хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Україною керує кротоферма.

Дмитро Вовнянко

КРОТИ, ЗЕЛЕНСЬКИЙ І «ВАГНЕРІВЦІ»

Колишній офіцер ГУР Роман Червінський дав інтерв’ю журналістці Христині Бондаренко і розповів вельми цікаву версію провалу операції по «вагнерівцях». З поправкою на все що ми знаємо зараз, версія Червінського – справжня інформаційна бомба.

Знаєте, я все намагався збагнути, навіщо в Офісі президента попросили Бурбу не відмінити, а відтермінувати операцію з затримання «вагнерівців» на тиждень? От що цей тиждень вирішив би? Зараз ми знаємо, що протягом цього тижня операція була провалена. Але. Тоді в ОПУ говорили, що проведення операції саме зараз, зірве, мовляв, перемир’я. А через тиждень перемир’я не було б зірване? Щось тут не так.

Це «не так» пояснив Роман Червінський. Справа в тому, що метою перенесення операції по "вагнерівцях" було не дати провести затримання «вагнерівців» генералу Василю Бурбі. Червінський говорить чітко – Зеленському не подобався Бурба. Бурба був ледь не останнім керівником-силовиком якого призначив президент Порошенко. Бурба не приховував невдоволення тим, що росіянам віддали Цемаха. Червінський відверто сказав, Єрмак обдурив розвідників коли віддав Цемаха. Цемах готовий був давати показання голландцям, але його терміново віддали Росії – Москва навіть повернула моряків захоплених у керченській протоці, і тим додала рейтингу Єрмаку. Хоча насправді…

В Офісі президента з’явилася карколомна ідея – повідомити Лукашенку, що в Білорусь приїхали росіяни з метою здійснити переворот під час виборів. Так, аби білоруси їх затримали, а потім Зеленський би домовився б з Лукашенко про їхню видачу Україні.

Ідея була не такою вже й божевільною. Це тільки на перший погляд між Лукашенко і Путіним завжди були «мир-дружба-жуйка». Але, по-перше, події відбувалися ще до білоруських масових протестів. По-друге, експертам дуже гарно відомо, що між Лукашенко и Путіним конфлікти відбуваються постійно. Росія мінімум пару разів намагалася замінити Лукашенка на президента більш лояльного до Москви. Лукашенко це феодальний царьок, готовий дружити з Москвою лише в обмін на дешевий газ. А Москві потрібен не царьок а «губернатор Руси Белыя». Якщо ми згадаємо, першою реакцією Мінська були як раз звинувачення в спробі здійснити переворот на адресу Москви.

Червінський розповів, як Єрмак у відповідь на збурення Бурби заявив йому: «Та чого ти хвилюєшся? Ми посварили два братські народи!» Маються на увазі білоруси і росіяни.

Звісно нам сама ідея, що Лукашенко напередодні виборів був здатен віддати Україні російських і українських громадян, що були свідками державного тероризму російського керівництва (в самій Росії військове найманство – кримінальний злочин) виглядає повною нісенітницею. Які б там не було стосунки Лукашенка і Путіна, але Білорусь залежить від російських нафти й газу. Лукашенко може з Путіним сваритися, але на прямий конфлікт не піде ніколи. Проте.

Це відомо нам. Але це може не бути відомим шоумену Зеленському, який все життя не політикою займався, а кривлявся зі сцени. Два великих профі (Єрмак і Демченко) розповіли йому, що можна завершити операцію самим і позбутися осоружного Бурби. А ще про те саме президенту явно нашептала Марія Левченко, одружена з колишнім помічником депутата Держдуми. У Левченко в будинку (що належить громадянам Росії) як раз проживав офіцер ГУР, який після провалу «вагнерівців» зайняв місце Бурби. Теж явно не без допомоги Левченко. І не тільки. Виграли всі – крім України.

От чому Зеленський ДВІЧИ сказав в інтерв’ю, що він попередив Лукашенка. Очевидно, в Офісі президента були люди готові заявити: «Ми намагалися зробити аби «вагнерівців» затримати білоруси, але Лукашенко нас обдурив». Але тоді Зеленському пояснили, до яких результатів приведе така заява, і…

Я вже писав, що для Зеленського особисто, «вагнерівці» - це Рубікон. Після «вагнерівців» він міцно сидить на гачку у Москви, навіть якщо не сидів до того. Червінський по суті підтвердив те, що стало відомо щойно.

Україною керує не Зеленський. Україною керує кротоферма.
9

Коментарі

126.12.21, 16:09

Україною керує таки клован,

  226.12.21, 16:30Відповідь на 1 від Эйч

  Україною керує таки клован,Та він там не один.

   анонім

   326.12.21, 16:59

   А ответит за все Порошенко..

    426.12.21, 16:59Відповідь на 2 від БезЛица

    Україною керує таки клован,Та він там не один.Ясний перець, там весь кловановський квартал

     526.12.21, 17:30Відповідь на 3 від анонім

     А ответит за все Порошенко..У Порошенко всё будет хорошо.
     А у этих -вряд ли...

      626.12.21, 17:31Відповідь на 4 від Эйч

      Україною керує таки клован,Та він там не один.Ясний перець, там весь кловановський кварталІ половина кремлядьсько кварталу...

       726.12.21, 17:38Відповідь на 6 від БезЛица

       Україною керує таки клован,Та він там не один.Ясний перець, там весь кловановський кварталІ половина кремлядьсько кварталу...та 80 %

        анонім

        826.12.21, 17:41Відповідь на 5 від БезЛица

        А ответит за все Порошенко..У Порошенко всё будет хорошо.
        А у этих -вряд ли...
        Очень надеюсь

         926.12.21, 18:00Відповідь на 7 від Эйч

         Україною керує таки клован,Та він там не один.Ясний перець, там весь кловановський кварталІ половина кремлядьсько кварталу...та 80 %Дуже може бути.

          1026.12.21, 18:01Відповідь на 8 від анонім

          А ответит за все Порошенко..У Порошенко всё будет хорошо.
          А у этих -вряд ли...
          Очень надеюсь
          Я тоже.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна