хочу сюда!
 

Александра

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-49 лет

Mykolay

предыдущая
следующая

Коли розмір не має значення!

…Дриблінг, роботу з м’ячем і спільні дії на полі ще треба вдосконалювати. Ну, і звичайно, будемо працювати над швидкістю. А удар правою у тебе добрий! Думаю, з часом результати будуть вражаючі…

Ну а тепер сідай, пристебнули паски – і вперед! Пряма ділянка – прискорюємось. Далі треба повертати, тому трохи збавимо швидкість – ось так, чисто зайшли на віраж. Попереду нам їдуть назустріч – у цей момент треба бути особливо уважним і зосередженим. Так, тут не подрімаєш…

Ось ми і вдома. Добре, тренування на сьогодні закінчили, треба ще багато дечого зробити. Дивись, усе це ми маємо прибрати і впорядкувати. Для двох чоловіків роботи вдосталь. Хоча працювати доведеться, як попелюшкам: перебрати, розібрати і прибрати. Але ми впораємось. Головне працювати разом.

…Не піднімай це сам, воно заважке. Я допоможу. Взя-ли! Друж-но! – ось так. А ось це, думаю, треба змонтувати, бачиш, тут спеціальні отвори, вставляємо ось так – готово! Погодься, так воно займає менше місця й має акуратний та симпатичний вигляд ,такий собі куб.

Ну от, здається, й усе. Стривай, а де кришка від скрині? О, бачу. Цікаво, як вона опинилася там, нагорі? Треба дістати. Давай я трохи допоможу тобі піднятися, а ти візьмеш. Ось так… Ще вище? Добре. Тримайся міцніше, на висоті ти маєш бути впевнений в усьому, за що тримаєшся. Дістав? – Молодець!

Втомився? І не дивно – ми стільки усього встигли зробити! А тепер тобі треба відпочити. Просто лягай і заплющ очі.

Котику біленький

Котику маленький

Котку волохатий

Не ходи до хати

Не ходи до хати

Не буди дитяти

Дитя буде спати

Котик воркотати!

         Ну, от і заснув. Йому зараз вісім місяців. І для нього я, мабуть, є втіленням того, яким повинен бути чоловік. Бо інших він ще майже не знає.

         Я ж переконаний, що коли мій син виросте, то стане справжнім чоловіком. Він уже й зараз такий, тільки ще зовсім маленький.

       
9

Комментарии

112.03.10, 09:58

  212.03.10, 12:26

   Гость: Лёlick

   312.03.10, 16:45

   дуже гарно...

    415.03.10, 11:49

    нехай росте счастливим

     515.03.10, 16:23

      Гость: Steel-Rat

      615.03.10, 23:31

      да и это правильно, только так появляется мужчина-семьянин хозяин и хранитель семейных ценностей