Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Женщина

  Главное предназначение женщины - семья и мир в семье.

  Если она этого не понимает, - зря она пришла в этот мир, и кому нужна она такая?
  - нередко, даже себе не нужна unsmile
6

Коментарі

16.02.14, 21:22

    Гість: oksanitka

    26.02.14, 21:27

    Семья: дом, дети, муж! и пусть весь мир подождет...!

      36.02.14, 21:31

      Мені вже все одне але я думаю так требо тіпа кастовасті увесті і поділити жінок.Наприклад є такі жіночки яких бачич і відчуваеш що вона господиня у оселі і дбае за чоловіка за діточок.А є жінки тільки для трахання.По категоріям чи як іх.

        46.02.14, 21:46Відповідь на 3 від Gogilo

        всі жіночки яких добре трахають і поважають їх - гарні господині і дружини

          56.02.14, 21:51Відповідь на 4 від Poroshenko

          Та щось все одне незадаволених щось богато

            66.02.14, 21:52Відповідь на 5 від Gogilo

            жіночок чи чоловіків?

              76.02.14, 22:00Відповідь на 6 від Poroshenko

              Послухаеш чоловіків і жінок то усі незадоволени. А Я боюсь сглазу і мовчу

                Гість: Стази

                86.02.14, 22:06Відповідь на 4 від Poroshenko

                всі жіночки яких добре трахають і поважають їх - гарні господині і дружини+100500

                  96.02.14, 22:14

                  полюбовничьку, не?

                    106.02.14, 22:14Відповідь на 7 від Gogilo

                    я можу звичайно помилятися, але справи такі:
                    1. там де розлучення звичайна справа - розлучаються близько 70 відсотків тих хто взяв шлюб вперше.
                    2. міцність пари залежить від жінки хоч вони може цього й не розуміють (так як і чоловіки). Це на підсідомому рівні.
                    3. Якось я прочитав в одній районній газеті, що за підсумками медичного огляду тих хто становився на облік до військомату (школярі- хлопчики) тільки 30 відсотків з них придатні до стройової. В мій час до стройової були непридатні з вадами зору, плоскостопієм (не знаю українського терміну) і т. д. Зараз - це придатні. То що чекати від таких 70% хлопців? Як же вони будуть трахати?
                    4. Зараз такий стан здоров*я і у дівчат і у хлопців, що їм потрібно його берегти як зіницю. Натомість бачимо паління, напої, які інакше як отрутою не назвеш,

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна