хочу сюда!
 

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

8 травня.

 • 08.05.19, 10:51
На написання цієї зімітки надихнули працівники що підготовляли участок дороги до ямкового ремонту і обсужденія на 112 каналі о людях що виїжджають за кордон на заробітки. Тепер подробней. Наблюдаючі як працюють працівники, підготавлюючі участок дороги до ямкового ремонту, прийшов до висновку, що вони працюють як сонні мухи. Працівники мали вигляд бідняків, худиє, виснажені, в сильно поношеному одязі. Участок дороги що нормальні працівники підготовили б за одну годину, вони підготовляли цілий день. Тепер о заробітчанах. Польща не просто набирає потрібне їй количество людей, вона пропускає через фільтр. Тоєсть. Отсіює лідерів, шарлотанів, шахраїв. Таких людей відправляють додому з подальшою забороною в'їзд на роботу до Польши. Їдемо далі. По яким критеріям у нас людей набирають на роботу. Візьмемо ці самі дорожньо-ремонтні служби. Можно бути не спіцеалістом, можно вообще не розбиратися в тому що робиш, головне щоб устраювала зарплатня. Все. І що ми маємо? На керуючих посадах клани які состоять із родственіков з хорошою зарплатнею, на нижньому ярусі робітники як соні мухи які от безвиходності працюють за мізерні гроші, і безліч зруйнованих дорог. (Складається враження, що це заздалегідь продумана тактика ремонту доріг, щоб їх не коли не відремонтувати і постійно ремонтірувати.)
3

Последние статьи

Комментарии

18.05.19, 11:00

Ну тебе і ковбасить у твоїх "умозаключениях"
Як там лісники? Все так же везуть? Чи ти переключився на дорожників?

  28.05.19, 11:04Ответ на 1 от Ми Ла

  Ну тебе і ковбасить у твоїх "умозаключениях"
  Як там лісники? Все так же везуть? Чи ти переключився на дорожників?
  Машини як возили ліс так і возять. На 9 травня в селі до празника готовляться, сцену роблять, завезли з ферми старі подони і з них сцену вилажуют.

   38.05.19, 11:10Ответ на 2 от Kanivskyi

   Ну тебе і ковбасить у твоїх "умозаключениях"
   Як там лісники? Все так же везуть? Чи ти переключився на дорожників?
   Машини як возили ліс так і возять. На 9 травня в селі до празника готовляться, сцену роблять, завезли з ферми старі подони і з них сцену вилажуют.
   Ну, так у вас там такі зміни позитивні відбуваються, чого ж не слова про це не пишеш?

    48.05.19, 11:26Ответ на 3 от Ми Ла

    Оптимист воспринимает хорошее как должное и обращает внимание только на непорядок
    Пессимист - как выдающееся, а на бардак не обращает внимания.

     58.05.19, 11:34

     вчера еду и думаю : в дождь движение нужно останавливать , жалко же дороги . ямы появляются прям на глазах, куски асфальта вместе с водой летят в лобовое стекло , царапают бока и нервы.

      68.05.19, 11:43

      Кадровый голод уже проявил себя во многих отраслях.

       78.05.19, 11:44Ответ на 5 от DANAH

       вчера еду и думаю : в дождь движение нужно останавливать , жалко же дороги . ямы появляются прям на глазах, куски асфальта вместе с водой летят в лобовое стекло , царапают бока и нервы.Ямы не появляются в дождь, а становятся больше. Если бы дорожное покрытие было бы без ям, вода стекала бы в ливневки, ничего бы не откалывалось бы.

        88.05.19, 11:47Ответ на 7 от vredi

        вчера еду и думаю : в дождь движение нужно останавливать , жалко же дороги . ямы появляются прям на глазах, куски асфальта вместе с водой летят в лобовое стекло , царапают бока и нервы.Ямы не появляются в дождь, а становятся больше. Если бы дорожное покрытие было бы без ям, вода стекала бы в ливневки, ничего бы не откалывалось бы.расскажи мне про ямы Добрый день

         98.05.19, 11:49Ответ на 8 от DANAH

         вчера еду и думаю : в дождь движение нужно останавливать , жалко же дороги . ямы появляются прям на глазах, куски асфальта вместе с водой летят в лобовое стекло , царапают бока и нервы.Ямы не появляются в дождь, а становятся больше. Если бы дорожное покрытие было бы без ям, вода стекала бы в ливневки, ничего бы не откалывалось бы.расскажи мне про ямы Добрый деньДобрый. А что ты про них хочешь знать?

          108.05.19, 11:54Ответ на 9 от vredi

          вчера еду и думаю : в дождь движение нужно останавливать , жалко же дороги . ямы появляются прям на глазах, куски асфальта вместе с водой летят в лобовое стекло , царапают бока и нервы.Ямы не появляются в дождь, а становятся больше. Если бы дорожное покрытие было бы без ям, вода стекала бы в ливневки, ничего бы не откалывалось бы.расскажи мне про ямы Добрый деньДобрый. А что ты про них хочешь знать?лучше бы ничего. Порошенко убил дороги окончательно

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая