хочу сюда!
 

ajnbybz :)

62 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 58-64 лет

Результати розгляду звернень громадян за 1 квартал 2020 року.

  • 10.04.20, 13:33

Результати розгляду звернень громадян за 1 квартал 2020 року.

 

Один із важливих напрямів діяльності Північно-східного офісу Держаудитслужби  – це розгляд звернень громадян, що є засобом взаємодії громадськості з органом фінансового контролю, можливість повідомлення про наявні порушення фінансової дисципліни на підконтрольних установах.

 

Згідно з обліковими даними, впродовж січня - березня 2020 року до Північно-східного офісу Держаудитслужби надійшло 47 звернень громадян, з них: поштою 37 звернень, на особистому прийомі керівництва Офісу – 1 звернення, через органи державної влади та місцевого самоврядування - 5 звернень, від інших органів, установ, організацій – 4 звернення.

 

У зазначених зверненнях до Північно-східного офісу Держаудитслужби звернулось 86 громадян, у тому числі надійшло 2 колективних звернення, які підписані 41 особами.

 

У зверненнях здебільшого порушувались питання стосовно нарахування  заробітної плати, комунального господарства, охорони здоров’я, порушень фінансової дисципліни у сфері освіти, діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств та установ.

 

За результатами розгляду звернень, що надійшли до Північно-східного офісу Держаудитслужби: 12 звернень вирішено позитивно, на 20 звернень надано роз’яснення та необхідну інформацію, 1 звернення направлено за належністю, відповідно статті 7 Закону України „Про звернення громадян”.

 

У зв’язку з особливостями призначення та проведення заходів державного фінансового контролю, залишаються не розглянутими по суті 12 звернень, які надійшли у 2020 році. Розгляд зазначених звернень відбудеться під час наступних планових заходів державного фінансового контролю, що відбудуться впродовж 2020 року.

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

0

Комментарии