хочу сюда!
 

Катюша

30 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-85 лет

Автоштрафи 2016: нові правила

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про національну поліцію» були внесені зміни до низки законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Одним з головних нововведень є те, що тепер порушення можуть фіксуватися в автоматичному режимі (фото- та відеозапис). Також, згідно з новими нормами відповідальність за порушення правил дорожнього руху, що була зафіксована в автоматичному режимі, покладатиметься на власника транспортного засобу, навіть, якщо за кермом був не він.

Нових видів штрафів не з’явилося. Однак почала діяти нова система адміністративних стягнень. Кожному водієві на початок року, з дати отримання водійського посвідчення, нараховується 150 балів. (Тобто, якщо ви отримали посвідчення, приміром 15 серпня, бали Вам нараховуються з цього дня до 15 серпня наступного року). Тож, новий вид стягнення – штрафні бали, які списуються з порушника за кожне порушення, яке зафіксоване в автоматичному режимі. При цьому, грошові штрафи накладаються тільки після використання всіх балів, нарахованих з початку відповідного року.

Бонусні бали списуватимуться тільки за автоматичну фіксацію порушення. І якщо ви згодні з порушенням або не змогли довести у суді зворотне. Невикористані бали на наступний рік не переходять.

Крім того, запрацював новий алгоритм сплати штрафів. При сплаті 50% штрафу протягом п’яти днів з моменту вручення відповідної постанови про накладення стягнення за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі, постанова вважається виконаною. У разі несплати штрафу протягом тридцяти днів, з порушника або власника нараховується пеня у подвійному розмірі. Штраф також можна буде сплатити на місці вчинення порушення через безготівковий термінал, який є у розпорядженні поліцейського патруля.

Адміністративні протоколи не складаються, натомість складаються постанови про накладення адміністративного стягнення.

Знайдено на сайті юр компанії СДМ ПАРТНЕРИ.


4

Комментарии

118.01.16, 11:38

Ага. Только еще надо дописать, что опротестовать в суде незаконное постановление, будет стоить 551 гр. Т.е. дороже большинства стандартных штрафов.
Вот и получается, что эффективность полиции растет, т.к. нет смысла опротестовывать.

  Гость: реал

  218.01.16, 11:56

  Более 20 лет как получил водійске посвідчення))) . "Кожному водієві на початок року, з дати отримання водійського посвідчення, нараховується 150 балів" Це все брехня на великій дорозі

   318.01.16, 12:30

   автофиксации еще долго не будет

    418.01.16, 13:19

    народ,кто ездит на авто, ГАИ на самом деле перестало брать взятки или это смотря кто попадется?

     521.01.16, 21:24Ответ на 4 от Icegirl

     не знаю насчет взяток, а авто начальничков и их номера они запомнили хорошо, при встрече честь так и отдают