Друга група, вивсєумрьоті!

Жахлива новина для людей із другою групою крові (А): ви маєте підвищений шанс заразитися COVID-19!!! Влада від вас це приховує,  а ваш організм має нижчу резистентність (стійкість) до цього вірусу порівняно з людьми інших груп! А от я, на відміну від вас,  помру здоровеньким, бо в мене перша група крові (0). Саме у людей із першою групою резистентність до COVID-19 найвища. Принаймі такий висновок напрошується з даних, зібраних британськими вченими китайськими медиками.

І таки шо все це значить для нас? Та насправді нічого. Гігієну й ЗОЖ іще не відміняли ні для кого,  незалежно від груп і резусів. Інформація про генетичні нюанси, звісно, допоможе медикам швидше розробити ліки від короновірусу, але наразі таких ліків іще не існує. Тому поки що найкращим засобом лікування є наша власна імунна система. 

Пару слів про рекламу на цьому сайті

Оце щойно побачив на головній сторінці банер,  де написано; "Через сутки выходит 5 кг тромбов
Состарившиеся, чистите сосуды дома! Через сутки" Ну і пропонується клікнути,  щоб дізнатися подробиці. 

Так от, перш ніж клікнете,  я вам теж одну цікаву подробицю скажу. Вся маса крові в моєму тілі (котре важить 65 кг +/- трошки) якраз і становить оці самі 5 кг (знов-таки, +/- трошки). Місс Марпл,  поправ мене, якщо помиляюся.

Белавежская Пушча

  • 08.12.18, 22:46
Для українців День Перемоги у Другій Світовій війні - саме сьогодні, 08.12. Вітаю!