Профиль

evgstereo

evgstereo

Украина, Кривой Рог

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Усталый мухожук

  • 06.12.19, 13:09
"Людина посередині. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом".

Журналіст, який брав інтерв'ю у президента, стверджує, що за 8 місяців, які він не бачив Зеленського, той змінився: "Він постарів і змінився набагато більше, ніж можна було очікувати за 8 місяців. Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напругу політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм".
  "Я живу тут, - сказав він, коли ми сиділи в президентських палатах, озираючись на позолоту і солідні меблі, - як у фортеці, від якої я просто хочу втекти", - згадав він слова Зеленського.
У виданні стверджують, що один з найближчих помічників Зеленського Сергій Шефір також розділяє час на "до" і "після" призначення в ОП. "Це було інше життя", - каже Шефір про минуле.
Помічник президента Андрій Єрмак щодо імпічменту Трампа сказав Time 4 грудня: "Чесно кажучи, ми втомилися від цих обговорень... Весь час, поки ви говорили про це, у нас були люди, які вмирали на війні на сході".
  Крім того, журналіст згадав, що під час інтерв'ю у Зеленського запитали, чи довіряє він Путіну? Він відповів: "Я нікому не довіряю".
  Навіть серед союзників, за словами Зеленського, "ніхто не може мати ніякого довіри. У кожного просто є свої інтереси".

Дмитрий Чекалкин: Год назад я настоятельно рекомендовал всем нашим общим знакомым с Зеленским отправить ему смс, в котором было бы всего лишь два слова: "Дуду Топаз". Дуду Топаз (настящее имя Давид Гольденберг) - мегапопулярный израильский комик (собиравший в свое время рекордные залы и имевший запредельные рейтинги - 51%), сделал в начале нулевых опрометчивый шаг, связавшись со скандальным израильским политиком и погубив таким образом свою телекарьеру. В итоге последние три года своей жизни Дуду провёл между психиатрической больницей и тюремной камерой. С третьей попытки повесился на шланге в душевой кабине израильской тюрьмы Ницан в августе 2009

Принцип Пітера

  • 05.12.19, 12:34
Чомусь останнім часом, спостерігаючи на нашим, простигосподи, президентом, часто згадую історію, розказану однією бізнесвумен, про те, як її манікюрниця, об'єктивно оцінивши кількість і статус своїх VIP-клієнток й усі можливості, які можуть відкрити перед нею подібні знайомства, вирішила трохи поправити свій соціальний статус і отримати економічну освіту.

Освіту вона отримала, і навіть змінила кілька місць роботи в різних фірмах, що належали вже згаданим клієнткам...
Але потім все-одно повернулась до роботи манікюрницею. Бо виявилась не готова до того, що клієнтки, для яких вона до цього була виключно "сонечком", "золотком" і "чарівницею", найнявши її на цілком відповідальну посаду, пов'язану з фінансами компанії, зненацька почнуть спілкуватись з нею серйозним тоном, матимуть доволі суворі очікування щодо результатів роботи, будуть періодично цими результатами незадоволені й так само суворо це незадоволення висловлюватимуть.

А оскільки різниця в доходах між попередньою і новою роботою була не настільки й суттєвою, то пані трохи подумала - і вирішила, що ну його нафіг таке зростання статусу, бути "сонечком" і "чарівницею" їй важливіше і приємніше.
  Так от мені здається, що Зеленський нині - десь на екваторі схожого процесу. Статус вже змінив (хоч і без зміни освітнього рівня, манікюрниці тут порівняно з ним - глибокий респект), але до усвідомлення того, що дядя Хуйло під час політичних перемовин не збирається сюсюкатись із ним так, як в бані на новорічному корпоративі, ще не дійшов. Як і до усвідомлення того, що ніхто інший теж не збирається. А особливо - активна частина українського суспільства - люди, в котрих, на відміну від нього, є інтелект, здатність до критичного мислення, міцна громадянська позиція, відчуття гідності, глибоке розуміння європейських цінностей, а головне - любов до своєї держави і вірність їй.І якби це була лише проблема Зеленського, то можна було б навіть посміятись, запастись попкорном і уважно спостерігати за зіткненням бубочки з реальністю... Але, на жаль, нині це проблема всієї України, яка вже 5 років перебуває у стані жорстокої нерівної війни з нещадним агресором... І спостерігати за цим зовсім не смішно (((  Lena Synkovych

Скрепопанорамма

  • 05.12.19, 12:24
Запад настолько обнищал, что их граждане всё реже могут позволить себе посещать Россию. Крах ЕС и США уже близко!
podmig
chih Заходят как-то в бар поп, единоросс и педофил, а бармен и говорит

- Вам как обычно, отче Спиридон?
Сформировалась большая группа молодых людей в возрасте от 18 до 30 лет, которые приняли осознанное решение отказаться от секса. Мало кто знает — в России несколько лет назад появилась новая сексуальная ориентация — асексуал


Долги Родине: отчисленных курсантов заставят вернуть деньги за учебуКурсанты, отчисленные из военных вузов за отказ проходить тест на наркотики или за связанные с ними правонарушения, должны будут возместить государству расходы за обучение. Аналогичная санкция ждет тех, кто вынужден был закончить учебу досрочно с формулировкой «за утрату доверия»
Наша рубрика «Патриоты русского мира»
Депутатов Госдумы призвали терпеть тяготы и лишения

В российском детском саду елку прикрепили к потолку
C заботой о детях

Они сделали себя вместе

  • 04.12.19, 23:04


На самом деле никто никого не обманывал.

