хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

сексуальне життя буде завжди на висоті!

 


Единбурзький Університет королеви Маргарет (Queen Margaret University, Edinburgh) провів наукове дослідження в ході якого з'ясувалося, що щоденне вживання буквально однієї склянки натурального гранатового соку збільшує сексуальне бажання.

Близько сотні чоловіків та жінок у віці від 20 до 65 років щодня випивали по одній склянці натурального гранатового соку. У ході дослідження з'ясувалося, що рівень гормону випробовуваних виріс з 16% до 30%, а самі вони відчули сильний сплеск тестостерону, який значно підсилює сексуальне бажання у обох статей.

До того ж виявилося, що гранатовий сік не тільки збільшує сексуальний потяг, але і володіє рядом позитивних побічних ефектів: піднімає настрій, покращує пам'ять, допомагає зняти короткочасний стрес, який буває перед важливими подіями в житті, наприклад, складанням іспиту або виступом на сцені.

Тож вживайте справжній гранатовий сік і ваше сексуальне життя буде завжди на висоті!
1

Коментарі

Гість: SakuRaKiev

115.03.13, 11:25

Не знаю....что-то фотка не по теме (но я не читала)

    215.03.13, 11:25Відповідь на 1 від Гість: SakuRaKiev

    Не знаю....что-то фотка не по теме (но я не читала)

      Гість: came

      315.03.13, 11:28

      ну кому как...некоторым и сока не надо...

        415.03.13, 11:28

        У нас на крытом рынке азеры понаставляли гранатодавок и сок идёт на ура. Мужчины в основном его и пьют.

          Гість: Джокки

          515.03.13, 11:29

          а у меня от него скулы сводит

            Гість: SakuRaKiev

            615.03.13, 11:30Відповідь на 2 від Gollka

            А когда я первый раз заходила, то был только гранатовый сок , а тут смотрю страшненькая девка уже нарисовалась

              715.03.13, 11:33Відповідь на 4 від Мари_НКа

              А вот это действительно полезная информация!А то с магазинными соками какая-то мистика получается:если сравнивать цены,то производители ухитряются надавить из 1 кг.гранат от 1 до 3(!) литров сока!

                815.03.13, 11:39Відповідь на 7 від тор102

                Дурят.ага.

                  915.03.13, 11:47Відповідь на 8 від Мари_НКа

                  Правда?!А я думал на этих консервных заводах трудятся выпускники Хогвартса!

                    1015.03.13, 11:52Відповідь на 5 від Гість: Джокки

                    а водочкой разбавить?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна