЮКА на жаль є нові іспити й неприємності ! В неділю 21 серпня 2011року на сайті ІЮА наш НІК ІНТЕРНЕТГРУПИ УПА SOKILDNISTER http://narod.i.ua/user/2689697/ відключено опівдні в доступі а наш ВІРНИЙ ПАРОЛЬ заявлений адмінами як невірний і ми не змогли поки що поновити ПАРОЛЬ бо наші ПРОФесійні КОНСУЛЬТАНТИ ПО ЦІМ ПИТАННЮ ПОКИ ЩО безуспішні ! МИ за наказом УГВР створили додатковий АКАУНТ ! МИ знаєм що по правилам цього сайту це дозволено мати і просимо адмінів написати нам на цей новий ЕМЕЙЛ І НІК як нам козакам поновити доступ до староі сторінки і староі нашоі поштовоі адреси ??? просимо наших друзів ПОВІДОМИТИ ПРО ЦЕ ІНШИХ ! СТАВАЙТЕ друзями НА ЦІМ сайті+на ФЕЙС БУК http://blog.i.ua/user/4400999/ СЛАВА УКРАІНІ

        821.08.11, 15:30

         921.08.11, 15:48Ответ на 8 от Julia Taneta

         ГЕРОЯМ слава ! Кращі побажання ВАМ мила й незабутня наша сестричко КИЯНОЧКО Юля то є символічно що ВИ перша Украіночка і давній друг УПА БАНДЕРИ+ ГОЛОДЮКА+ Ющенка + на НОВІЙ сторінці коментнули наш АВРАЛ та підтвердили вірність з нами козаками ДНІСТРА+ ДНІПРА + бо ПЕРЕМОЖУТЬ в Киіві І в УКРАІНІ такі патріоти і християни як ВИ і ми а не чужинці і зрадники Щасливо з БОГОМ ! Раді що Є ВИ та інші наші найбільш вірні УКРАІНЦІ ! ЦЯ ситуація іспит для всіх на вірність ДРУЖБІ перед неминучим боєм з САТАНОЮ і тому за АВАТАР МИ взяли наш священний Стяг УПА і три СТРАШНІ ФСБісам БУКВИСлава НАШІЙ нескореній НАЦІІ ! ШАНА ВСІМ друзям УПА а особливо таким як ВИ http://video.i.ua/user/2689697/43853/225704/ прекрасноі поетичноі душі УКРАІНЦЯМ

          Гость: ViktorSv57

          1021.08.11, 20:26

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая