хочу сюда!
 

Yana

38 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Як вижити під час епідемії коронавірусу

Пам'ятка "Як вижити під час епідемії коронавірусу" 
1. Ніколи не чхай у громадських місцях. Перед тим, як зайти в бібліотеку (бар) знайди темний закуток і гарненько висякайся. Можеш покашляти, але тихо - у бомжів гарний слух. Не ігноруй цей пункт - за один чих натовп порве тебе, як тузік грілку.
2. Сходи в аптеку і купи все, на що падає око. Затарся передусім противірусними, аспірином, анальгіном, якщо залишуться бабки, купи ті клізми, про які ти так давно мріяв, але постійно економив гроші. Життя може завершитись у будь-який момент, тому відривайся на повну.
3. Завжди ходи в масці. Особливо на вулиці. Не давай свіжому повітрю очистити твої легені, не давай фармацевтам, які втюхали тобі цю маску за 20 грн., на тобі не заробити.
4. Регулярно читай новини і вір усьому, що пишуть. ЗМІ сурмлять про паніку, пусті полиці. Вір усьому написаному. Заплющуй очі на повні полиці гречки. Це не так. Нічого не нормально. ЗМІ видніше, вони ж професіонали своєї справи і ніколи не сіятимуть смуту ради переглядів, е?
5. Тренуй дикцію, якщо плануєш регулярно бувати на людях! Якщо будеш белькотіти щось незрозуміле, люди подумають, що ти говориш італійською і тоді тобі настане капець (див. п. 1).
Це були всі поради. Прочитай і передай іншому. Дотримуючи всіх пунктів, ти виживеш під час епідемії, якщо вона, звісно, буде.
8

Комментарии

112.03.20, 19:44

не чихай и ходи в маске

  212.03.20, 19:50Ответ на 1 от _ _ vs __

  не чихай и ходи в маскебудь здоров и не кашляй

   312.03.20, 20:01Ответ на 2 от DANAH

   не чихай и ходи в маскебудь здоров и не кашляйздоровые тоже померают

    412.03.20, 20:14Ответ на 3 от _ _ vs __

    не чихай и ходи в маскебудь здоров и не кашляйздоровые тоже помераютЭХЪ . что у вас за настрой такой. ну решили ротшильды что у нас много денег а у них печатные станки и юань доллар скушал . так из-за э\того помирать

     512.03.20, 20:20Ответ на 4 от DANAH

     не чихай и ходи в маскебудь здоров и не кашляйздоровые тоже помераютЭХЪ . что у вас за настрой такой. ну решили ротшильды что у нас много денег а у них печатные станки и юань доллар скушал . так из-за э\того помиратьпричём тут ротшильды, к обычной смерти .. и даже не к обычной ..

      613.03.20, 01:09