Прошу оцінити ситуацію

Виділений скрин з нього інцидентНа такі атаки натикаюсь не перший раз з цього форуму.

Можливі причини:  укр. мова з моєї сторони це до реплік "выражайся понятнее" 

На форумі переважає Донбас на це є факти, не знаю яка сторона Донбасу.

Основна можлива причина:  форум повязаний з нелегальною торговою мережею в Україні, див. на скрин, там ватажок форуму вказує повернути мені кошти і припинити надавати мені послуги... враження, що в Україні нема добросовісної мережі. 

У чому проблема: існує апаратура з серії "залочена" це продукція спрямована в межах країни ну приміром Китаю, продається там дешево і як результат її захищають програмним забезпеченням тобто залочують.  Наші бізнесмени, закуповують техніку дешево і перепродують втричі дорожче але залочена техніка не підтримує місцеві мережі оскільки залочена під одного провайдера в Китаї.  Отже у нас цю залочку зламують і перепрошивають не коректним програмним забезпеченням.

Все не так погано але ж хоча і продають дорожче все ж воно дешевше від легальної техніки та одна проблемка: ось у вас глючить модем при чому він може виснути на одному провайдері а на другому йти краще, довести проблему в модемі абонент не здогадається за те по псує репутацію провайдеру та ще й без вини провайдера покине і перейде на іншого провайдера а це нечесна конкуренція і не з вини самих провайдерів а з вини, що ринок не відкриває нам всі карти гри, і ми купуємо негідну техніку.

Факт тому де по скрину ватажок форуму припускає ніби я по тер нерви провайдерам.  Ні, я першу відповідальність беру на себе тому провайдер дякує за співпрацю.


Stats

Де знайти майстра в Україні?

Раніше... важко було знайти надійного майстра в Україні, а тепер просто. Сервіс збирає виконавців і замовників практично на будь який випадок, знайти майстра в своєму місті чи за областями так легко як знайти лікаря. Майстер дістає рейтинги на відгуках а компанія яка проводить сервіс, гарантує безпеку адже кошти виконавцю передаються лише після вашої оцінки. Тут можна замовити у мене ремонт годинника та деякі інші роботи, а також цей сервіс дає нам змогу реалізуватись але ж кожен щось вміє робити


Stats

Антена Харченко, наш результат


Нарахував свої помилки виконання: не застосував калькулятор розрахунків а використав рекомендований розмір антени, не дотримав вимог пайки кабелю на клемах антени, не дотримав норматив перерізу дроту, не застосував рефлектор.

Перевага у монтажі моєї антени: дотримався рекомендованого методу узгоджування якого часто ігнорують на такій антені для модему в UMTS

Результати:  за поточну добу, сигнал переважно 75 дбм, пік сигналу 69 дбм, на цьому рівню сигналу, шум 4-5 одиниць.

Недолік антени: спрямовувати антену треба не за вхідною швидкістю а вихідною.

Цілком враження, що антена досить ефективна в радіусі 2 км.  або в зоні покриття провайдера Інтернету.

Це не найкраще що здатний модем, думаю БС перевантажена але хороший середній результат http://www.speedtest.net/result/7744554038

Наступний раз, намагатимусь покращити виготовлення цієї класної антенки.Stats

Робимо антену на модем

Не можу дістати дріт типу ПВ-1  2.5, хто може надіслати поштою, спасибі за кампанію.

Антену роблю вперше тому взяв дріт з дроселю блока живлення ПК це не більше 1 мм.

Потім покажу як закінчив і чи є з неї результати.

Одна перевага у моїй збірці, що я постарався зробити узгоджування кабелю, на Ютуб  це часто ігнорують а  даремно...


Stats