хочу сюди!
 

Маргарита

31 рік, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 32-45 років

Кавун vs Сучасність

Сезон кавунів у самому розпалі. Але я їх не дуже люблю, бо їх неможливо їсти за комп'ютером. Взагалі, помітив, що після того, як ти купуєш цю, з дозволу сказати, ягоду, треба переодягатись у спортивний костюм, сідати в "Жигулі" і їхати до бабусі / на дачу і вже там, у дворику біля стіни, заплетеної диким виноградом, ласувати червоними скибками. Або просто вийти надвір.

І там уже можна сміло вимазувати фейс червоним і солодким соком та безлімітно плюватись кісточками. У приміщенні поїдання кавуна перетворюється на цирк з конями - треба постійно, після кожного куся, смикатись до миски, щоби сік не потрапив на підлогу, акуратно відпльовувати кісточки в уже і так липку долоню і складати їх у миску. Також треба стежити, аби не чвакати і не сьорбати, бо ми ж усі культурні люди, але без чвакання і сьорбання кавун їсти доволі складно.

Але ти звик жерти біля монітора. Сучасна харчова індустрія давно відреагувала пропозицією на попит, створивши різні снеки, бутери і особливо бургери, які ти їси, поки дивишся, як хтось їсть ці бургери. Сучасно, стильно, молодіжно.

Таким чином кавун - застаріла їжа. Але він, напевно, теж колись був чимось на кшталт фастфуду. Колись селянин, натягавши в корито води і наскирдувавши сіна, ішов на город, вибирав кавуна і, прямо тут, у дворі, на городі чи полі, об коліно ламав вже перестиглий кавунець і комфортно з'їдав його - плюйся і чвакай, витирай рукою обличчя, скибки кидай у цеберку, аби тільки оса не причепилась, і іди далі клепати косу, вичищати і рубати. Кавун у цьому разі - типовий фастфуд. 

Чи, краще сказати, дворефуд. Огородофуд. Полефуд. 

А зараз кавун - це щось типу десерту. І загалом вся ритуальність дійства сприймається як належне. Не дивно, що його споживання неможливе / ускладнене під час використання технічних пристроїв. 

Кавун - штука із зовсім іншого часу. Часу, коли люди все брали від природи і не соромились цієї природи, яка змушує забувати, що ти людина з великої букви "Ле" і, як первісний дикун, чавкати, плюватись, вимазуватись, ставати бруднішим. 

Але це бруд віків. 

Кавун - міжчасова ланка і перший кусь першої скибки оживляє в голові пам'ять віків, коли твій прапрапра...дід, брав шаблю і по-молодецьки розрубував бусурменську ягоду, думаючи про неньку-Україну. І наші покоління також це відчуватимуть, тому поки є кавуни, будемо жити!
5

Коментарі

114.08.21, 18:37

Разрезаешь арбуз.. берешь ложку и культурно кушаешь.. орудуя ложкой..Или аккуратно нарезаешь арбуз квадратиками.. сразу избавляясь от зелени и косточек.. складываешь в тарелочку.. и кушаешь вилочкой.. И все чинно и благородно.. по интелигентному..

  214.08.21, 18:42

  Добре написано. Душевно.

   314.08.21, 18:51Відповідь на 1 від Хармс

   Разрезаешь арбуз.. берешь ложку и культурно кушаешь.. орудуя ложкой..Или аккуратно нарезаешь арбуз квадратиками.. сразу избавляясь от зелени и косточек.. складываешь в тарелочку.. и кушаешь вилочкой.. И все чинно и благородно.. по интелигентному..Чекав на такий комент. Без Икспертів в коментах ну ніяк

    414.08.21, 18:56Відповідь на 3 від Ratzinger

    Разрезаешь арбуз.. берешь ложку и культурно кушаешь.. орудуя ложкой..Или аккуратно нарезаешь арбуз квадратиками.. сразу избавляясь от зелени и косточек.. складываешь в тарелочку.. и кушаешь вилочкой.. И все чинно и благородно.. по интелигентному..Чекав на такий комент. Без Икспертів в коментах ну ніякДа на здоровье.. Косточкой не подавись..

     514.08.21, 19:20

     Я люблю кавуни. Правда, їм їх так, як описано а камі 1 А от моя підшлункова уже не любить конфлікт інтересів, блін. Тому я їх споглядаю здалеку і облизуючись

      614.08.21, 20:52

      та ты просто не умеешь его нарезать, так как я нарезаю, можно есть за компом вилкой

       714.08.21, 20:55

       Добре мені - свій будинок

        816.08.21, 06:56Відповідь на 6 від Кат*Ери*На

        та ты просто не умеешь его нарезать, так как я нарезаю, можно есть за компом вилкой А как еще только так

         916.08.21, 09:18

         Гарно