хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Польша как успешная Украина

Написал какую то херню, но деваться некуда. Раз уже нацарапал, то читайте
9

Коментарі

Гість: Кларисса

13.07.08, 22:43

Не.Не хочу.Вот тебе плюсик.

    анонім

    23.07.08, 22:44

    чемодан-вокзал и польша

      33.07.08, 22:57Відповідь на 2 від анонім

      чемодан-вокзал и польша
      Оставьте, меня оставьте

        43.07.08, 22:57Відповідь на 1 від Гість: Кларисса

        Не.Не хочу.Вот тебе плюсик.
        Что не хочешь то))

          Гість: Кларисса

          53.07.08, 22:59Відповідь на 4 від Боевой_сурок

          Тяжело уму женскому столько "переварить".

            63.07.08, 23:01

            Ти був в Польщі, якщо ні то не п-зди. В тій статті все правда. Я не був там, але мої колеги по роботі туда їздять щораз через тиждень. Поляки по відношеню до нас тоже засранці, не без того.

              73.07.08, 23:04Відповідь на 5 від Гість: Кларисса

              Тяжело уму женскому столько "переварить".
              Ааа

                83.07.08, 23:05Відповідь на 6 від ДімкаLvivsky

                Ти був в Польщі, якщо ні то не п-зди. В тій статті все правда. Я не був там, але мої колеги по роботі туда їздять щораз через тиждень. Поляки по відношеню до нас тоже засранці, не без того.
                Скажи, че ты такой припезженный иногда, я статью написал, ты читать можешь или нет?

                  93.07.08, 23:09Відповідь на 8 від Боевой_сурок

                  Ти був в Польщі, якщо ні то не п-зди. В тій статті все правда. Я не був там, але мої колеги по роботі туда їздять щораз через тиждень. Поляки по відношеню до нас тоже засранці, не без того.Скажи, че ты такой припезженный иногда, я статью написал, ты читать можешь или нет? Невже то твоя стаття? щось невірю. я її прочитав. Тоді слова "Написал какую то херню" це про себе ти так, да нехерня вроді

                    103.07.08, 23:47Відповідь на 9 від ДімкаLvivsky

                    Ти був в Польщі, якщо ні то не п-зди. В тій статті все правда. Я не був там, але мої колеги по роботі туда їздять щораз через тиждень. Поляки по відношеню до нас тоже засранці, не без того.Скажи, че ты такой припезженный иногда, я статью написал, ты читать можешь или нет? Невже то твоя стаття? щось невірю. я її прочитав. Тоді слова "Написал какую то херню" це про себе ти так, да нехерня вроді
                    Это херня для меня учитывая мой уровень и квалификацию. Забавка

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна