хочу сюди!
 

Лилия

40 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 25-36 років

Ютубери, хай їм...

Егегей! Хаю-хай! Здарова! З вами я (Я), супер-пупер-шмупер ютубер Стас Креосанович Слівкошоунутий. Перш ніж почати дивитись відео, постав лайк і підпишись на канал - тут на тебе чекають експерименти з їжею, озвучка, влоги та інший інтелектуальний контент... А сьогодні ми з вами поговоримо на одну цікаву тему, а саме *відео переривається рекламою сервісу доставки їжі* - "Як же ж мене дістала реклама на Ютубі". А перед цим раджу звернути увагу на доволі цікаву гру "Скіфи". "Скіфи" - це мобільна гра для тих, хто сумує за РПГ і стратегіями 90-х. Заходь в гру, обирай персонажа і починай завойовувати нові території! В грі діє гнучка система прокачки, всі персонажі реалістичі, а сама гра запуститься навіть на слабкому смартфоні. Переходь за моїм посиланням і отримай 200 монет і супер-лук!. Отже, реклама на Ютубі. Я коли дивлюсь інших блогерів, то постійно б`ю себе п`яткою по обличчі від крінжу! Ці засранці пхнуть рекламу в кожне відео, і тільки ти починаєш дивитись відео, як *відео переривається рекламою додатку для підліткових знайомиств" воно переривається цією рекламою. О фак! Став лайк, якщо тебе це також бісить. Напиши в коменті, що ти про це думаєш. Мені здається *реклама ще якоїсь фігні*, що реклама - це зло. Ютуб скатілся. Піду краще у "Скіфів" пограю - найкращій мобільній РПГ 2019. З вами був я, всім пока.
1

Коментарі

114.08.19, 11:45

Мене в Ютубі найбільш дратує хайп і клікбейт (промовисті назви, що мають мало спільного з сюжетом). А ще випрошування донатів (пожертв) від глядачів.

Реклама Ютубу блокується АдБлоком. Подивився, як переглядати Ютуб на смартфоні — це жах: в 20-хвилинному відео штук 4-6 реклам. Проте сервіс поки ще безкоштовний, тому і реклама.

А от від вбудованої реклами, отієї "А перед цим раджу звернути увагу на доволі цікаву гру <...> В грі діє гнучка система прокачки, всі персонажі реалістичі, а сама гра запуститься навіть на слабкому смартфоні. Переходь за моїм посиланням і отримай 200 монет і супер-лук!. " нікуди не дітися.

    214.08.19, 11:54Відповідь на 1 від Makcімаліст

    Мене в Ютубі найбільш дратує хайп і клікбейт (промовисті назви, що мають мало спільного з сюжетом). А ще випрошування донатів (пожертв) від глядачів

    Є таке. Від вбудованої реклами не дітись. Але ютуберам треба зважати і на глядача, бо безцеремонне впихування різних "скіфів" у всі на світі ролики вже дістало. Магічна клавіша L мотає таку рекламу. На щастя, деякі блогери це зрозуміли, і починають знімати обігравати рекламу, знімати невеличкі скетчі, інколи це навіть цікаво дивитись.