Віддаленка - як воно? (опитування)

Привіт, іюашники! Хтось із вас працює віддалено? Я маю на увазі не під час карантину, а на постійній основі. У якій сфері? Як вам така робота? По грошам влаштовує? Чи краще "традиційний" режим роботи?Гордон не "всьо", він "як завжди"

Погортав інтерв'ю пана Ганд... Гордона з гаспажой Поклонской, чекнув кілька таймкодів. жмакнув дизлайк і вимкнув. Взагалі не знаю, нашо це інтерв'ю було робити - усі знали, що православно-хентайна прокурорша скаже: "Майдан - переворот, вернітє Януковіча!!". Дедалі більше переконуюсь, що потреба слухати і говорити з ватою, сепарами та подібними товаріщами немає смислу, бо вони нічого слухати не хочуть, тільки відтворюють весь той солов'їний помьот, яким вони щодня обмазуються. І можна скільки разів тицяти зеленими чоловічками, документами вояк Псковської дивізії, відео "ополченців" з бурятськими пиками - результату буде нуль.
Нахріна ж тоді згадане інтрев'ю? Ясна річ, для самого Гордона. Його каналу, його переглядів, його, звісно, грошей. Лисий зі 112-го завжди грає у свою гру і думає лише про себе. Він свідомо пішов на "а пагаваріть" з Поклонською, бо це загальовідома медіапика, яка притягне не менше ляма переглядів. Не думаю, що Гордон працює на Росію. Ні. Але не працює і на Україну. Він шукає свою правду, але нехай не тратить сили - у цьому разі і так все зрозуміло: правда і сила "в деньгах" і крапка.

Короновірус. Вигідна пропозиція

Світ захопила наймасовіша пандемія за останні десять (двадцять, тридцять?) років. Кількість жертв щодня зростає, а вакцини і близько немає. Світ котиться в кризу, а ти
КУПИ
КУПИ
КУПИ
Нашу книжечу про хвороби. Відомого лікаря. Крутого фахівця. Тупо трилер про епідемію.
Мерч на актуальну тему. Чи не на актуальну. Чи щось із наших складів.
Їжу в нашій службі доставки (яка носить маски, звісно). Ми піклуємось про тебе. Нам болить за світ. Купуй уже швидше.
Телефон. Без прив'язки до короновірусу, але ж тобі робити нічого, так? От і займись корисним - купи новий телефон. Це врятує сотні життів якось.
А ще послухай поради зірок. Якихось чоловіків з Фейбука, які (тільки вони) знають правду про новини. Слухай і купуй. Світ падає в прірву. Ми вижмемо з цього всі соки.

Подслушано на карантінє

- ... О, а пам'ятаєш, як ми в місті могли сісти в одному кінці, а вилізти в іншому, і все це за 30 хвилин?
- Так... А, згадую! Як та штука називалась? М... Марло... Марго...
- Метро!
- Точно!
- Так, були деньки. Я тоді на тому ... метрі (яке слово смішне!) їздив на роботу?
- Їздив? На роботу?...
- Ну так, колись, у сиву давнину, багато людей, щоб працювати, кудись їздили.
- Дикі часи були... Антисептики по 20 грн. Іди, куди хочеш. І скрізь повно цих... Скажи, як вони називались?
- Люди! Їх було...
- О! А можна ще питання: ти в курсі, що сам з собою говориш?
- Так. І було б непогано, якби мене ніхто не перебивав!

Камінг аут

У світі вирує пандемія невиліковної хвороби, експерти прогнозують тривалу кризу, безробіття, подорожчання товарів, зачинене метро і припинене міжміське автобусне сполучення, кров, матюки, голиє сіські, світ котить в пекло, але я досі сповнений гордості за себе, бо голосував за Порошенка! 25. Це ми.

Мій звичайний карантинодень

День почався з того, що я на сніданок їв коронавірус, щедро заправивши його антисептиком. Під ногами плутались маски, довелось і їм дати трошки туалетного паперу. За вікном стояла гарна погода і цвірінькали служби доставки. Я пив пандемію з двома ложками паніки. Хвилин двадцять відходив від економічної кризи, бо вчора до пізньої пори мив руки і лише після другої самоізолювався. Добре, що сьогодні вихідний, можна начхати на роботу, звичайно, прикрившись рукавом. Буду вчити мови, читати книги, розвиватись. Або, як завжди, увесь день читатиму новини

Не сумуй на каратині!

