Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

ты замыкаешь свое счастье

Когда ты замыкаешь свое счастье, на одном человеке, в какой-то момент рискуешь остаться, совершенно один...

6

Коментарі

Гість: О-leg-O

120.12.14, 22:18

Не возведи себе кумира.....

    анонім

    220.12.14, 22:20

    это о чем?

      Гість: О-leg-O

      320.12.14, 22:22Відповідь на 2 від анонім

      это о чем?о тебе .

        Гість: О-leg-O

        420.12.14, 22:23Відповідь на 2 від анонім

        это о чем?Когда ты замыкаешь свое счастье, на одном человеке СЕБЕ ЛЮБИМОМ , в какой-то момент рискуешь остаться, совершенно один с 40-ка котами.

          521.12.14, 05:20Відповідь на 4 від Гість: О-leg-O

          " Не сотвори собі кумира,
          А я творю, а я творю!
          Моїм очам не треба мира,
          Бо я тебе боготворю!" - ти це маєш на увазі? Демострувати одній людині постійно те, яка вона для тебе бажана - шкідливо, навіть, для цієї людини! Всі не люблять надоїдливих мух!
          Щодо тварин: вони нас розуміють навіть по погляду, коли живуть довго поруч. Просто, говорити не вміють нашою мовою.
          І краще вже 40 котів, ніж п"яна потвора людської подоби поруч!

            Гість: О-leg-O

            621.12.14, 12:13Відповідь на 5 від Lzarichna

            Світ починається з нас. Якщо поруч потвори, то значить з нами щось не те . Не може бути поруч з людиною ніяка потвора. Потвору притягують жертви, отже такі ж потвори моральні. Виходить проблема в нас самих і в нашому не бажанні подивитися відверто в прірву власних пороків. Того і виходить наша паталогічна залежність від ліні об"єктивно дивитися на себе і ставити собі оцінки - призводить до спотворення погляду на свою моралюну інвалідність, і простір поруч займають не люди а коти. Адже котам пофіг, потвори ми моральні чи люди. Їм аби тепло і жерти давали. Не очаровуйтеся -- не приийдеться розчаровуватися. Ні собою ні іншими. Збавлятися від власного потворства - от що є доречним. Хочеш змінити світ -- почни з себе. Подібне - завжди притягне подібне.