Так и было задумано: пока Зеленский отвлекает на себя внимание видосиками, Кабмин поднимает цены.

По газу:
• Кабмин принял решение повысить тариф на газ на 15%;
• на открытом рынке газ подешевел за год на 49,5%, но украинцы этого не почувствуют;
• Кабмин обещает снизить тарифы на тепло, но неизвестно когда и как;
• максимальный тариф на тепло отменили, фактически, повысив часть цен.

По субсидиям:
• Формулу расчета поменяли так, что теперь семья будет платить не 15%, а 20% от своего дохода за коммуналку. К примеру, если семья из трех человек с доходом в 9 тысяч сейчас может платить без субсидии 1044, то по новым правилам – 1386 грн.
• Грядёт масштабная проверка: все, кто получал субсидию, пенсию, пособие, стипендию и прочие соцвыплаты незаконно, или его бедственное финансовое положение покажется неубедительным проверяющим органам - могут лишиться бюджетных выплат. Более того, придётся вернуть соцвыплаты, полученные ранее. Закон принят Радой 3 декабря.
      Вы сделали это вместе.   А мы вас, блядь, предупреждали.
  Сергей Стеце

Зеленський чьоткий хлопець, нєлох і нє балабол

  • 03.12.19, 13:00
Він 7 місяців тому, на виборах, дуже дєрзко пояснив, як він кине Путіну пред'яву. Певен, що він все пам'ятає, а коли ні, то нагадаєм.
А коли серйозно, то нас чекає публічна порка у Нормандії.      Мирослав Гай


А СИВОХО З ЗЕЛЕНСЬКИМ МАЮТЬ ПРОКОМЕНТУВАТИ СВОЮ ПОЛІТИКУ КЕРУВАННЯ НАШИМИ ПОДАТКАМИ
2009 год.Израильский голубь мира, слово в слово
uhmylka Сейчас про Цыпу вспоминают исключительно чтоб поржать
umnik И выбирали тогда тоже для поржать?

Конец эпохи кумовства

По данным НВ, Игорь Щербина, близкий соратник Трубы, и Шевченко В. пытались продать закрытие дела в Государственном бюро расследований за 150 тысяч долларов и получили 50% суммы.
  Сейчас у Щербины и Шевченко проводят обыски. А Романа Трубу, как стало известно НВ, проверяют на причастность к преступлению.
Игорь Щербина — экс-начальник главного следственного управления ГПУ У в 2014—2015 годах. А Труба был его замом в управлении ГПУ и работал под руководством Щербины. По информации СМИ, Труба является кумом Игоря Щербины.
  Как свидетельствует фото, которое оказалось в распоряжении НВ, Щербина раздавал визитки с информацией, что он якобы является сотрудником ГБР, хотя это не соответствует действительности

Скрепопанорамма

  • 03.12.19, 12:39
Дед про дидов
Мозг уже удален
И как водится - в американском интернете с девайсов, собранных китайцами. Хммм, может быть коррупцию, нищету, невежество, войны? Или болезни типа рака, СПИДа, туберкулёза или хотя бы пневмонии? Тоже нет. Точно! Обэма, бл..!!
Потому что Россия - держава бл..! Америку нагнем хоть завтра!
Астанавитесь!
Надо просто собрать волю в кулак, дотянуть до 2024-го года и проголосовать за Нового Путина! Он все исправит
В Подмосковье на коров надели виртуальные очки. Теперь животные пасутся на виртуальном поле телеканалов "Первый" и "Россия 1"

wakeup Не успел получить автомат

В БЕЛГОРОДЕ НА ВТОРОЙ ДЕНЬ СЛУЖБЫ УМЕР СОЛДАТ-СРОЧНИК  За несколько часов до этого он отказался мыть туалет


В точном соответствии с майским указом Путина!

Напоминаем о том, что просмотр видео без прочитывания комментариев к нему - снижает эффективность просмотра более чем 50%!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JKayhQQr8Ow&feature=emb_title
https://www.youtube.com/watch?v=w1CO_d344F4

Ранкова мозайка

  • 03.12.19, 12:33

Страшно жить было в СССР-е.    Приходишь домой — а твою квартиру дали роботу. Чтобы учился.podmig


А вот папы-геи с приемными детьми


Избирателям Зеленского на заметку


які часи, така і сучасна патриотична українська прозаpodmig