хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Коментарі

123.09.08, 13:38

Вибачай, забагато фоліантів читати, но своє бачення скажу так (може невпопад і не втему): Майно Америки неможе забезпечити курс долара, цінність валюти виражається матеріальним еквівалентом, який може запропонувати держава в обмін за свою валюту. Америка ж надрукувала ті папірці занадто багато, щоб підтримувати курс на постійному рівні їй необхідо було (і є) валити економіки інших країн і їхня валюта ставала одиницею валютних зберігань саме в цій країні. Та бескінечно це тривати неможе, всі порозумнішали і обвал долара є неухильним. Друге діло, що цей процес штучно сповільнюють у всьому світі, бо дуже багато хто втратить. Якби всі зелені вернути їм і потребувати в замін товар - то долар реально напевно б впав в 10 разів, якщо і не більше (на мою думку). В Америці криза є як засіб рятування

    223.09.08, 13:39Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

    Поэтому зря не читал, это только один из факторов

      323.09.08, 13:56

      Можу добавити в принципі як ти сказав "споживацьку ідеологію", но Америка споживає ресурсів (на 1 людину) набагато більше ніж в інших країнах. Це веде за собою конфлікт по конкуренції по споживанню з іншими країнами, і тут є нюанс: Якби всі країни почали б споживати ресурсів (в еквіваленті на 1 душу населеня), планета Земля невитримала навантаження, особливо в екологічному плані. Ось чому Америка нехоче приєднуватись до Кіотського договору по обмеженню викидів (що призведе до скорочення споживання). І тут виникає кровний інтерес всіх інших країн вкоротити їм апетит, адже це реальне "перебирання ковдри" на себе з дискримінаційними наслідками до всіх. Так получаєтья що це "вибрані" на блогополучча, ну це вже тема інша "золотого міліарду"...

        423.09.08, 14:16

        где вторая часть?

          523.09.08, 14:51Відповідь на 4 від Lalechka

          где вторая часть?
          завтра или послезавтра закончу.

            623.09.08, 15:19Відповідь на 5 від Боевой_сурок

            ок
            буду ждать

              723.09.08, 15:49Відповідь на 6 від Lalechka

              ок
              буду ждать


              Угу, я закину, буду вечером работать над ней

                Гість: Serho28

                823.09.08, 18:27

                а про ссудный процент ничего нет?

                  923.09.08, 19:14Відповідь на 8 від Гість: Serho28

                  а про ссудный процент ничего нет?

                  Это не предмет статьи

                    Гість: Serho28

                    1023.09.08, 19:42Відповідь на 9 від Боевой_сурок

                    а про ссудный процент ничего нет?
                    Это не предмет статьи
                    Сурок если это не предмет статьи, то значит ты не понимаешь причин финансового кризиса или не хочешь о этом писать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна