хочу сюди!
 

Виктория

55 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Чотири свята в один день, поздоровляю Українці!

 • 14.10.22, 16:44

Покрова Пресвятої Богородиці


 

"Зі світанком цього дня вдаюся під Твій Покров і як добра дитина, благаю Тебе: Матінко моя Небесна, зaoпiкуйcя мною!У Твої руки віддаю душу мою і тiлo, – все мoє жuття. А Ти, добра Небесна Мати, будь найкращою Ненькою та Заступницею!Oxopoняй мeнe завжди сuльнuм Твоїм Пoкpoвoм у всіх нeбeзпeкax для душi і тiлa.Заступайся за мене у Твого Сина та Своїми молитвами змeншуй Його Святий Гнiв з пpuвoду мoїx гpixiв!Бо я добре знаю, що Ти, Царице Неба, завжди успішно допомагаєш усім тим, хто з довірою вiддaється пiд Твоє зacтупнuцтвo. яка захистить вас від злих людей. Має потужну силу саме у свято ВоздвиженняІ твердо вірю, що під Твоєю Святою Опікою легше зможу унuкaтu всіх нeбeзпeк для душi і тiлa, та виконувати Божу Волю, а після cмepтi ocягнутu вiчнe щacтя на Небі. Амінь".

 Привітання з Днем захисника та захисниці


Шановні наші захисники та захисниці! Ми вітаємо вас з таким прекрасним днем. Бажаємо сил, терпіння та чистого неба над головою. Дякуємо вам за те, що ви нас оберігаєте! Цінуємо вас та пам'ятатимемо завжди.

З Днем Українського козацтва


Сьогоднішнє національне торжество приурочене до Покровів не просто так. Згідно з історичними даними, перші козаки з'явилися на території України в XVI-XVII роках. Вони вважалися вільними людьми і воїнами Христовими. Спочатку козаками називали тільки військові громади, а потім і територіальні.

Головною місією козаків був захист земель від нападу кримських татар, охорона торгових шляхів і захист кордонів держави. За часів одного з ворожих набігів, коли положення здавалося безвихідним, воїнам з'явилася Пресвята Богородиця і захистила їх. Саме тому здавна Діва Марія вважається заступницею і покровителькою козаків.


77-а річниця створення Української Повстанської Армії. Одним із ідейних натхненників боротьби УПА був Степан Бандера


Степан Бандера став одним із символів боротьби України за незалежність у ХХ столітті.  Довгий час радянська пропаганда намагалася дискредитувати його ім’я, вішаючи тавро «бандерівця» на кожного, хто наважувався мріяти про самостійну Україну, і поширюючи про Бандеру різноманітні вигадки. Це ж зараз продовжує робити і російська пропаганда, експлуатуючи ці міфи для розпалювання війни на сході України. Але історична справедливість бере гору, і сьогодні Степан Бандера посідає гідне місце в пантеоні героїв, які віддали життя за українську ідею.

 53%, 8 голосів

47%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

114.10.22, 19:57

  214.10.22, 20:47

  мище насрем на красній площі, авжєш!

   314.10.22, 22:40

   Поздоровляю зі святом, друже! І радий бачити!

    415.10.22, 09:59

    з святом не *поздоровляють* а.....
    вітають, йобане село!

     515.10.22, 12:30Відповідь на 1 від grekus

     Дякую

      615.10.22, 12:31Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      мище насрем на красній площі, авжєш!Після того, як згорить

       715.10.22, 12:33Відповідь на 3 від Бес Понятия

       Поздоровляю зі святом, друже! І радий бачити!Щиро дякую навзаєм

        815.10.22, 21:06Відповідь на 6 від Эйч

        мище насрем на красній площі, авжєш!Після того, як згоритьти один згадав воіныв УПА...остальні довбойоби з державних мужів забули

         916.10.22, 15:57Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

         мище насрем на красній площі, авжєш!Після того, як згоритьти один згадав воіныв УПА...остальні довбойоби з державних мужів забулиНе переймася, всі ми Українці!

          1016.10.22, 21:31Відповідь на 9 від Эйч

          мище насрем на красній площі, авжєш!Після того, як згоритьти один згадав воіныв УПА...остальні довбойоби з державних мужів забулиНе переймася, всі ми Українці!тому деякі з*бались в польшу чи германію! так переможемо!