хочу сюди!
 

юлия

38 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-37 років

«Король щебню» Ігор Наумець вже давно працює на ворога


Про те, що уже не раз сповіщали незалежні українські ЗМІ, нарешті дойшло і до СБУ

4 жовтня нинішнього року на багатьох вітчизняних сайтах зявилося повідомлення СБУ, що «компанія з України поставляла матеріали для Кримського мосту». Що ж ми вітаємо українських чекістів, але в свою чергу повідомляємо їх, що незалежні ЗМІ й активісти ще влітку били тривогу про такого собі громадянина Росії, а за сумісництвом й України, Ігоря Наумця, який давно у бізнес-середовищі дістав прізвисько «короля щебеню» і величезними обсягами поставляє цей будматеріал до Росії. Мало того, І. Наумець є власником ТОВ «Будіндустрія-Сервіс-ЛТД» і саме ця фірма незаконно видобуває пісок на Київщині й нищить навколишнє середовище.

А тепер більш докладно про цього бізнес-діяча, що працює на ворога, а тому, власне, і сам є ворогом українського народу. Та чомусь наші правоохоронні структури не звертали жодної уваги на тривожні сигнали незалежних ЗМІ.

СБУ подає інформацію, що «керівництво українського підприємства організувало 25 поставок щебеню в РФ загальною масою 28 тисяч тонн».

Але, що дуже цікаво, сайт «ЮНІГРАН» (UNIGRAN), що належить Ігорю Наумцю, наводить наступні цифри поставок щебеню до ворожої країни – Джерело. Наводимо мовою оригіналу: «Справка. Импорт щебня в РФ в январе 2015 года… Самый крупный импортер по итогам месяца, как и ранее – Украина. С карьеров Украины в РФ было отгружено более 650 тысяч тонн щебня, это 89,8% всего импорта». Зверніть увагу: не 28, а 650 тисяч тонн – і це лише за один місяць!

І, врешті-решт, яка різниця, на яку саме новобудову використовуватиме ворог український щебінь, що поставляє йому фірма пана Наумця? Якщо, припускаємо, і не на Керченський міст, то цілком вірогідно наш щебінь піде на зведення об’єктів розміщення ядерної зброї РФ, про що її високопосадовці уже зізнались – Джерело. До речі, як зазначили в СБУ, вони вилучили у підозрюваного документи, що підтверджують фінансово-господарські операції з російськими структурами, які діють саме в анексованому Криму.


Вантажівки компанії «ЮНІГРАН» перевозять незаконно видобутий пісок на підприємства Ігоря Наумця для подальшого використовування або продажу

Отже, Ігор Наумець є президентом компанії «ЮНІГРАН» (кінцевий бенефіціар ТОВ «ЮНІГРАН-Сервіс», ТОВ «ЮНІГРАН»), в яку входить низка компаній з видобутку. Як пишуть ЗМІ, ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД» пов’язують з президентом російського холдинга «Петрохолдинг» Володимира Булавіна.

Ігора Наумця небезпідставно пов’язують з російським бізнесом і політичними колами. Аби не бути голослівними, повідомляємо, що Наумець Ігор Володимирович, який народився 27 лютого 1969 року, має паспорти громадянина Росії: РФ № 1400185888 та закордонний РФ № 4508511853.

Однак ТОВ «Будіндустрія-Сервіс-ЛТД» це лише одне з підприємств І. Наумця. Як господар групи компаній «ЮНІГРАН», Ігор Наумець контролює Малинський, Коростенський та Пинязевицький кар’єри, а також кілька «вибухопромів».


Як бачимо на цьому скриншоті, вказано, що президент компанії «Юнігран» москвич Ігор Наумець є ще й співвласником ВАТ «Укрвибухбуд» (російською – ОАО «Укрвзрывстрой»)

Особливо добре пішли справи у Наумця за часи правління Януковича. Власник групи компаній «ЮНІГРАН» збудував два заводи з випуску вибухівки, яка потрібна для виробництва щебеню. Крок за кроком Наумець формував «монополію» в цій галузі. Він не гребував ніякими методами. У хід йшли рейдерство, фальсифікації, включення адмінресурсу, тиск, репресії щодо неугодних конкурентів і бізнесменів.

У пресі Наумця почали називати «королем щебеню». Спроба Ігоря Наумця зайняти монопольне становище на цьому ринку була пов’язана не тільки з українськими перспективами, а й з появою привабливих проектів в Росії, куди «ЮНІГРАН» і нині успішно поставляє щебінь через власну корпорацію «Трансрада». Це Товариство з обмеженою відповідальністю зареєстроване у Московській області в місті Хімки і співзасновником на 75 відсотків є його дружина Наумець Олена Олексіївна.

На сигнали і протести активістів-екологів і небайдужих журналістів правоохоронці не реагують

А в той час проти них злочинні бізнес-структури нацьковують ті тушок і штрейкбрехерів з числа деяких ГО і ЗМІ

28 серпня ц.р. біля прокуратури Київської області відбулась акція протесту, яку організували активісти ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоровя» (голова Михаил Бурда).


