хочу сюди!
 

Ярина

42 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 39-45 років

Як пітекантропи в Інтернет виходили

Жило-було плем'я. Це були люди, дуже схожі на нас. Нас від них відділяє справжня прірва. 

Пітекантропи, інакше не скажеш.

Вони поводили себе як звичайні люди: бігали, стрибали, раз на кілька років обирали вожаків. Оскільки вони належали до людського роду, їм треба було їсти, пити і сидіти в Інтернеті. 

Навіть пітекантропам треба було сидіти в Інтернеті. Для цього вони брали свої пристрої з вбудованими десятьма мегабайтами пам'яті і шукали у всесвітній мережі міді-файли, щоби завантажити мелодію з фільму "Бумер" чи клубняк. Улюблена музика кожного пітекантропа.

Непросто їм жилось - мамонт тікав, ягоди не росли, а в Інтернеті треба було платити не за завантажені дані, а погодинно. І це все, аби знайти картинку смішного котика. 

У кого не було пристрою, той виходив зранку в поле і шукав окремі хижі, які називали "інтернет-клубами". Ви запитаєте, навіщо ті клуби, коли комп'ютер є в кожному домі і часто не один? Зараз - так, але мова йде про час пітекантропів, людей, які носили картатий одяг і заправляли штани в чоботи. Темні, страшні часи.

Часто інтернет-клуб був єдиним порятунком. Ціла година за сотню монет. Часто лише там пітекантроп дізнавався, що завтра піде дощ, а в серед шаблезубих тигрів шириться шаблезуботигрячий грип, тому краще вже і далі на ягодах. 

Пітекантропи - теж люди. Деяким набридало кудись ходити, та і небезпечно - вовки, гадюки, інші пітекантропи, яким потрібні твої монети. Тому скоро між поселеннями почали з'являтись цілі мережі ліан-дротів, які сполучували хатини, двори, стійбища і т.д. Називали їх "сітями", "сєтками". Тепер вже не треба було нікуди ходити і можна було без зайвих свідків подивитись відео, на якому пітекантропи продовжують рід. 

Давно це було. Звісно, не сотні років тому, але дивлячись на те, як все змінюється, здається, що між 2021 роком і 2008-м пролягає прірва в сотні років, а гаджетами того часу могли лише пітекантропи...
2

Коментарі

116.08.21, 18:28

В ті часи я була дуже бідним пітекантропом, і в клубах не бувала