Нова концепція друзів на порталі

Оновлюю мою концепцію  друзів на порталі.  Звісно бути індивідуумом це вартісне але себе найкраще ви проявите в польових  умовах.  Обиратиму тільки тих в друзі  які  складають участь в певних  гуртах і активні  в тих  гуртах.


Stats

Підсумовуємо антену Харченко для Інтернет

Дійсно під Інтернет така антена є найпростішим рішенням але найгіршим для Інтернету по-перше: у неї широка смуга, що на дешевий модем, заносить надмірні шуми, а в кімнатному режимі я примонтував рефлектор то разом з сигналом, натягло багато шумів і швидкість стала сильно спадати та коливатись це критично якщо працювати у прямій трансляції з високою чіткістю.  Тому гарний результат у кімнаті це без рефлектора, робимо рамку під частоту модему та деякі інші тонкощі монтажу, дріт обираємо 2.5 мм.  у мене наявний 1.8 мм. за моїм результатом є шум  4 та більше одиниць, рекорд на вихідній швидкості у мене близько 4.5 мб.с. саме вихідний сигнал треба виставляти а не вхідний, вхідна швидкість буде залежати від шумів та  добротності модему,  сигнал 73-77 дбм.(справа тут не в сигналу бо може бути 69 дбм, а швидкість  ледве ледве через шуми 20 одиниць)  Модем тестував ZTE  MF669. 
Stats

Прошу оцінити ситуацію

Виділений скрин з нього інцидентНа такі атаки натикаюсь не перший раз з цього форуму.

Можливі причини:  укр. мова з моєї сторони це до реплік "выражайся понятнее" 

На форумі переважає Донбас на це є факти, не знаю яка сторона Донбасу.

Основна можлива причина:  форум повязаний з нелегальною торговою мережею в Україні, див. на скрин, там ватажок форуму вказує повернути мені кошти і припинити надавати мені послуги... враження, що в Україні нема добросовісної мережі. 

У чому проблема: існує апаратура з серії "залочена" це продукція спрямована в межах країни ну приміром Китаю, продається там дешево і як результат її захищають програмним забезпеченням тобто залочують.  Наші бізнесмени, закуповують техніку дешево і перепродують втричі дорожче але залочена техніка не підтримує місцеві мережі оскільки залочена під одного провайдера в Китаї.  Отже у нас цю залочку зламують і перепрошивають не коректним програмним забезпеченням.

Все не так погано але ж хоча і продають дорожче все ж воно дешевше від легальної техніки та одна проблемка: ось у вас глючить модем при чому він може виснути на одному провайдері а на другому йти краще, довести проблему в модемі абонент не здогадається за те по псує репутацію провайдеру та ще й без вини провайдера покине і перейде на іншого провайдера а це нечесна конкуренція і не з вини самих провайдерів а з вини, що ринок не відкриває нам всі карти гри, і ми купуємо негідну техніку.

Факт тому де по скрину ватажок форуму припускає ніби я по тер нерви провайдерам.  Ні, я першу відповідальність беру на себе тому провайдер дякує за співпрацю.


Stats

Де знайти майстра в Україні?

Раніше... важко було знайти надійного майстра в Україні, а тепер просто. Сервіс збирає виконавців і замовників практично на будь який випадок, знайти майстра в своєму місті чи за областями так легко як знайти лікаря. Майстер дістає рейтинги на відгуках а компанія яка проводить сервіс, гарантує безпеку адже кошти виконавцю передаються лише після вашої оцінки. Тут можна замовити у мене ремонт годинника та деякі інші роботи, а також цей сервіс дає нам змогу реалізуватись але ж кожен щось вміє робити


Stats