хочу сюда!
 

Татьяна

49 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Новини, які ми заслужили

Новини, які ми заслужили

У Зеленського запевняють про швидке завершення війни на Донбасі
Як стало недавно відомо, уряд Зеленського розробив стратегію завершення війни на Донбасі. "У нас є кілька планів по цьому питанню", - заявив Президент України. Усі плани передбачають знімання штанів.

Українці виявили новий спосіб потрапляння вірусу COVID-19 в організм.
Міжнародна компанія "IlonMasks" опублікувала дослідження, у якому проаналізувала спосіб носіння масок українцями, і виявила, що більшість мешканців України вважають, що вірус потрапляє в організм через підборіддя.

"Київстар" вперше пропонує своїм абонентам повністю безлімітний тариф.
Лідер на ринку мобільних послуг нещодавно порадував своїх абонентів приємною новиною, пропонуючи підключити новий тариф "Все як завжди". Тариф передбачає 50 безплатних смс за 3 грн./день та безлімітний Інтернет 20 Гб/місяць. Вартість першого підключення лише 10 грн., хоча фахівці радять, щоби на рахунку було не менше 100.

Не закордоном єдиним: українцям запропонували альтернативу відпочинку в екзотичних країнах
На жаль, пандемія короновірусу не йде на спад і, як зазначають експерти, ситуація найближчим часом не поліпшиться. Але зачинені кордони не привід забути про літній відпочинок, адже на вас чекають курорти в селі твоєї бабусі, де на вас чекає широкий спектр послуги: від прогулянок по дорозі до прогулянок лісом, безлімітна вода у водосховищі і ввечері кожен охочий може взяти участь у квесті під назвою "Якого хріна гавкає собака?".
2

Комментарии

17.07.20, 12:21