*на правах реклами*
Пандемія? Карантин? Забив на подорожі? Та камон! Компанія "Ізотури" поверне тебе в лавину незабутніх мандрівок, навіть якщо не можна виходити на вулицю! Місцем мандрівок стане твоя оселя! Тобі навіть виходити нікуди не треба (та і не можна). Ми пропонуємо цікавезні цілоденні тури за маршрутом "Диван - Коридор - Холодильник". Під час туру на тебе чекає нехай і невелике, але суттєве кардіо з елементами паркуру! Спробуй не спіткнутись об власні капці і трьох котів, які чіляться прямо на підлозі! В кінці подорожі на тебе чекає "шведський стіл" в холодильнику. Спробуй неперевершену і, зважаючи на обставини, екзотичну гречану кашу з квашеним огірцем! Чай в пакетиках, бутерброди з "лікарською" та інші делікатеси чекають на тебе. Ти можеш повернутись у пункт призначення коли забажаєш, і біля дивану чи з нього отримаєш доступ до величезної кількості фільмів із золотої колекції "Давно завантажив, але ніяк не подивлюсь". Просто встав флешку! Для особливо вимогливих маємо спеціальну пропозицію під назвою "Віддаленка". Це унікальний квест, під час якого тобі доведеться за допомогою дзвінків, електронної пошти і певних розумових затрат вирішувати цікаві завдання, за які тобі навіть заплатять (принаймні ми на це сподіваємось). Нудно не буде, тому швидше пиши нам! "Ізотури". Мандруй і не сумуй!

Без вихідних і поблажок: як працюється на карантині собакам

З 17 березня Україна, у зв'язку з упередженням поширення короновірусу COVID-19, перейшла на загальнонаціональний карантин. У Києві, Харкові та Дніпрі зачинено метро, обмежено рух громадського транспорту, а уряд рекомендував громадянам самоізолюватись і перевестись на дистанційний режим роботи. Щодо людей ця рекомендація загалом дотримується, а як щодо собак? Яка ситуація у собачому середовищі, як у них справи з масками і панікою? Для цього "Правдива Правда", яка з усієї сили намагається триматись за хайпову тему пандемії, але вже не може по третьому колу питати в зірок порад як не захворіти, завітала до фахівця з утилізації курячих кісточок, члена ініціятиви "Без цепків!" Шаріка Шаріковича Дворового.


А. М.: Доброго дня, Шаріку Шаріковичу! Як ви сприйняли звістку про карантин? Чи відчували ви паніку, ви або ваші знайомі?


Ш. Ш.: Доброго дня. Ні, абсолютно ніякої паніки. Хоча про нас, собак, не можна сказати, що ми спокійні, як двері. У нас також купа справ, які потребують сил і нервового напруження, але звістку про карантин сприйняли спокійно.


А. М.: У такому разі - що вас зараз найбільше хвилює? На що ви витрачаєте свої сили?


Ш. Ш.: Ну ... (чухається за вухом). Та все, як завжди. Зараз у нас, так би мовити, стандартні хлопоти. Йде весна, яка принесла певні сезонні проблеми... Для мене зараз найбільша проблема коти. У них зараз активність, тому вони часто приходять на прийом без попереднього запису, що, знаєте, дуже вимотує. Запланував собі такий перевірити стратегічні підземні запаси сухарів, полежати на голій землі, а тут прихооодить... "Добриииий деееень! Чи мооожна поспілкувааатись?"... Чесно кажучи, бісить. Доводиться, вибачте, гавкати. Ну а як інакше? Їх багато, тих котів. Декого я взагалі бачу вперше.


А. М.: Тобто ... Виходить, що у вас стандартний графік роботи? Ви, як і раніше, приймаєте відвідувачів?


Ш. Ш.: Так, і не тільки це. У мене особисто що до карантину, що під час нього нічого не змінилось, і, скажу вам, роботи не меншає взагалі. Зранку я гавкаю на горобців (вони також без запису), потім на випадкових перехожих, потім просто так, далі сніданок, невеличкий кавабрейк (я для економії часу п'ю воду з калюжі) і продовжую працювати...


А. М.: Як би ви зараз оцінили ситуацію з карантином у собачій сфері?


Ш. Ш.: У нас поки все гаразд, тьху-тьху-тьху. Підтверджень даних про захворювання серед псів поки не надходило. Але, з іншого боку, і тестів нам ніхто не робить. Однак собаки дотримують карантину - не збираються більше 5 в одному місці, в громадському транспорті не їздять. Серед моїх знайомих також все спокійно. Чого не можу сказати про котів. Учора чув, як Мурзік Барсікович сидів на погребі і тричі чхнув. І що ви думаєте, він комусь про це сказав? Пішов собі в хату, і все по цьому. Наївся каші і ліг спати, нікому не сказавши про інцидент.А. М.: Як справи у вас з масками?


