Профиль

flover21

flover21

Багамские о-ва, Нассау

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Блог

Помічаю, що Фейсбук та Інстаграм забирають весь мій час. А цей блог потихеньку завмирає. Коронавірус, чи що...

Київські пляжі та озера

Поділиться, де класно з сім'єю поплавати в Києві? Вчора були на Синьому на Винограднику, там жах! Люди і діти плавають в калюжі багна. Озеро квітне, смітття розкидано - ну як завжди. Треба шукати нове місце, а то дитину нема куди вивести.

Вибір пральної машинки

Ну от, нарешті. Моя АРДО відмовляється відкривати двері. Ну якщо застосувати силу, то відкрити можна, але 7 років бездоганної праці - це щось. Викликаю майстра. Прийшов високий дядя с синіми руками, сказав - треба замінити замок. Поїхав, привіз замок, встановив. Знову не хоче відкривати двері.

Довго дядя сидів на четвереньках, потім сказав: - купіть нову і бажано LG. Прочитав лекцію чому. Що майже все робиться в Харкові, а ось LG оригінал. Взяв майстер 970грн і сумно пішов, а я подумала, що навіщо я йому дала ці гроші? За що?

Питання до добрих людей - яку марку купити? Звичайно бюджетну. Фронтальну, ширина 58см на 3-5 кг.

Тільки не LG. Тому що пральні машини ЛиЖі роблять в Раше. А це не входить в коло моїх інтересів.

Гумор

Більшість дівчат купуються на лестощі. Добре, що ти не така.

 

Принцеса й Кіт

Моя подружка робить ляльок з  тканини. Англійською буде Rag Doll. Я вирішила теж приєднатись до когорти майстринь, але мені бракує досвіду (і часу). Поки що ось на згадку її Принцеса й Кіт.
Супер новий метод миття посуду. Власний досвід

Вже три місяці використовую звичайний гірчичний порошок, який знайшла раптом у кухонній шафі. Звідки він взявся? А це бабуся (моя мама), коли була на "дежурстві" з малим, мила посуд. Каже дуже зручно. Просто перестала купляти "гала лімон".Виявилось:
- набагато економніше. Маленька пачка тримається місяць на сім'ю з трьох.
- ніякої хімії. Руки і ногті цілі.
- ЧУДОВО миє жирні сковородки: насипала, потримала, змила. Суха поверхня.
- і головне: наш Дніпро podmig в безпеці!

Уявляєте скільки тон зливають галюлімон в Дніпро? А ви знаєте, що в "засобі для миття посуду" є сполуки, які - як сказали химіки - не розкладаються ЗОВСІМ на протязі часу. Тобто, ця гидота просто осідає на сотні років.

Переходьте на гірчицю!
Мій наступний етап - знайти де гірчиці багато і дешево. Кіло на рік хватить.

Апдейт 20 жовтня 2016 р.
Виявилося, що сода теж потужний помічник для миття. Купую гірчицю в АТБ по 4 грн. Сода 7 грн, вистачає на місяць.


Автоштрафи 2016: нові правила

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про національну поліцію» були внесені зміни до низки законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Одним з головних нововведень є те, що тепер порушення можуть фіксуватися в автоматичному режимі (фото- та відеозапис). Також, згідно з новими нормами відповідальність за порушення правил дорожнього руху, що була зафіксована в автоматичному режимі, покладатиметься на власника транспортного засобу, навіть, якщо за кермом був не він.

Нових видів штрафів не з’явилося. Однак почала діяти нова система адміністративних стягнень. Кожному водієві на початок року, з дати отримання водійського посвідчення, нараховується 150 балів. (Тобто, якщо ви отримали посвідчення, приміром 15 серпня, бали Вам нараховуються з цього дня до 15 серпня наступного року). Тож, новий вид стягнення – штрафні бали, які списуються з порушника за кожне порушення, яке зафіксоване в автоматичному режимі. При цьому, грошові штрафи накладаються тільки після використання всіх балів, нарахованих з початку відповідного року.

Бонусні бали списуватимуться тільки за автоматичну фіксацію порушення. І якщо ви згодні з порушенням або не змогли довести у суді зворотне. Невикористані бали на наступний рік не переходять.

Крім того, запрацював новий алгоритм сплати штрафів. При сплаті 50% штрафу протягом п’яти днів з моменту вручення відповідної постанови про накладення стягнення за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі, постанова вважається виконаною. У разі несплати штрафу протягом тридцяти днів, з порушника або власника нараховується пеня у подвійному розмірі. Штраф також можна буде сплатити на місці вчинення порушення через безготівковий термінал, який є у розпорядженні поліцейського патруля.

Адміністративні протоколи не складаються, натомість складаються постанови про накладення адміністративного стягнення.

Знайдено на сайті юр компанії СДМ ПАРТНЕРИ.


Неймовіра веселка 8 вересня 2015 над Києвом

Зібрала фото з мереж супер веселки над Києвом. Буває ж така краса у світі! privetМняша: эпиляция сахаром

Кто не любит сладкое может не читать) Если так уж случилось, что вы заросли кое-где, то лучшего способа чем сахарная эпиляция - она же шугаринг - не найти. Обращаю внимание, что варенье, мед, сиропы, конфитюр брать с собой не нужно. Сахарную пасту нагревают до температуры человеческого тела, поэтому исключены любые травмы. Долгоиграющий сладкий эффект. Короче, это сладко больно )

100 метров спиртного! О, шит...Стоя в пятничной очереди на кассе в соседнем магазине (Нивки) от нечего делать стала считать длину прилавка со спиртным и ужаснулась. Два прилавка  (между ними очередь) примерно по 10 метров. Каждый с 5-ю! полками коньяка, водки и вина. Итого: 100 метров спиртных напитков на выбор!!!!

Идем дальше. 10 метров прилавок с 5-ю полками пива! 50 пивных метров...

А затем сравнила с молочным отделом - 3 скромных метра, три полки или 9 метров.

Вопрос: люди, вы случайно не сошли с ума покупая алкоголь в таких количествах?? Легкий подсчет показывает перекос в потреблении.

Вы не измеряли алкоМЕТРЫ у себя в магазине? Поделитесь цифрами)     
Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая