хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

TTPOJIETAPIAT

попередня
наступна

Мій перший блог

Привіт, це мій перший блог smile Я довго наважувався написати.
Що ви вважаєте за здорову їжу? Чи задумувались ви що ми їмо? Чим заправляємо свій організм напротязі дня? Як часто  я їм і чи є правильним?
 Ось я задався цим питанням ще декілька років тому і вважаю що мені просто дуже повезло зі свіїм одногрупником, який почав мене наштовхуватина ці питання. Він говорив, що він  декілька місяців не їв м'яса і його самопочуття покращувалось, ще говорив про голодування про які тоді я майже не  хотів слухати. Згодом друг знову почав їсти як "нормальні" люди, але мене не покинули його слова, тому як усі звичайні люди я пішов шукати інформацію в просторі інтернету.
 Блукаючи по інтернеті (особливо в Ютубі) я натрапляв на багато роликів про веганство, сироїдіння, лікувальне голодування, й одразу ж кинувся пробувати на собі ці дієти. 
 І першим ділом я попробував сироїдіння. Без досвіду, без перехідних етапів, я після перегляду декількох роликів на наступний день сів на цю дієту. Який же я був дурень lol, я протримався майже неділю і зірвався, так як мені було зле. 
 Після цього кинув я цю ідею десь на пів року.
    Взагалі забув впам'янути, що я навчаюсь в медичному коледжі, тому ми там часто затрогували тему дієт, правильного харчування і т.д. Тому ці всі півроку пауз я вникав, підчитував інформацію, говорив звикладачами на ці теми, тому я знову вирішив попробувати сироїддіня, але цього разу я перед цим почистив шлунково-кишковий тракт(ШКТ) магнезією сульфат. І знову мене чикав провал! Я витримав 9 днів!
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
І ось я 4 курс медичного коледжу, майже ще півроку я покинув цю затію покращити своє здоров'я, але знову взявся за пошук інформаціЇ.Натрапив на чудового  блогера (Роман Мілованов) ЯКИЙ хоч трішки поставив мене на місце! Він порадив правильну літературу, сам  добре пояснював про сироїдіння. Зараз я взявся правильно заходити на сироїдіня, тому почав з малого: в першу неділю відмовився від м'яса, молочки, солодкого, мучного. На 2й неділі я провів 7ми денне голодування (до цього влаштовував по 1-3 дні голодування впродовж 3х місяців). На 3й неділі я виходив з голодування. На 4й неділі нормалізував веганську дієту і надалі продовжую її. Зараз почалась 5 неділя, почуваюсь просто чудово,почав займатися йогою і розтяжкою.
  Вибачте, не міг вмістити всюісторію в блог, так як не маю ще досвіду, та й , гадаю, вам довгий блог читати не дуже й хочеться (психологія людиниlol) тай читати мої граматичні помилки... 
 Згодом дякую за увагу, буду й надалі викладати свій досвід щодо Цього експерементуsila
0

Коментарі