Відео: https://www.facebook.com/Ekologiy/videos/2158831517709547/

Увага протестуючих була спрямована на ситуацію навколо варварського незаконного видобутку піску в селі Пухівка, Броварського району, що несе загрозу екосистемі усього Київського регіону.


Зокрема, активісти розповіли репортерам про те, що в 20-ти км від столиці підприємство російського бізнесмена Ігоря Наумця ТОВ «Будіндустрія-Сервіс-ЛТД», в порушення всіх норм екологічного і податкового законодавства, продовжує масштабне видобування піску, яке спричиняє руйнацію природного річища Десни, несе загрозу оточуючим населеним пунктам, знищує природні ресурси та призводить до екологічної катастрофи.


Євген Строкань, учасник АТО, патріот України повідомляв неодноразово на різних протесних акціях активістів, що Ігор Наумець має подвійне громадянство, що він працює на ворога…

Активісти ГО «Всеукраїнське Бюро з питань захисту Екології та Здоров’я» кілька разів виїжджали на піщаний кар’єр, де підприємство Наумця незаконно видобуває пісок і нищить навколишнє середовище. Там тітушки, найняті Наумцем, побили активістів, били їхні автівки.


Михайло Бурда: російський бізнес грабує Київщину. Піщаний кар’єр в селі Пухівка належить московському бізнесмену Наумцю Ігорю. Активістів ГО «Всеукраїнське Бюро з питань захисту Екології та Здоров’я», які прийшли на мирну акцію, жорстоко побили тітушки

Відео: https://www.facebook.com/vbtsvit/videos/243413729710068/


Голова ГО «Всеукраїнське Бюро з питань захисту Екології та Здоров’я» Михайло Бурда: «Пісчаний принц Наумець і далі продовжує свою мафіозну справу в Пухівці! Краде надра України! Також бачимо, що система влади вже в Україні не працює, бо не дозволила б пісочній мафії тиснути грошима на систему! Чому досі піщаний мафіозі Наумець і далі чхає на закон в Україні? Чи є в нас зараз закон, чи є зараз конституція, чи є зараз держава, якщо такі покидьки як Наумець плюють як на державність, законність, так і на Конституцію України?!


Це питання тим, кому ці покидьки дають «на лапу», знищуючи всі ті інститути, які є в державі, і повинні бути непохитними!!!


Мало того, керівнику громадської організації Михайлу Бурді спалили машину біля його будинку у Києві – відео:

https://www.youtube.com/watch?v=8AZI632ebOw&feature=youtu.be

Горіло одразу шість автівок. У спальному районі столиці. Михайло Бурда – власник однієї з машин, яка перетворилася на брухт, певен: це помста. За те, що він виступає проти незаконного видобутку піску в одному з кар’єрів Київщини.

Дуже прикро, що такі як Ігор Наумець та йому подібні бізнесмени ворожої країни знаходять «співчуваючих» їхнім намаганням пограбувати Україну серед деяких активістів, журналістів і псевдо-правозахисників.

У середовищі журналістів найбільш продуктивно зі знаком мінус виконує «Стоп-Корупція». Хоча на початку своєї діяльності цей симбіоз активістів і журналістів добре себе проявив і здобув певний авторитет серед громадськості. Трансляції репортажів про розслідування стоп-корупціонерів ще більше сприяли популярності Стоп-Корупції.

На жаль, останнім часом стоп-корупціонери заплямували себе компромативною діяльністю. Їхня діяльність набула розголосу всеукраїнського масштабу. Недарма у Фейсбуці з боку регіональних підрозділів Стоп-Корупції все частіше з’являються тривожні пости про непорядність київських лідерів – журналіста Романа Бочкали та нібито адвоката (і колишнього автовикрадача) Богдана Хмельницького – у «дівочості» (до одруження) Майданюка.

Однак згодом, коли до справи підключився Майданюк-Хмельницький, Стоп-Корупція все частіше бралася за замовні розслідування, від яких до того ж тхнуло брудними грошима.

Одна із схем, яку опанували стоп-корупціонери під орудою Майданюка-Хмельницького, полягала в тому, щоб брати клієнта змором, поки суб’єкт розслідування не зрозуміє, чого від нього чекають, і не погоджується відкупитися. Щось подібне спостерігається і у випадку з нелегальними та незаконними видобувачами піску на кшталт Ігоря Наумця з його ТОВ «Будіндустрія-Сервіс-ЛТД».

А бувало, що стоп-корупціонери беруться спочатку до справи принципово і завзято, однак раптом все обривається – і окрема людина або бізнесмен, чи ціла громада, котрі чекають від них обіцяного розслідування на свій захист, опиняються перед фактом, що їх банально кинуто.

Ось чому кримінальний бізнес, який сповідує Ігор Наумець і йому подібні, й досі не тільки непокарані, а як ніколи процвітає…


Джерело

0

Коментарі