хочу сюда!
 

Оля

38 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

"Знай наших! або Кияни у вишиванках". мій арт-проект. частина 1

так вже сталось, що я цього проекту, а відповідно і фото-вояжу по Києву в День державного прапора 23.08.2014 не планувала. пішовши на другу у к/т на "Місто гріхів-2", після закінчення сеансу влізла в інтернет і видивилась, що на Контрактової площі мав би почати свій рух Марш вишиванок. тож після невеличких вагань чи поїхати додому, чи прогулятись по Майдану Незалежності.. я вирішила поїхати у гості до пана Григорія Сковороди і якщо не застану Марш вишиванок, то пройдусь по Узвозу.
звичайно, що в такий святковий день я взяла свого любчика кенона, річ про фотоапарат, якщо хто не зрозумів :) приїхавши не о 16, а трошки спізнившись побачила, що нікого ніде немає, тож пішла на Андріївський Узвіз. оскільки я йшла знизу на верх і люди мені зустрічались скажімо так.. частіше, бо всеж таки вниз легше йти, ніж угору, то абсолютно не задумуючись взяла у руки фотоаппарат и почала фотографувати людей у вишиванках. оскільки потрібно гав не ловити і все встигнути вчасно-одночасно, хоча, звичайно, я не встигала одразу усіх сфотографувати на своєму шляху, все ж таки більшу частину людей я "впіймала" в об'єктив. так вважаю. спочатку фотографувала як папарацці, кого "зловлю" :) а вже потім, коло вулиці Боричів Тік, почала підходити до людей і... 
- чи можу я вас сфотографувати? 
- ну незнаю.. а скажіть для чого? 
- по перше, ви у чудовій вишиванці! по друге, я сьогодні фотографую українців, зокрема киян, для свого блогу, для історії, щоб показати читачам інтернету, що у часи війни, ми, українці, духом не падаємо і об'єднуємось навіть ось таким простим чином - ми виходимо у світ Божий у такі славетні свята у вишиванках, відроджуючи свої традиції і тим самим славимо свою країну-неньку та бійців, які наразі воюють у зоні АТО. славимо підтримуючи молячись за них, за нас. 
переважній більшості було не все одно після мого пояснення.
 - о! яка чудова ідея! давайте фотографуватись! 
хтось всміхається, хтось ні. хтось в окулярах, а хтось їх сеціально для знімку знімав. хто не хотів фотографуватись, я їх не фотографувала. хоча вишиванки цих жінок були пречудовими! було багато родин, вдягнутих у вишиванки від батьків до дітей. а були родини і по ри покоління і усі у вишиванках. ну скажіть.. ну як їх можна було не сфотографувати?! )) а ще приємно мені було надзвичано, що не лише дорослі, а й дітки всміхались мені. 
деякі позалишали свої імейли та фейсбуки для зв*язку. вже розіслала оригінали. і лише деякі подякували. а з деякими я говорила про життя, про війну, про політику, про події у лютому 2014, але не було такої людини, яка б не вірила у перемогу. від цього у мене палає гордістю за своїх людей душа, вона співає! 

тож, сьогодні частина перша. я розділила фотографії на частини, бо знімків близько 240, а мені їх усі фотормити потрібно, оскільки я вперше так швидко фотографувала людей. деякі фото зі слабкою різкістю або темні. тож їх треба до розуму довести. 
я пройшлась від Музею однієї вулиці (Андріївський Узвіз, 2Б) до площі Льва Толстого. тому фотографії будуть розділені не лише по кількості осіб, але й по місцині. 
усі фотографії дублюються на інших ресурсах - у фейбуці, у гугл+, у жж, можливо розміщу і на лі.ру цю й інші замітки. 
то що? готові? поїхали!

  Узв1з-0020-(заглавна) 
почну з надзвичайної жінки, яка мене вразила свою усмішкою і щирістю! це мама і доня. дуже приємна жіночка, радісна і відкрита. чудово було поговорити із нею. доня вся в тата. а тато десь відійшов. хоча він теж у вишиванці. . 


20

Комментарии

125.08.14, 14:57

Дуже зворушливе фото з дівчиною при надії

  225.08.14, 14:59

  а дЄ ти у вишиванці, Тонічка, га

   325.08.14, 15:03

    425.08.14, 15:05

    Дуже гарні фото! Я відчула гордість за наших людей ще 1 грудня, коли хмара людей вийшли на Майдан після побиття студентів і з кожним днем нас ставало більше і більше. Ми вистояли, змусили покидька піти, але банда ще не вся викрита нами. Попереду багато роботи. Ураїна буде вільна і незалежна!

     Гость: Туго_Входит

     525.08.14, 15:07Ответ на 2 от НеЖриМоэСало5

     а дЄ ти у вишиванці, Тонічка, гаДля ии гладкого тила ще не пошыли вышыванку

      Гость: B@rseG71

      625.08.14, 15:10

      вчера очень много людей в Киеве одели вышиванкиСлава Украине!!!Героям Слава!!!

       725.08.14, 15:11Ответ на 5 от Гость: Туго_Входит

       а дЄ ти у вишиванці, Тонічка, гаДля ии гладкого тила ще не пошыли вышыванкуватнік, ти тут нумнічай, сукобля, АТО пошиї дам.......

        Гость: Туго_Входит

        825.08.14, 15:12

        Лицо, чья фотография, размещенная в социальной сети, была распространена в СМИ без его согласия, имеет право требовать прекращения такого распространения и возмещения убытков, причиненных таким распространением.

         Гость: Туго_Входит

         925.08.14, 15:13Ответ на 7 от НеЖриМоэСало5

         ватнік, ти тут нумнічай, сукобля, АТО пошиї дам.......Бля буду. Я ее два раза видел,первый раз она стройнее была

          1025.08.14, 15:55Ответ на 1 от Золото 750*

          ти бачила б її чоловіка, коли я підійшла до неї сказати, що вона така гарнюнька.. добре шо він не побачив, що я її сфотографувала

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая