Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лара

51 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 45-63 років

Що важливіше кохання чи почуття обов'язку?

Хочеться почути думку багатьох людей. Як не дивно, але в житті бувають такі ситуації, що самому важко знайти вихід.....Ще в далекі часи було велике кохання в одних молодих людей. Але як буває, дівчина дочекавшись свого хлопця з армії сказала, що вагітна від іншого......Бідний юнак ледь змирився з такою звісткою, Була депресія, розчарування і довгі роки самотності.....Щоб забути свою любов одружився на однокласниці, народили двійко дітей....Так і жили - все нажили, працювали, дітей виховали, Але одного разу він зустрів жінку схожу на своє перше кохання! Зовні вона мало була подібна, але запальним, відкритим характером полонила його душу. Так і полюбили вони один одного незважаючи на всі перепони і моральні закони. А що далі робити ніхто не знає....Так і розривається між почуттям обов'язку і коханням.

63%, 5 голосів

25%, 2 голоси

13%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Останні статті

Коментарі

14.02.13, 01:34

Відвернеться від кохання - залишиться спустошеним. І ніяке почуття обов"язку не врятує. Найбільш чесним є жити самому і давати жити іншим. Який сенс брехати некоханій дружині? (тим самим робити з неї дуру). Може б вона, виходячи с цієї ситуації, знайшла собі гідну пару теж... У мене є знайомий. Пережив подібну сімейну драму, дуже важко. Жінка знайшла собі кохання... Він був дуже пригнічений, хворів. Але це спонукало його шукати вихід. ТАК ОСЬ: розвелись. Він знайшов собі жінку, народили дитинку, щасливий! Тепер я йому кажу, що він своїй першій жінці ще пляшку винний за те, що його віпхала

  24.02.13, 01:41Відповідь на 1 від fan-garden

  Думаю, що у віці під 50 важко знайти іншого чоловіка, а тим більше із не привабливою зовнішністю і високою самооцінкою

   34.02.13, 01:45Відповідь на 1 від fan-garden

   погоджуюсь.
   обов'язок - матеріальна підтримка ( якнайменше - алименти), спілкування, але не гвалтування себе, свого кохання і матері діточок.

    44.02.13, 01:47Відповідь на 3 від Al KazlOFF

    Там діти вже самі працють на себе - дорослі!

     54.02.13, 01:49Відповідь на 2 від decorator

     Думаю, що у віці під 50 важко знайти іншого чоловіка, а тим більше із не привабливою зовнішністю і високою самооцінкоюПо-перше, з некоханим чоловіком (або дружиною) будь-хто пліснявою покриється
     по-друге, якщо чоловік уже наважився піти до іншої, то пішов він не "куди?", а "звідки?"...
     по-третє, може та жінка і не така й "з високою самооцінкою", просто агресивна із-за відсутності кохання
     по-четверте, у 70 років ще важче наважитись на будь-які зміни

      64.02.13, 01:51Відповідь на 3 від Al KazlOFF

      погоджуюсь.
      обов'язок - матеріальна підтримка ( якнайменше - алименти), спілкування, але не гвалтування себе, свого кохання і матері діточок.
      за любоФФ

       74.02.13, 01:51Відповідь на 5 від fan-garden

       вона себе цікаво веде - знає, що у нього є інша, але ніяких скандалів і навіть напоминань не робить!

        84.02.13, 01:52Відповідь на 4 від decorator

        Тим більше. Навіщо?
        Вибачте, але ремонтувати телевізор можна кілька разів, але колись його доведеться замінити на новий. А відпрацювати він може і три роки, и п'ятдесят.

         94.02.13, 01:55Відповідь на 6 від fan-garden

         погоджуюсь.
         обов'язок - матеріальна підтримка ( якнайменше - алименти), спілкування, але не гвалтування себе, свого кохання і матері діточок.
         за любоФФ

         Уйду на русский. Привычнее.
         Так вот, я считаю, что расставаться в подобных случаях нужно, и тянуть с этим не нужно. А нормальные отношения можно всегда сохранить.

          104.02.13, 01:57Відповідь на 7 від decorator

          вона себе цікаво веде - знає, що у нього є інша, але ніяких скандалів і навіть напоминань не робить! Може їй це не важливо? Максимум "від людей соромно"... а може й того немає зазвичай, у такому віці сімейні пари співіснують вже по інерції.... з цього замкнутого кола щось має їх випхати. Аби вона ще "боролася", то зрозуміло б було її образу. А в цій ситуації можливо, що вна чекаї доки він сам піде і буде відчувати себе винним.... а вона залишиться вся така "жертва", у центрі уваги... її жалітимуть (це ж жіночі хитрощі)

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           попередня
           наступна