хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Афганцям – слова подяки, шана… гроші та квартири

У Рівному відбулися урочистості з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у яких взяли участь командир 13 армійського  корпусу генерал-майор Сергій Попко та військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату спільно з керівництвом області та міста.

Заходи проходили у Молодіжному парку Рівного біля пам’ятного знаку-меморіалу загиблим у локальних війнах.   Незважаючи на морозний день, вшанувати полеглих земляків зібралося понад три сотні людей, серед яких було чимало і молоді.

-  Перша знаменна дата подія цього дня – це 23 річниця закінчення війни в Афганістані. 15 лютого 1989 року я проходив службу у Туркестанському окрузі  і був серед тих військовослужбовців, які забезпечували вивід наших військ, повернення наших бойових товаришів з тієї безжальної війни, - зазначив генерал-майор Сергій Попко. – А ще, я приймав участь у миротворчій місії в республіці Ірак. Там нам теж було не солодко, але наші воїни довели як в Афганістані, так і в Іраці, що вони здатні гордо виконати свій службовий обов’язок, вірні клятві своєму народові та сильні побратимським духом.

Загалом, з 13 армійського корпусу у Афганській війні узяло участь 540 військовослужбовців, деякі з них і сьогодні продовжують своє військову справу. Хтось ще служить, але більшість - уже на цивільних посадах. 

Під час урочистого мітингу перед присутніми із словом виступив і голова Рівненської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Микола Ражик. Окрім

проблем він говорив і про приємне. Зокрема від імені воїнів-афганців він подякували чиновникам за двісті п’ятдесят тисяч гривень, що були виділені сім'ям їхніх загиблих побратимів по зброї. Найгостріша проблема для колишніх воїнів-інтернаціоналістів - відсутність житла. Цьогоріч вони чекають 5 квартир у Рівному, ще по одній - в Кузнецовську і Гощі. Закінчився мітинг покладанням вінків та квітів до пам’ятного знаку-меморіалу загиблим у локальних війнах.  
1

Комментарии

аноним

115.02.12, 22:08

гарно сьогодні афганці сраку презіку показали....молодці

    215.02.12, 22:43