Ш. Ш.: Масок немає. Гречки також. Однак у мене є деякі запаси. У разі чого протримаюсь.


А. М.: Що б ви побажали людям, які прочитають це інтерв'ю, в рамках боротьби з пандемією?


Ш. Ш.: Ну що, регулярно чистіть себе, їжте щось смачненьке. Якщо ваш ошийник вам тисне, негайно сповістіть про це відповідні служби. Бувайте на свіжому повітрі. Як настане весна, виходьте на вулицю і погризіть травички - це допомагає від усіх хвороб. Качайтесь у попелі. Бліх раджу вивести. І ще... Залишайте на кістках більше м'яса. Але це вже звертаюсь не зовсім до людей (сміється).


А. М: Гаразд, дякую за розмову.


Ш. Ш.: І вам дякую. Піду якусь яму викопаю. До побачення.


Розмову вів Ал Мазур, спеціально для "Правдивої Правди"

Останній день перед карантином

Біля вузів замість зграйок студентів вітер шурхотить порожнім сміттєвим пакетом. Ідуть кудись дядечки з великими торбами, хоча іти їм нікуди, але вони ідуть, за звичкою. Дві жінки, не випускаючи айфони з рук, тупцяють біля зачиненого кафе - їм іти також нікуди. Місто ніколи не спить. І ніколи не зупиняється. Але сьогодні, здається, стається неможливе. Починає ставатись. Намагання зберегти відсторонене лице і відчуття, що нічого не змінилось, не працює, і всі про це знають. Місто чадить, гуде, гарчить, немов поранений звір, і його рик лине за ще холодним березневим вітром і так і затихає. Десь внизу останні потяги вуркочуть у темних кишках міста. У них ще теплиться життя, але і там скоро стане тихо. Люди витікають крізь пальці. Але сьогодні ще все добре. Кілька годин, але за цей час нічого не зміниться. Встигни. Вскочи. В останній вагон, їдь до свого однокімнатного храму і молись на телевізійного бога, щоб той приніс тобі гарну звістку. Стрибай в автобус, і той з нервовим торохкотінням вискочить з бетонних джунглів, які вже палають вечірніми вогнями, прошурхотить ще гарними приміськими трасами і уже у вечірній пітьмі увірветься в обласні центри, з пластиковими магазинчиками і незмінними трійками молодчиків з пивом, зі зграйками молоді на вулицях та зачиненими мінімаркетами. Але і ці вогні згаснуть, далі лише поля і похмурі силуети верб за вікном. Назад дороги немає, це - шлях в один кінець.
17.03.2020

Як вижити під час епідемії коронавірусу

Пам'ятка "Як вижити під час епідемії коронавірусу" 
1. Ніколи не чхай у громадських місцях. Перед тим, як зайти в бібліотеку (бар) знайди темний закуток і гарненько висякайся. Можеш покашляти, але тихо - у бомжів гарний слух. Не ігноруй цей пункт - за один чих натовп порве тебе, як тузік грілку.
2. Сходи в аптеку і купи все, на що падає око. Затарся передусім противірусними, аспірином, анальгіном, якщо залишуться бабки, купи ті клізми, про які ти так давно мріяв, але постійно економив гроші. Життя може завершитись у будь-який момент, тому відривайся на повну.
3. Завжди ходи в масці. Особливо на вулиці. Не давай свіжому повітрю очистити твої легені, не давай фармацевтам, які втюхали тобі цю маску за 20 грн., на тобі не заробити.
4. Регулярно читай новини і вір усьому, що пишуть. ЗМІ сурмлять про паніку, пусті полиці. Вір усьому написаному. Заплющуй очі на повні полиці гречки. Це не так. Нічого не нормально. ЗМІ видніше, вони ж професіонали своєї справи і ніколи не сіятимуть смуту ради переглядів, е?
5. Тренуй дикцію, якщо плануєш регулярно бувати на людях! Якщо будеш белькотіти щось незрозуміле, люди подумають, що ти говориш італійською і тоді тобі настане капець (див. п. 1).
Це були всі поради. Прочитай і передай іншому. Дотримуючи всіх пунктів, ти виживеш під час епідемії, якщо вона, звісно, буде.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
16
предыдущая
следующая